| |
 |
1.
(2008 08 20 00:33)
oo...šita smagi, ir pavadinimas geras:)
galėjo dar ir tas vidurinis uodegą pakelt :))) uo.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 20 00:47)
geras.. galvojau kad chia multi exposure.. bet katinai skirtingi.. :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 20 08:16)
2./ As net nezinau ka ta fraze ("multi exposure") reiskia :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 20 09:19)
siužetas liuks, atlikimas ne itin
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 20 10:01)
supper
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 20 10:13)
:))))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 20 10:41)
juokinga :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 20 10:45)
nereikia net ' Kac kac kac ' :DD
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 20 11:07)
nusisauk
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 20 11:08)
10./ Na, ten, Maroke, "katineliai" (per svelnus pavadinimas jiems) ne lietuviski: valdo visa pakrante ir judejima joje, sunu, kuriu ten irgi nemazai, visai nebijo :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 20 11:09)
bet tikrai puikiai pamatyta situacija:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 20 11:55)
nuostabu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 20 11:59)
tapu-tapu-tapu-tapu-tap
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 20 14:16)
:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 20 20:03)
pradžioje pamaniau, kad ten pridauginai tų katinų :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 20 20:38)
ten dar yra netilpusiu kokie trys katinai i kadra :) jie patys ten prisidaugino :))) haha
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 22 20:35)
ui kiek katinu su stačiom uodeguom paržygiuoja vorele:) linksmuoliškas kadras
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 11 12:00)
net nusijuokiau garsiai ;D blin, taiklus kadras :}
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 23 12:16)
gerai pagauta, nuotaikinga
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 29 18:56)
jetau kaip smagiai:>>
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 08 20:41)
" mes i siaure dumsim..." :) +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 22 13:32)
:))
|
|
| |