| |
 |
1.
(2008 09 08 21:58)
smagi .... :D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 08 22:07)
cem karoce byciok tem blatnee morda :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 08 22:19)
super
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 08 22:23)
geras veikėjas :D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 08 22:27)
:))) jega!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 08 22:50)
Geras personazas :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 09 08:01)
tsakant, kaip ir super :)
berods geriau taip: чем кароче бычок, тем наглее морда? :DD ar blatnee
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 09 08:45)
šachtininko faina majkė.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 09 10:14)
2/ :))))) negirdejau dar tokio :))
personazas geras - vertas penketo :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 09 10:38)
gerai, ironiskai:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 09 11:09)
...+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 09 11:09)
liuks.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 09 11:13)
liux
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 09 11:24)
Gera
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 09 11:46)
:-)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 09 12:20)
sachtose rukyt draudziama, tai bent per atostogas atsigriebs :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 09 13:13)
Ou jėėėėėėėė :))) Super :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 09 13:25)
gera :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 09 13:28)
goood!!! :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 09 14:59)
tinka, ner ka pridurti :D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 09 15:35)
Smagu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 09 23:27)
nu ka cia bepridursi. indomiai, kitoniskai, reiks kada pabandyt ir taip :D
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 10 02:23)
cool, imu sau (koks objektyvas?)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 10 02:50)
25/ pentax fisheye 10-17mm
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 10 18:51)
oho koks mirktelėjimas jo:) nuotaikingai taip
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 10 22:19)
Mat kaip, iš Saksonijos į Girullius ilsėtis atvyko :))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 17 15:23)
topas ! +
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 03 31 23:23)
jėga, išraiškingai, labai patiko..
mėgstamos)
|
|
| |