| |
 |
1.
(2008 10 16 13:38)
gera antena pas jo radija
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 16 13:49)
gerai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 16 13:50)
tai sakai, jis netyčiom čia gaudė?
o gerai gavosi..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 16 13:52)
Panašu, kad ne gaudo, o žvejoja... :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 16 13:58)
kur čia taip, išduokit vietą ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 16 14:21)
ėjo pro šalį, netyčiom rado meškerę, buvo rūkas, aplink nieko nesimatė, tai netyčiom paėmė ir t.t. :)
svarbiausia, kad netyčiom šalia buvo vandens :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 16 14:29)
gera meditacija ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 16 14:47)
3/ jis tai tyčiom bandė gaudyt. Tiksliau - ne gaudyt, o mosikuotis ta meskere :) O šalia dar bičiulis trynėsi su alaus buteliu... Pasimosikavo ta meškere ir nuėjo. Džiaugiausi, kad savo televyką spejau nusitaikyti :)
Va tokia va ne romantiška šios foto istorija... :))
5/ Čia labai ypatinga vieta - fotografuota apie 9 val. nuo Žaliojo tilto :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 16 15:41)
rimtai nusiteikęs atrodo:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 16 18:40)
Va va tu viena, jis vienas, aplink tuštuma, o jei ir būtų kitų, nematytų, rūkas jus paslėps. Juokauju aš čia taip, gal ir nevykusiai, o nuotrauka tokia miestietiška, kai laiko nėra, gali tik ryte ar per atostogas. Gerai.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 16 18:49)
gerai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 16 20:29)
Gerai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 16 20:58)
liuks
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 16 21:35)
10/ Ir kur buvo mano protas... Reikėjo nubėgti, pasimėgauti tuštums :)) Ačiū, Gyti :)
Ačiū visiems. Labai džiaugiuosi, kad patiko :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 16 22:16)
faina
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 16 22:29)
uu, patinka
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 16 23:29)
keista... zvejyba man kudra kartais primena... uzmeti, palauki, po kiek laiko kibt pradeda... kartais vaaaaa lokia zuvi ishtrauki...
cia ash shiaip... pavargau shiandien, foto gera
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 17 00:27)
Tingiu komentuoti...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 17 06:59)
aš toks vienišas jaunas jūreivis..:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 17 08:16)
gerai atrodytu jei kokia banginio galva isnerus per kokius 5m butu :D. su nuotaika foto.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 17 09:05)
Liuks!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 17 14:25)
Gerulis :))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 21 21:04)
ect, gerai jam
liuks fota
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 21 21:47)
Na va... Ir nezinai, zmogus, kada kam itiksi :) Aciu visiems :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 22 00:59)
optimistas pasitaikė :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 10 24 10:37)
vienas dideliam mieste :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 03 22:19)
pagavo tiharia kazka darant :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 11 29 23:26)
puikus rūkas...
|
|
| |