| |
 |
1.
(2008 09 16 10:53)
fain. tik gal geriau i serija? :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 16 10:54)
Pabijojau kad niekas neziures :)) Aciu :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 16 10:56)
žaismingai, labai - tikrai į seriją
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 16 11:17)
toks ishdestymas, kaip modernus plastikinis langas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 16 11:26)
Žaismingas modeliukas...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 16 11:34)
Slėpynių žaidimai... patiko. :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 16 12:08)
ir serijoj gerai žiūrėtūsi ir šitokiu išdėstymu taip pat neblogai žiūrisi. fainulka modeliukas.žaismingai taip ir linksmai parodytas:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 16 12:18)
labai labai faina mergytė ir jos nuotraukos kiekviena atskirai... bet išdėstymas toks man irgi nelabai. gal jei spalvota būtų, taip žiūrėtųsi, o jb kažkaip ni to :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 16 12:25)
Aciu visiems :)
Pirma karta pabandziau toki vitraza :), teks dar pasipraktikuoti. Spalvas palikau seimos albumui, labai jau seiminine aplinka ;))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 16 12:37)
smagiai žiūrisi :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 16 12:53)
labai nuotaikingai, super :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 16 15:48)
labai grazu 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 16 17:31)
Niu fainiai :)
Man taip gražiau nei serija - čia viens, du - o štai ir aš :)
p.s. tik... mama, gal nereik apatinės maikutės po tokia gražia atvira suknele :P
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 16 20:14)
mielyyybe.....
dailios nuotraukos. man patinka :)
tik as kaip bezdzionele prie visu jungiuos :D i serija :D
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 16 20:41)
O jei taip jas i serija .Tos isdeliojimas trikdo
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 16 20:41)
"toks"
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 16 21:05)
Hmmmm, nu jau nesikartosiu :P Amzinai negaliu isrinkti nei savo foto, kokia rodyti, nei kaip parodyti :(((
Eva, namie salta ir visai neplanuotai nufotografavau, ale kokia izvagi :)))
Aciu dar karta :***
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 16 21:08)
fainai...+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 16 22:57)
linksma
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 17 09:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 17 10:33)
man tinka ir patinka
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 17 21:28)
Geri tie vaikuciai. Pa juos viskas nuosirdu...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 19 11:18)
foto su nuotaika... žavus modeliukas :o)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 21 17:29)
tai čia ta žavioji retadantė:D
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 21 20:36)
Aha :))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 25 12:45)
Gera, su nuotaika :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 30 02:08)
:)
|
|
| |