| |
 |
1.
(2008 09 11 22:19)
perziurejau visas sio konkurso foto ir si serija number one. tikra retro. fainas inteligentas. siandien as sergu uz sita serija. kas dar i palaikymo komanda? :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 11 22:19)
5 :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 11 22:26)
nuostabi serija tikras retro,5 ir į mėgstamas :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 11 22:30)
na joa-sita tikrai labai nieko
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 11 22:32)
Andriau ne nieko o net lb gera :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 11 22:40)
va ziuriu ir skamba viena mano megstamu dainu Frank Sinatra ''My Way'' http://www.youtube.com/watch?v=sEbgB6X6S5c
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 11 22:44)
Siaip 2 verta 5.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 11 23:08)
Gera... Auksciausias ivertinimas nuo manes.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 11 23:39)
liux
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 11 23:44)
malonu :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 12 00:22)
12/ Zhhh ;)
Irma, kaip smagu, kad TAIP patiko :)
aciu visiems :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 12 00:30)
geras retro :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 12 00:56)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 12 01:24)
tu ji persekiojai? :-D
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 12 01:27)
16/ Tu izvalgus, kaip visada :D Zinok jo :) Tai man buvo tokia diena - people of London, tai ten pasismaginau :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 12 01:30)
16/ Nekasdien tokia Londono klasika, kaip is Anglu k. vadovelio nuzengusia juk pamatysi :) Waitrose maisiukas ir erzina mane ir pasitarnauja epochu sasajai ;) Kokybe aisku kokia yra...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 12 01:42)
18/ na taip, seno kirpimo ten nebedaug liko ....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 12 09:04)
13/ Norėjau pasakyti Žavinga
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 12 11:15)
retro serija. Amziu sandura. Antra gerai judesy pagauta, bet is serijos iskrenta (IMHO)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 12 13:47)
O šaligatviai ko verti ? nei šiukšlelės. +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 12 16:02)
pirma superinė. aplinkui viskas juda, jis stovi.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 12 16:15)
Smagi serijytė :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 12 16:31)
:)))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 12 19:29)
inteligentiškas.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 12 19:37)
:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 12 20:29)
Pedantiškas poniūkštis :) ,bet patiko man si serija :) kaip tik Franko Sinatros klausau.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 12 20:41)
29/ ir tau su Sinatra asocijuojasi, kaip Irmai :) Na, man Sinatra iskart su uzatlante :) Bet siaip tai taip, "my way" toks Gent'as :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 12 20:43)
labai
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 13 11:59)
geras :)+
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 13 13:07)
o jei dar damute uz parankes :))))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 13 23:23)
tu ji sekei? :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 14 02:17)
34/ Lydejau ;) 17/ komentare jau patvirtinau tai :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 14 13:47)
labai stilingas dėdulė, ale tas maišelis paskutinioj nelabai jam tinka:) fainas personažas:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 15 21:10)
Reportazas apie viena dedule .... :))
|
|
| |