Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Elles ont posé pour lui, Jean-Pierre BourgeoisEt pourquoi pas pour moi?.. Paris, 11/2007.

 
1. VV    (2008 09 30 22:02)  
siūlau eit visiems trims pasirodyt į srautą ;)
 
 
2. AA    (2008 09 30 22:23)  
o taip, gerai tau cia tokioje draugijoje :D
 
 
3. cruxman    (2008 10 01 00:27)  
Threesome darysite? JAV išmokau;)
 
 
4. Adomas Svirskas    (2008 10 01 00:30)  
1/ Lydekai paliepus... ;)
 
 
5. Adomas Svirskas    (2008 10 01 00:31)  
3/ Kaip JAV? Ar spejot ka planavot? :)
 
 
6. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 01:12)  
pourquoi pas moi? man skamba graziau :)
bet tu ir begedis, pakeltum dama .... :)
 
 
7. cruxman    (2008 10 01 01:24)  
5 / Spėjom beveik viską. Dėl nedidelių nesklandumų pradžioje teko apsieiti be Royal Gorge Bridge prie Canon City, apleistų Alpina kalnakasių miestelių-vaiduoklių, Glen Canyon ir Petrified Forest, kuris mums buvo šiaip jau ne visai pakeliui. Pasiklausinėjau žmonių ar verta mauti į Death Valley, ir kas keisčiausia - iš visų gavau tą patį atsakyma - neįdomu. Todėl iškeitėm į Ramiojo Vandenyno pakrantę 1-uoju keliu ir Salt Lake City bei Lake Tahoe. Pritrūkom vienos dienos pasimaudyti geizeriuose Yellowstone.
 
 
8. Adomas Svirskas    (2008 10 01 01:40)  
6/ irgi graziai skamba :) ji taip dailiai miegojo, nezadinau, gerai kad buvo ne SLR irankis, tai tyliai tyliai nutraukiau ;) o kai keliau.. nebegalejau fotografuot, neiamzinta :)
 
 
9. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 01:47)  
na bet zodziu nepalikai gero daikto taip guleti .... :) vyras :)
 
 
10. Adomas Svirskas    (2008 10 01 01:54)  
7/ Smagu :) Del Death Valley.. na, as ji perkirtau pavasari is Silicon Valley i Las Vegas traukdamas, tai nesakyciau kad neverta, bet jei LABAI is kelio, kitas dalykas. Highway 1 aisku faina.
Del Salt Lake City... Ten kazkaip nieko labai isimintino nepamenu, isskyrus Mormon Temple ir diskusijas ilgas su mormonem instruktorem/verbuotojom apie tai ar visgi vyna galiu gerti jei noriu buti mormonas ir gyvenu FR beigi KAIP joms Viestpats perduoda ta zinia, kuria jos platina mums :) Netgi lietuve ir serbe verbuotojas mums rado per 5 min, musu tautybes issiaiskine - dirba puikiai mechanizmas :) Tiesa, mes likom prie australietes pasaku, lietuve buvo not so much advanced :D Prie Salt Lake city kas faina - Antelope island Salt Lake. Tiesa ezere as nesimaudziau, stinks :D Serbas ilindo - http://www.flickr.com/photos/adomas/805957682/in/set-72157600734491545/
Kaip Zion/Cedar break? Nebuvot? Joshua tree national park?
 
 
11. Adomas Svirskas    (2008 10 01 01:55)  
9/ *daikto* :D
 
 
12. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 02:06)  
11/ mhm :)
 
 
13. Adomas Svirskas    (2008 10 01 02:18)  
12/ Mus ryta nulinciuos uz *daikta* ;) Keliau su baime, kad ta batuota pantera is desines neuzsoktu ant nugaros ;)
 
 
14. cruxman    (2008 10 01 02:23)  
10 / Tai visi tą patį ir sakė maždaug. Pervažiuot Death Valley įdomu. Vaikščiot - neįdomu. Zion NP buvom - labai užkabino. Karstėmės iki to monumentalaus vaizdelio uolomis. Vertėjo. Paskui movėm dar į kriokliukus pasimaudyt parke. Bet ilgai netrukom ten. O gaila, vienok. Na, bet moteros yra moteros - nieko nepadarysi... Salt Lake City man patiko tik ezeras ir ta vieta, kur pirmoji telefono linija bei gi speed rekordininkai laksto ant druskos už keliasdešimties ar kelių šimtų mylių nuo miesto. Na, dar Kapitolijus, centrinis viešbutis ir bažnyčia-dangoraižis. Buvo įdomu stebėti tas gausias šeimynas ten vaikštant. Daugiau irgi nieko ten labai blatno. Nepriparino aukot tyros meilės bažnyčiai kažkaip. Joshua buvo iš kelio. Balsavom ir atsisakėm dėl Sekvojų.
 
