| |
 |
1.
(2008 09 17 11:47)
geri tokie draugeliai, ir žuvies negaili, siūlo pačią didžiausią :)
smagi serija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 17 11:58)
paskutine labai linsksma :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 17 12:05)
puiku
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 17 12:09)
na tikrai yra neblogų ir išskirtinių kadriukų:) pardėjai geriau fotografuot nei kad piešt:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 17 12:16)
super serija.
Pirmoje du berniukai: miesteitis ir kaimietis
antrojoje jmiestietis turbut ant kabliuko uzmyne :D:D:D
treciojoje vaikiui atsibodo buti modeliu
paskutine - smagiausia :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 17 13:05)
Kristė nusišneka, kaip visada :))))))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 17 13:47)
gerą chebrą susiradai.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 17 13:51)
faini berniūkščiai:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 17 14:02)
nebloga
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 17 15:21)
apatinė nuotraukos dalis, berniukas su žuvyte rankoje taip gražu, lyg atvirukas, man labai patinka.(!).
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 17 15:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 17 15:53)
smagi vasarishka nuotaika, grazios nuotraukos;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 17 15:54)
o kodėl žuvyčių į draugus nepriskaičiavai? :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 17 16:30)
15. nes aš nedraugauju su lavonais.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 17 16:58)
dvi paskutines, ypac smagios :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 17 17:00)
17. kas cia komentuoja?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 17 17:01)
18. A.A. ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 17 17:34)
smagūs draugeliai tokie :D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 17 18:29)
kaip vis dėl to gera vaiku pabūt...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 17 18:49)
patiko
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 17 19:34)
Labai idomi istorija is nuotrauku...galima skaityti kaip knygą...:)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 17 20:18)
nuotaikinga serija..paskutinė super :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 17 20:42)
jęga:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 17 22:00)
braliukai dobiliukai :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 17 22:52)
labai simpatiski vaikinukai... :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 18 00:06)
gražūūūs :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 18 01:04)
panašu, kad paskutinėj jau visi trys tavo draugai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 18 10:27)
gerai kai turi tokių draugų.. labai graži serija, super..
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 18 10:45)
fainai :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 18 11:13)
nuostabios nuotraukos, o ir fotografuoti manau lengviau, kai du draugai jauciasi laimingi. Saunumelis.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 18 11:33)
pamates pirmaja maza, pagalvojau, vo pas kva draugeliai - auksa plauna :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 18 11:34)
Man nereali trecia. Ir apskritai linksma ir silta.
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 18 11:51)
Seni, geri laikai :) su gerais draugais praleisti :) gera prisiminti vaikyste :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 18 12:11)
nebloga serija;)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 02 04 14:28)
uoj, geri draugeliai. serija išbaigta
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 04 06 23:22)
man si vieta tookia matyta.ne prie neprekstos ezero kartais?:)
|
|
| |