Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. j    (2008 08 24 11:05)  
fainiai :)
 
 
2. tompetkus    (2008 08 24 12:27)  
aciu
 
 
3. Tadas T.    (2008 08 24 12:50)  
trūksta kažko pagrindinio :) dabar dėmesys blaškosi po visą plotą ir nelabai yra ties kuo susikoncentruot.
 
 
4. tompetkus    (2008 08 24 12:59)  
pritariu as Tavo issakytai nuomonei...kazko truksta dar cia. Kita syk manau geriau gausis.
 
 
5. Edita    (2008 08 24 14:17)  
Akcento trūksta, bet šiaip man patinka. Siena, nors ir sena bei aptrupėjusi - ji kažkokia jauki. Žinai, norisi prieiti ir, nugara atsirėmus, delnus prie jos priglausti. Lyg iš jos kažką pasiimti galėtum sau. Ir nors žibintas "negyvas" - šviesa sklinda iš kažkur vistiek... Tikrai vilties yra :)
 
 
6. Dominykas Povilenskas    (2008 08 24 15:42)  
+
 
 
7. Daiva Kielė    (2008 08 24 18:46)  
gerai, patinka tokios:)
 
 
8. tompetkus    (2008 08 24 19:22)  
dekoju
 
 
9. Adomas Svirskas    (2008 08 24 19:23)  
faina. my faith is deep ;)
 
 
10. Einora Tamulytė    (2008 08 24 22:37)  
Šauniai. (:
 
 
11. Vinile    (2008 08 24 23:07)  
patinka
 
 
12. Jurgita K.    (2008 08 25 00:36)  
Panašu į sieną, prie kurios veda sušaudyti. Gal lempa panaši į taikinį? gal sienos nuotaika tokia? Bet kuriuo atveju - gera nuotrauka, su istorija :)
 
 
13. Kriste P.    (2008 08 25 15:43)  
gan kaip iš pasakos kokios apie ledo karalienę, šioje vietoje lauki, kol ji pravažiuos savo ledinėmis rogėmis ir prasineš šalu lediniu vėjo šuoru por šalį:)
 
 
14. Rolandas Replevičius    (2008 09 09 14:01)  
Nuotaika yra, gerai. +
 
 

Miestas
Taškai: 83
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2366
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20022
110518
2000 7
(balsai vėluoja viena para)