 
15. Ernesta Vala    (2008 10 01 02:28)  
13. Vaikinai ramiai. skambinkit Eglinskui gal pratrins komentarus ir jus isliksit gyvi:)) o as apsimesiu kad nieko negirdejau:)))
 
 
16. Adomas Svirskas    (2008 10 01 02:39)  
15/ e-Vikinges balsas is Zuvedru zemes skrodzia Baltija ir ataidi iki Vidurzemio vandenu, net Alpes nesulaiko ;) O koks Mindaugo telefono numeris?
 
 
17. Ernesta Vala    (2008 10 01 02:43)  
16. Malonu kad jusu paluzes radijo taskas Alpese pagavo signala:)) tai manau kad visiems superherojams reikia skambinti 007:) kazkas vistiek atsilieps.
 
 
18. Adomas Svirskas    (2008 10 01 02:46)  
17/ Lipom i kalna ir antena pasistiebe kelem, kad pagaut :) Zinom, kad feministinis vikingiu krastas musu seses geltonkases visokiu ereziju pripompuos :)
 
 
19. Ernesta Vala    (2008 10 01 02:50)  
nieko gero, galiu pasakyti tas feministinis krastas:))) Lietuvoj tai net is statybininko mentaliteto tviskancio jaunuolio galejai pagalbos rankos sulaukti... o cia tai pjukla ir grazta i dantis ir mars pati kede pjauti:))) kaip ir musu prancuze tempesi stala namo, tai kazkoks svedas pasisiules padeti paeme 100 gramu maiseli is jos vietoj stalo:))))
 
 
20. Adomas Svirskas    (2008 10 01 02:53)  
19/ Bijojo zuvedras i kakta gauti, jei stala paemes butu? Prancuze liko ryskiai frustruota, imho :) O kedes graztu/pjuklu pjaustant isivaizduoti galima kad sovinistines kewles, moteris vadinancias daiktais, skaistykloje peraukleji :)
 
 
21. Ernesta Vala    (2008 10 01 03:06)  
20. man rodos jam tiesiog atrofavosi raumenys, kai tiek laiko nenesiojo nieko sunkaus, tai bijojo per skystu pasirodyti:) nu siaip svedukai labai malonus, helpfull everywhere:))) ps. man rodos tos sovinistines kewles iki skaistyklos nedaeis:))
 
 
22. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 03:07)  
niekis, manau kas be jumoro - tenumirie :), kaip nors isgyvensim ta moteru kersta .... ir i restorana pietauti eisime vieni :)
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 03:13)  
o "vikingai" vyrai - atskira sneka, man su tais vikingais jau 17 metu tenka bendrauti - nekoks vaizdelis. jei tu jiems draugas - tai draugas, o jei ne, tai i akis sypsosis, o uz nugaros apshiks iki ausu....
 
 
24. Adomas Svirskas    (2008 10 01 03:34)  
23/ Tai kaip ir visur, sakyciau, didelis korporatyvinis mechanizmas tam uzprogramuotas kaip ir.. Fylipsas ir roiteris gi tokie.
 
