| |
 |
1.
(2008 10 02 11:12)
nostalgiškai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 02 11:14)
:)+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 02 11:55)
nu ta figura..
puikus darbas.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 02 12:01)
:))))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 02 12:16)
super darbas, tas žmogus čia visą efektą ir priduoda, be jo kažkaip tuščia ir nykoka būtų.
super
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 02 12:46)
ispudinga, rudeniskas rukas 5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 02 13:47)
super
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 02 15:12)
Dar taip nebuvo, kad praėjus pusdieniui, vos viena teminė peržengė dviejų pagaliukų ribą...+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 02 19:27)
tas siluetas..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 02 20:08)
faaaaainai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 02 22:00)
yez
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 02 23:21)
gerai;
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 03 03:29)
labai fain
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 03 08:25)
iš tikrųjų tikrai tikriausiai tikras rūkas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 03 10:58)
Gamtos tu vaikas - ir nesipriešink tam :D
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 03 11:17)
16/Žinai, esi, ko gero, teisus. Bet, ne paslaptis, taip pat esi šiltų liepos rytų, Kuršmarių undinių ir geltonųjų lelijų (ar kaip jos ten :) mėgėjas :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 04 11:28)
Zmogaus siluetas labai puikiai isipaiso ....
+5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 04 15:05)
paslaptingai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 05 11:12)
.... jūs čia -ruduo, gyvenimo prasmės ieškojimas artinantis finišui, būties paslaptis o gal žmogeliui pachmielas ir bėga akiplotu paryčiais ieškodamas... :)))))))))))))
puiki foto manau :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 05 11:51)
niuroka :) matyt ruduo atejo :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 06 23:12)
saulele dar nenusileido
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 10 00:36)
siuper
|
|
| |