Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. GintarasM    (2008 09 22 17:06)  
subtilu
kaip ir visada
 
 
2. Adomas Svirskas    (2008 09 22 17:08)  
:)
 
 
3.    (2008 09 22 17:36)  
tiesiog gimė perskaičius ms dienoraščio įrašą:

"katras pirmas pradėjom
šlaistytis po dangų
išparduodami pilnatis
nesvarbu telieka kaip buvo
kasdieninėje istorijoje aptiktas
tu - kaip iš akies trauktas
sapnas"


(2008.Aistė)
 
 
4. Romas Kanapeckas    (2008 09 22 17:56)  
Liuks ir 3/ komentras puikiai papildo
 
 
5. Juozas Merčaitis    (2008 09 22 18:38)  
Lengvi sapniukai... :)+
 
 
6. Walldis    (2008 09 22 19:07)  
Svelniai taip ...
 
 
7. Svetlana Batura    (2008 09 22 19:19)  
o kaip sviesiai! SAUNUOLES, MERGAITES! (modeliai ir fotografai)
:)
 
 
8. Gražina D.    (2008 09 22 19:34)  
Taip viskas švelnu, kad net norisi prisiliesti, kad natūroje pajusti tą švelnumą, bet save pagauni su mintimi, kad tai tik švelnus sapnas...
 
 
9. Orlandas Butkus    (2008 09 22 19:53)  
Pakerėjo švelnumas, +5
 
 
10. O.S.    (2008 09 22 20:26)  
O man dar su kvepavimu asocijuojasi :)
 
 
11. Bitė Maja    (2008 09 22 20:47)  
mmm,kaip čia fainai:)
 
 
12. AM    (2008 09 22 21:15)  
:)
 
 
13. ms    (2008 09 22 22:03)  
ji kazka labai malonaus sapne veikia :) idomu ka..
 
 
14. Simona Vaičytė    (2008 09 23 01:42)  
tikras sapnas.. dievinu ta svelnia subtilia silkine balta spalva
 
 
15. Gintaras Vitulskis    (2008 09 23 09:11)  
labai švelniai...:)+
 
 
16. Rolandas Replevičius    (2008 09 23 09:37)  
Subtilūs sapnai... +
 
 
17. Galina    (2008 09 23 09:42)  
gražu
 
 
18. anuka    (2008 09 23 10:21)  
:)
 
 
19. Ignas Butėnas    (2008 09 23 13:29)  
grazu ir psio, daugiau nieko nebesakysiu
 
 
20. Daiva Kielė    (2008 09 23 13:32)  
labai švelnu :)
 
 
21. Wylius    (2008 09 23 14:08)  
fainas, tingiu šiaip galvoti ką rašyti, va :D
 
 
22. Toad    (2008 09 23 16:12)  
Puikus veidelis. Isivaizduojamomis linijomis nupieshtas. O uzh apachioje paliktus sudegusius blynus didzhiausias minusas.
 
 
23. Kriste P.    (2008 09 23 19:00)  
labai švelnu, labai sapnuotai, labai jaukiai....subtiliai labai
 
 
24. Algirdas Juška    (2008 09 25 12:51)  
Balta ir gražu :)
 
 
25. Aukse Sipaviciute    (2008 09 28 12:00)  
tokia svelnute foto"> grazu...
 
 
26. Vytautas Daraskevicius    (2008 09 29 22:33)  
subtili israiska...
 
 
27. j    (2008 10 06 20:30)  
švelniai :))
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   2503
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02166
411714
0100 2
(balsai vėluoja viena para)