| |
 |
1.
(2008 09 25 08:55)
supppper
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 25 09:10)
kaip sako vaikai - jėgiškai :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 25 09:32)
Visiškai pritariu. Serija verta 5! Ačiū.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 25 09:41)
Puikus spalvu sprogimas...:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 25 10:28)
labai liuks..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 25 11:19)
visos pulsuojančios net:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 25 11:39)
faini spec efektai :) cia islaikymo deka ar kaip ? Viens zmogus papasakojo, kaip panasu efekta isgaut- mygtuko nuspaudimo metu reik staigiai pasukt objektyva
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 25 11:48)
Turbo !
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 25 13:06)
fain
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 25 13:17)
konceptas !
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 25 13:31)
Greit lakstei, bet užfiksuot vistiek paspėjai... :) Tokie, sakyčiau, šventiški eksperimentai. +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 25 14:41)
gerai. gaila negaliu iziuret kur fotografuota.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 25 15:03)
Pirma foto labiausiai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 25 16:11)
Bang bang:) ieskojai Billo Japonijoj? ar uma thurman?;] mhh man tai dvi pries paskutines patinka. gerai pasukiojai:P
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 25 17:22)
megstu fejerverkus, ypac originalius :)) noreciau tokius danguj pamatyti :P
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 25 19:50)
Aciu visiems :) Taip, paisdykavau "sukiodamas" objektyva. Ne tiek staigiai, kiek tolygiai reikia bandyti "zoominti", kai kada iseina kai kas idomesnio.. Dazniau ne :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 25 20:12)
smagiai žiūrisi :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 25 20:18)
jooo, gerai pazoominai tu čia
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 25 20:53)
na labai įdomiai, nemačiau dar taip, patiko.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 25 20:57)
trenkia į galvą šitoks didmiesčio ritmas. Gerai!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 25 22:27)
ritmiskai ritminasi...;)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 25 22:38)
kaip tik fiestos konkursui
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 25 22:47)
Svaiginanciai... :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 25 23:26)
Spalvu pasaulyje ! Grazu ... +
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 25 23:27)
1 ir 3 vezancios nerealiai... pritariu del svaiginanciai :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 25 23:49)
yiezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !
naizzzzzzzzzzzzzzzzz!
finnnnneee!
five !
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 25 23:53)
10/ :)
16/ Stengiaus :P
17/ Atsiguli ant nugaros, sukioji, ziuri ;)
22/ Uzglosto, sakyciau ;)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 25 23:56)
28/ WOW :))) dekui dekui :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 26 00:42)
labai faina serijyte+
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 26 01:00)
itraukia 5
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 26 08:09)
Spalvinga, 5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 29 21:58)
uch kaip gerai! Aš taip nemoku :)
|
|
| |