Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. kilimas    (2008 09 16 10:53)  
fain. tik gal geriau i serija? :)
 
 
2. O.S.    (2008 09 16 10:54)  
Pabijojau kad niekas neziures :)) Aciu :)
 
 
3. GintarasM    (2008 09 16 10:56)  
žaismingai, labai - tikrai į seriją
 
 
4. Marijus *Bružila    (2008 09 16 11:17)  
toks ishdestymas, kaip modernus plastikinis langas
 
 
5. Juozas Merčaitis    (2008 09 16 11:26)  
Žaismingas modeliukas...:)
 
 
6. Lota    (2008 09 16 11:30)  
5
 
 
7. R.P.R.    (2008 09 16 11:31)  
:)
 
 
8. Rolandas Replevičius    (2008 09 16 11:34)  
Slėpynių žaidimai... patiko. :)
 
 
9. Kriste P.    (2008 09 16 12:08)  
ir serijoj gerai žiūrėtūsi ir šitokiu išdėstymu taip pat neblogai žiūrisi. fainulka modeliukas.žaismingai taip ir linksmai parodytas:)
 
 
10. Kristina Petrošių    (2008 09 16 12:18)  
labai labai faina mergytė ir jos nuotraukos kiekviena atskirai... bet išdėstymas toks man irgi nelabai. gal jei spalvota būtų, taip žiūrėtųsi, o jb kažkaip ni to :)
 
 
11. O.S.    (2008 09 16 12:25)  
Aciu visiems :)
Pirma karta pabandziau toki vitraza :), teks dar pasipraktikuoti. Spalvas palikau seimos albumui, labai jau seiminine aplinka ;))
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 09 16 12:37)  
smagiai žiūrisi :)
 
 
13. grethen    (2008 09 16 12:53)  
labai nuotaikingai, super :)
 
 
14. Rūta Smailys    (2008 09 16 15:48)  
labai grazu 5
 
 
15. Eva Miliūnienė    (2008 09 16 17:31)  
Niu fainiai :)
Man taip gražiau nei serija - čia viens, du - o štai ir aš :)

p.s. tik... mama, gal nereik apatinės maikutės po tokia gražia atvira suknele :P
 
 
16.    (2008 09 16 20:14)  
mielyyybe.....
dailios nuotraukos. man patinka :)
tik as kaip bezdzionele prie visu jungiuos :D i serija :D
 
 
17. K. M.    (2008 09 16 20:41)  
O jei taip jas i serija .Tos isdeliojimas trikdo
 
 
18. K. M.    (2008 09 16 20:41)  
"toks"
 
 
19. O.S.    (2008 09 16 21:05)  
Hmmmm, nu jau nesikartosiu :P Amzinai negaliu isrinkti nei savo foto, kokia rodyti, nei kaip parodyti :(((

Eva, namie salta ir visai neplanuotai nufotografavau, ale kokia izvagi :)))

Aciu dar karta :***
 
 
20. birute kurtinaitiene    (2008 09 16 21:08)  
fainai...+
 
 
21. Ramūnas L.    (2008 09 16 22:57)  
linksma
 
 
22. sillwio    (2008 09 17 09:31)  
:)
 
 
23. Andrius Z    (2008 09 17 10:33)  
man tinka ir patinka
 
 
24. aidas a .    (2008 09 17 21:28)  
Geri tie vaikuciai. Pa juos viskas nuosirdu...
 
 
25. seklys morka    (2008 09 19 11:18)  
foto su nuotaika... žavus modeliukas :o)
 
 
26. Kimono    (2008 09 21 17:29)  
tai čia ta žavioji retadantė:D
 
 
27. O.S.    (2008 09 21 20:36)  
Aha :))
 
 
28. Algirdas Juška    (2008 09 25 12:45)  
Gera, su nuotaika :)
 
 
29. Aurelija.    (2008 09 30 02:08)  
:)
 
 

Portretas
Taškai: 88
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   1599
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00132
302916
0010 1
(balsai vėluoja viena para)