| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 27 18:39)
Kodel nera komentaro ka manai apie foto LAURINTA :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 27 18:56)
double exposure? Įdomiai atrodo.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 27 19:10)
cia gal net gi triple :> +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 27 19:28)
Tktu ketvirtadienio foto konkurso temai "Šešėliai" ;D O jei seip tai patinka +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 27 19:29)
Puiku,old NY
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 27 21:21)
Ketvirtadienio temai turiu kita pataupes :) tik nezinau kur ten pas jus tas konkursas vyksta ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 27 21:30)
geray če
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 27 21:54)
gi įdomi :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 27 22:19)
Fainey
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 28 00:31)
jo, gerai, faina idėja :o)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 28 03:24)
Fainai labai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 28 11:18)
idomi foto
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 28 11:21)
visas gyvenimas viename kadre...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 28 12:43)
Nuotrauka norejau pavaizduoti, senatve, nerima ir baime, spresti jums :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 28 13:09)
Puikus darbas.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 28 13:23)
senam dvare vaiduokliai knibžda ...
gera foto
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 28 15:22)
nejaukiai grazu.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 28 16:03)
Įdomiai pridubliuota :) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 28 16:55)
visko daug , man patinka :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 28 18:07)
o rankoje kirvis ? :-0
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 28 21:56)
istorijos turi savyje
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 29 15:39)
oje kokie čia vaiduokliai gyvuoja:) ir baisu tokioj vietoj būtų vaikščio ir kartu smalsu bei įdomu
puikiai padirbėta
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 30 11:47)
geras darbas 5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 04 15:51)
nu sita super! 5
|
|
| |