Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

joris ir dovydas :)

 
1. GintarasM    (2008 09 17 11:47)  
geri tokie draugeliai, ir žuvies negaili, siūlo pačią didžiausią :)
smagi serija
 
 
2. Danielius    (2008 09 17 11:55)  
+
 
 
3. Andrius Z    (2008 09 17 11:58)  
paskutine labai linsksma :)))
 
 
4. Justinas Krisiūnas    (2008 09 17 12:05)  
puiku
 
 
5. marijusB    (2008 09 17 12:06)  
:)
 
 
6. Kriste P.    (2008 09 17 12:09)  
na tikrai yra neblogų ir išskirtinių kadriukų:) pardėjai geriau fotografuot nei kad piešt:)
 
 
7. Inga Jankauskaitė    (2008 09 17 12:16)  
super serija.
Pirmoje du berniukai: miesteitis ir kaimietis
antrojoje jmiestietis turbut ant kabliuko uzmyne :D:D:D
treciojoje vaikiui atsibodo buti modeliu
paskutine - smagiausia :D
 
 
8. anuka    (2008 09 17 13:05)  
Kristė nusišneka, kaip visada :))))))
 
 
9. Kristina Petrošių    (2008 09 17 13:47)  
gerą chebrą susiradai.
 
 
10. Gintaras Vitulskis    (2008 09 17 13:51)  
faini berniūkščiai:)+
 
 
11. Marijus *Bružila    (2008 09 17 14:02)  
nebloga
 
 
12.    (2008 09 17 15:21)  
apatinė nuotraukos dalis, berniukas su žuvyte rankoje taip gražu, lyg atvirukas, man labai patinka.(!).
 
 
13. Vytazz    (2008 09 17 15:31)  
:)
 
 
14. Danas Macijauskas    (2008 09 17 15:53)  
smagi vasarishka nuotaika, grazios nuotraukos;)
 
 
15. Ramūnas L.    (2008 09 17 15:54)  
o kodėl žuvyčių į draugus nepriskaičiavai? :)
 
 
16. kva    (2008 09 17 16:30)  
15. nes aš nedraugauju su lavonais.
 
 
17. AA    (2008 09 17 16:58)  
dvi paskutines, ypac smagios :)
 
 
18. kva    (2008 09 17 17:00)  
17. kas cia komentuoja?
 
 
19. kva    (2008 09 17 17:01)  
18. A.A. ;)
 
 
20. Tadas Šlajus    (2008 09 17 17:34)  
smagūs draugeliai tokie :D
 
 
21. Petras T.    (2008 09 17 18:29)  
kaip vis dėl to gera vaiku pabūt...
 
 
22. Orlandas Butkus    (2008 09 17 18:49)  
patiko
 
 
23. Juozas Merčaitis    (2008 09 17 19:34)  
Labai idomi istorija is nuotrauku...galima skaityti kaip knygą...:)+
 
 
24. Daiva Kielė    (2008 09 17 20:18)  
nuotaikinga serija..paskutinė super :)
 
 
25. saulė    (2008 09 17 20:42)  
jęga:)
 
 
26. Mindaugas Bernatonis    (2008 09 17 22:00)  
braliukai dobiliukai :)
 
 
27. Vinile    (2008 09 17 22:52)  
labai simpatiski vaikinukai... :)
 
 
28. z e g n a    (2008 09 18 00:06)  
gražūūūs :)
 
 
29. Elena Petkauskienė    (2008 09 18 01:04)  
panašu, kad paskutinėj jau visi trys tavo draugai :)
 
 
30. Robis    (2008 09 18 08:03)  
+
 
 
31. Rolandas Butkevičius    (2008 09 18 10:27)  
gerai kai turi tokių draugų.. labai graži serija, super..
 
 
32. Eva Miliūnienė    (2008 09 18 10:45)  
fainai :)
 
 
33. Vytautas G    (2008 09 18 11:13)  
nuostabios nuotraukos, o ir fotografuoti manau lengviau, kai du draugai jauciasi laimingi. Saunumelis.
 
 
34. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 18 11:33)  
pamates pirmaja maza, pagalvojau, vo pas kva draugeliai - auksa plauna :)
 
 
35. Romas Kanapeckas    (2008 09 18 11:34)  
Man nereali trecia. Ir apskritai linksma ir silta.
 
 
36. Vytautas Trasikis    (2008 09 18 11:51)  
Seni, geri laikai :) su gerais draugais praleisti :) gera prisiminti vaikyste :)
 
 
37. Grazina    (2008 09 18 12:11)  
nebloga serija;)
 
 
38. vi.    (2009 02 04 14:28)  
uoj, geri draugeliai. serija išbaigta
 
 
39. Jieva    (2009 04 06 23:22)  
man si vieta tookia matyta.ne prie neprekstos ezero kartais?:)
 
 

Serijos
Taškai: 75
Vidurkis: 4.41
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   4361
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
03045
510914
1012 0
(balsai vėluoja viena para)