 
25. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 03:46)  
:)
seklys morka :)
 
 
26. Adomas Svirskas    (2008 10 01 03:50)  
25/ tai kad tas parasyta all over linkedin riebiu shriftu :)
 
 
27. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 04:14)  
26/ na nevisi ten nardo :)
 
 
28. Adomas Svirskas    (2008 10 01 04:18)  
27/ Ne visi, tas tiesa :) Ech, profesiniai iprociai. Pardon, pardon :)
 
 
29. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 04:36)  
tai iprociaukit, iprociaukit. s'il vous plait :)
 
 
30. FotoUndine    (2008 10 01 04:55)  
Is it me or it's hot in here? ;)
 
 
31. Adomas Svirskas    (2008 10 01 05:05)  
30/ everyone adds her fair share to the overall heat ;)
 
 
32. Angel.G    (2008 10 01 05:52)  
Upsssss.... Ir vel kas vyrams patinka...Neblogai visai tu cia suzaidei...Ir gulinti Blondi simpatiska... Ir vel Adutis nemiega, dirba ....LOL... + 5
 
 
33. Bebras    (2008 10 01 08:33)  
auto lyg :)
 
 
34. Robis    (2008 10 01 08:57)  
good.
 
 
35. Romas Kanapeckas    (2008 10 01 09:17)  
Liuks!!!
 
 
36. anuka    (2008 10 01 09:46)  
oho, ir cruxmano pasakojimas (kaip tik man labai buvo įdomu, nes per kūdros gimtadienį Vita trumpai tik paminėjo, kad "išvažiavę buvom") ir pasisvaidymai su Ramūnu. smagumai :)
 
 
37. radegunda    (2008 10 01 12:37)  
gal, Adomai gimtadienis tavo šiandien, kad autoportretą su trokštamom dovanom įsidėjai? :P
 
 
38. Antanas M    (2008 10 01 13:51)  
:)5
 
 
39. Vida    (2008 10 01 14:18)  
Kokia zavi kompanija...Geras vieteles pasivaikscioti isirenki Adomai...;)
 
 
40. Kriste P.    (2008 10 01 14:20)  
ui kaip pasisekė fotografui:) niu vyrų svajonė:) ir dar pakilnot galima buvo kažkokį "daiktą":D
 
 
41. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 15:43)  
30/ It's you, indeed. :)
 
 
42. GintarasM    (2008 10 01 16:37)  
:)))
 
 
43. Linosz Kranowski    (2008 10 01 16:48)  
tai jei jau taip amerikietiskai, tai su viena e rasosi
 
 
44. Linosz Kranowski    (2008 10 01 16:49)  
pavadinime klaida, turiu omeny
 
 
45. FotoUndine    (2008 10 01 16:51)  
41/ :) congrats by the way!
 
 
46. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 01 18:12)  
45/ thx :)
 
 
47. JP    (2008 10 01 18:15)  
o koks ten ženklas virš fotografogalvos?
 
 
48. Adomas Svirskas    (2008 10 01 19:03)  
ACIU visiems uz sypsenas :)
33/ ne tiek auto kiek pastitaike tas su kamera kadre ;)
37/ Ne, dar iki jo siek tiek reikia paluketi :)
39/ Vietos mane pasirenka kartais ;)
43+44/ ups, dekui, zinoma, bezvengdamas ir apie bites galvodamas primeciau extra e "bee" ;)
47/ Stai! pagaliau pastebejo kazkas :) Zenklas - nestoveti (o gal net nesustoti) - "Jour et Nuit" ;) Prasmingas. Bet baudos negavau ;)
 
 
49. JP    (2008 10 01 19:07)  
48/ :) dieną ir naktį?
 
 
50. Adomas Svirskas    (2008 10 01 19:18)  
/49 mhm :)
 
 
51. AM    (2008 10 01 21:16)  
:)+
 
 
52. Walldis    (2008 10 01 21:26)  
Geras ...
 
 
53. Grazina Hartmann    (2008 10 01 22:20)  
:))) +
 
 
54. cruxman    (2008 10 02 01:39)  
Na, bet jeigu iš tiesų - kas čia per padribinskaitės?:)
 
 
55. Adomas Svirskas    (2008 10 02 02:22)  
54/ Telefono reikia?
 
 
56. cruxman    (2008 10 02 19:46)  
55 / Būtų gal ir neblogai, jeigu Lietuvoje gyvena:)
 
 
57. Adomas Svirskas    (2008 10 02 21:35)  
/56 Manau geriausia butu kontaktuoti su Jean-Pierre Bourgeois biuru Paryziuje, parodyti sita foto ir paklausti kaip susisiekti su modeliais :)
 
 
58. cruxman    (2008 10 02 22:57)  
Ai, tai tada tiek to.
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   1546
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10053
210413
0000 4
(balsai vėluoja viena para)