Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Marokas.Kažkodėl įtariu, kad katinai tikrai žinojo, kada iš jūros grįžta vyrai...

 
1. sandra medė    (2008 08 20 00:33)  
oo...šita smagi, ir pavadinimas geras:)
galėjo dar ir tas vidurinis uodegą pakelt :))) uo.
 
 
2. Tiesiog Mistikas    (2008 08 20 00:47)  
geras.. galvojau kad chia multi exposure.. bet katinai skirtingi.. :)
 
 
3. Imantas    (2008 08 20 08:16)  
2./ As net nezinau ka ta fraze ("multi exposure") reiskia :))
 
 
4. Algirdas Juška    (2008 08 20 08:55)  
+
 
 
5. Hermis Preikštas    (2008 08 20 09:19)  
siužetas liuks, atlikimas ne itin
 
 
6. Adomas Svirskas    (2008 08 20 09:44)  
:)
 
 
7. Antanas Adamsas    (2008 08 20 10:01)  
supper
 
 
8. Svetlana Batura    (2008 08 20 10:13)  
:))))
 
 
9. Kristina Petrošių    (2008 08 20 10:41)  
juokinga :)))
 
 
10. DaivaRide    (2008 08 20 10:45)  
nereikia net ' Kac kac kac ' :DD
 
 
11. Miau    (2008 08 20 11:07)  
nusisauk
 
 
12. Imantas    (2008 08 20 11:08)  
10./ Na, ten, Maroke, "katineliai" (per svelnus pavadinimas jiems) ne lietuviski: valdo visa pakrante ir judejima joje, sunu, kuriu ten irgi nemazai, visai nebijo :)
 
 
13. radegunda    (2008 08 20 11:09)  
bet tikrai puikiai pamatyta situacija:)
 
 
14. z e g n a    (2008 08 20 11:55)  
nuostabu
 
 
15. JP    (2008 08 20 11:59)  
tapu-tapu-tapu-tapu-tap
 
 
16. Daiva Kielė    (2008 08 20 14:16)  
:)
 
 
17. J.M.    (2008 08 20 15:08)  
+
 
 
18. Vilija Buivydė    (2008 08 20 20:03)  
pradžioje pamaniau, kad ten pridauginai tų katinų :D
 
 
19. Imantas    (2008 08 20 20:38)  
ten dar yra netilpusiu kokie trys katinai i kadra :) jie patys ten prisidaugino :))) haha
 
 
20. Kriste P.    (2008 08 22 20:35)  
ui kiek katinu su stačiom uodeguom paržygiuoja vorele:) linksmuoliškas kadras
 
 
21. Indrė    (2008 10 11 12:00)  
net nusijuokiau garsiai ;D blin, taiklus kadras :}
 
 
22. GintarasM    (2009 01 23 12:16)  
gerai pagauta, nuotaikinga
 
 
23. lapė on the road    (2009 01 29 18:56)  
jetau kaip smagiai:>>
 
 
24. Gytis    (2009 02 08 20:41)  
" mes i siaure dumsim..." :) +
 
 
25. R.P.R.    (2009 04 22 13:32)  
:))
 
 

Kelionės
Taškai: 84
Vidurkis: 4.78
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   2589
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01113
000816
0000 3
(balsai vėluoja viena para)