| |
 |
1.
(2008 07 30 15:51)
kap faina:Dsuper;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 30 15:58)
:DD
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 30 16:10)
Uoga.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 30 16:49)
super..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 30 16:50)
Kazkas kolekcionuoja kailiukus...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 30 17:21)
Geras čia :) Fainai.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 30 18:21)
nuo apacios lentyta labai nori to sampano :)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 30 18:21)
Pradzioje turejo but skaicius 2 :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 30 18:25)
ziema i mishka paleisi?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 30 18:31)
7,8/ Dabar ir pavadinimas tai atspindi ;) Bet virsutiniai sampano negaus :/
9/ cia ruoniai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 30 18:42)
šviežieną saugai?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 30 18:46)
faina,o kiek jū daug, gal lieka koks?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 30 19:06)
jie visi iesko geru namu su baseiniukais ir seimininku ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 30 19:39)
wow, kokie nerealus :) pliuskiai...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 30 19:41)
:D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 30 20:12)
liuks idėja!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 30 20:19)
aciu visiems, linksma tapo :)
originalas buvo laaaabai miargaaaitiskas ir rooozinis - Ruoniukes mergikes - man per daug akis skaudejo, tai neutralizavau :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 30 20:19)
damn, linkas neisidejo - http://fotokudra.lt/img.php?img=125878&nav=autm&page=
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 30 21:16)
:)))))), mažoj galvojau kad kaukolės
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 30 21:17)
19/ :D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 30 21:57)
:))) kritau po stalu... atsikėliau... vėl kritau...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 30 22:15)
)))))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 30 22:23)
Cia tai super :)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 30 22:35)
:DD
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 30 23:20)
oj, kol buvo maza foto tai biski net baisu pasidare :) gerai, kad atsidariau pazeti is arciau :) crazy ideja :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 30 23:30)
25/ blemba, as ir pats po 19/ paziurejau i maza - akurat kaip kauKUOles ;) kai zinai kas ten tai nekyla minciu tokiu :) ech, visagale reklama :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 31 00:05)
Aha, aš irgi pamaniau į thumbnailą žiūrėdamas, kad Jolly Rogerių daugybė prilindo į šaldytuvą :)) Šiaip idėja tai unikali
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 31 04:08)
xaxaxa!!! geras kadras :)))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 31 09:40)
26/ aš irgi vaikystėj sakydavau kaukuolė, pasirodo teisingai kaukolė :))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 31 14:02)
ziuriu ne man vienai kakolytes akyse :))))) geras darbas... 5
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 31 18:20)
smagiai:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 08 02 12:49)
oho:)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 08 02 16:08)
pitax
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 08 02 18:59)
aciu visiems apsilankiusiems, nusisypsojusiems :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 08 02 23:29)
smagiai pasijuokiau :)))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 08 03 14:53)
; ))))
fainai
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 08 22 16:28)
Mažoje nuotraukoje pamaniau, kad kaukokių pridėta... Iškreipta šiandien kažkokia mano vaizduotė...
Reklama - superinė :) Pavadinimas taiklus :) +5
|
|
| |