Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Marijus *Bružila    (2008 10 16 13:38)  
gera antena pas jo radija
 
 
2. Kęstutis Šimatonis    (2008 10 16 13:49)  
gerai
 
 
3. Rolandas Butkevičius    (2008 10 16 13:50)  
tai sakai, jis netyčiom čia gaudė?
o gerai gavosi..
 
 
4. Rolandas Replevičius    (2008 10 16 13:52)  
Panašu, kad ne gaudo, o žvejoja... :) +
 
 
5. jurgis    (2008 10 16 13:58)  
kur čia taip, išduokit vietą ;)
 
 
6. GintarasM    (2008 10 16 14:21)  
ėjo pro šalį, netyčiom rado meškerę, buvo rūkas, aplink nieko nesimatė, tai netyčiom paėmė ir t.t. :)
svarbiausia, kad netyčiom šalia buvo vandens :)))
 
 
7. Daiva Kielė    (2008 10 16 14:29)  
gera meditacija ;)
 
 
8. Edita    (2008 10 16 14:47)  
3/ jis tai tyčiom bandė gaudyt. Tiksliau - ne gaudyt, o mosikuotis ta meskere :) O šalia dar bičiulis trynėsi su alaus buteliu... Pasimosikavo ta meškere ir nuėjo. Džiaugiausi, kad savo televyką spejau nusitaikyti :)
Va tokia va ne romantiška šios foto istorija... :))

5/ Čia labai ypatinga vieta - fotografuota apie 9 val. nuo Žaliojo tilto :)))
 
 
9. Kriste P.    (2008 10 16 15:41)  
rimtai nusiteikęs atrodo:)
 
 
10. Gytis Pališkis    (2008 10 16 18:40)  
Va va tu viena, jis vienas, aplink tuštuma, o jei ir būtų kitų, nematytų, rūkas jus paslėps. Juokauju aš čia taip, gal ir nevykusiai, o nuotrauka tokia miestietiška, kai laiko nėra, gali tik ryte ar per atostogas. Gerai.
 
 
11. Orlandas Butkus    (2008 10 16 18:49)  
gerai
 
 
12. Valentinas Pečininas    (2008 10 16 20:29)  
Gerai
 
 
13. AM    (2008 10 16 20:50)  
+
 
 
14. Giedrius_In    (2008 10 16 20:58)  
liuks
 
 
15. Edita    (2008 10 16 21:35)  
10/ Ir kur buvo mano protas... Reikėjo nubėgti, pasimėgauti tuštums :)) Ačiū, Gyti :)
Ačiū visiems. Labai džiaugiuosi, kad patiko :)
 
 
16. Adomas Svirskas    (2008 10 16 22:16)  
faina
 
 
17. grethen    (2008 10 16 22:29)  
uu, patinka
 
 
18. Sigitas Daščioras    (2008 10 16 23:29)  
keista... zvejyba man kudra kartais primena... uzmeti, palauki, po kiek laiko kibt pradeda... kartais vaaaaa lokia zuvi ishtrauki...

cia ash shiaip... pavargau shiandien, foto gera
 
 
19. Snaržas    (2008 10 17 00:27)  
Tingiu komentuoti...
 
 
20. Kristina Petrošių    (2008 10 17 06:59)  
aš toks vienišas jaunas jūreivis..:)
 
 
21. Dangus    (2008 10 17 08:16)  
gerai atrodytu jei kokia banginio galva isnerus per kokius 5m butu :D. su nuotaika foto.
 
 
22. Lota    (2008 10 17 09:05)  
Liuks!
 
 
23. Algirdas Juška    (2008 10 17 14:25)  
Gerulis :))
 
 
24. skarbonke    (2008 10 21 21:04)  
ect, gerai jam
liuks fota
 
 
25. Edita    (2008 10 21 21:47)  
Na va... Ir nezinai, zmogus, kada kam itiksi :) Aciu visiems :)
 
 
26. Donatas Guzevicius    (2008 10 22 00:59)  
optimistas pasitaikė :)
 
 
27. Antanas M    (2008 10 24 10:37)  
vienas dideliam mieste :)
 
 
28. Bebras    (2008 11 03 22:19)  
pagavo tiharia kazka darant :)
 
 
29. Vygintas R.    (2008 11 29 23:26)  
puikus rūkas...
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.34
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   2758
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30142
4211212
0021 1
(balsai vėluoja viena para)