| |
 |
1.
(2008 08 24 11:05)
fainiai :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 24 12:27)
aciu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 24 12:50)
trūksta kažko pagrindinio :) dabar dėmesys blaškosi po visą plotą ir nelabai yra ties kuo susikoncentruot.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 24 12:59)
pritariu as Tavo issakytai nuomonei...kazko truksta dar cia. Kita syk manau geriau gausis.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 24 14:17)
Akcento trūksta, bet šiaip man patinka. Siena, nors ir sena bei aptrupėjusi - ji kažkokia jauki. Žinai, norisi prieiti ir, nugara atsirėmus, delnus prie jos priglausti. Lyg iš jos kažką pasiimti galėtum sau. Ir nors žibintas "negyvas" - šviesa sklinda iš kažkur vistiek... Tikrai vilties yra :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 24 18:46)
gerai, patinka tokios:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 24 19:22)
dekoju
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 24 19:23)
faina. my faith is deep ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 24 22:37)
Šauniai. (:
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 24 23:07)
patinka
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 25 00:36)
Panašu į sieną, prie kurios veda sušaudyti. Gal lempa panaši į taikinį? gal sienos nuotaika tokia? Bet kuriuo atveju - gera nuotrauka, su istorija :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 25 15:43)
gan kaip iš pasakos kokios apie ledo karalienę, šioje vietoje lauki, kol ji pravažiuos savo ledinėmis rogėmis ir prasineš šalu lediniu vėjo šuoru por šalį:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 09 14:01)
Nuotaika yra, gerai. +
|
|
| |