Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


Pamasciau, kad autorines teises is esmes priklauso gerimo/saldytuvo reklameriams. Daryta 2005 lapkriti Londone, prieskaledines prekybos metu. Na, zvilgsnis aisku mano.

 
1. vilma S.    (2008 07 30 15:51)  
kap faina:Dsuper;)
 
 
2. Patieška    (2008 07 30 15:58)  
:DD
 
 
3. Greta B    (2008 07 30 16:10)  
Uoga.
 
 
4.    (2008 07 30 16:49)  
super..
 
 
5. RS    (2008 07 30 16:50)  
Kazkas kolekcionuoja kailiukus...
 
 
6. SG    (2008 07 30 17:21)  
Geras čia :) Fainai.
 
 
7. Kamile    (2008 07 30 18:21)  
nuo apacios lentyta labai nori to sampano :)+
 
 
8. Kamile    (2008 07 30 18:21)  
Pradzioje turejo but skaicius 2 :D
 
 
9. Sigitas Daščioras    (2008 07 30 18:25)  
ziema i mishka paleisi?
 
 
10. Adomas Svirskas    (2008 07 30 18:31)  
7,8/ Dabar ir pavadinimas tai atspindi ;) Bet virsutiniai sampano negaus :/
9/ cia ruoniai :)
 
 
11. JP    (2008 07 30 18:42)  
šviežieną saugai?
 
 
12. birute simoniene    (2008 07 30 18:46)  
faina,o kiek jū daug, gal lieka koks?
 
 
13. Adomas Svirskas    (2008 07 30 19:06)  
jie visi iesko geru namu su baseiniukais ir seimininku ;)
 
 
14. Seva Karpauskaite    (2008 07 30 19:39)  
wow, kokie nerealus :) pliuskiai...
 
 
15. Bjaurybė saulutė    (2008 07 30 19:41)  
:D
 
 
16. hideo    (2008 07 30 20:12)  
liuks idėja!
 
 
17. Adomas Svirskas    (2008 07 30 20:19)  
aciu visiems, linksma tapo :)
originalas buvo laaaabai miargaaaitiskas ir rooozinis - Ruoniukes mergikes - man per daug akis skaudejo, tai neutralizavau :)
 
 
18. Adomas Svirskas    (2008 07 30 20:19)  
damn, linkas neisidejo - http://fotokudra.lt/img.php?img=125878&nav=autm&page=
 
 
19. Galina    (2008 07 30 21:16)  
:)))))), mažoj galvojau kad kaukolės
 
 
20. Adomas Svirskas    (2008 07 30 21:17)  
19/ :D
 
 
21. Ramūnas L.    (2008 07 30 21:57)  
:))) kritau po stalu... atsikėliau... vėl kritau...
 
 
22. Genadij Januškevič    (2008 07 30 22:15)  
)))))
 
 
23. Little Miss Sunshine    (2008 07 30 22:23)  
Cia tai super :)))
 
 
24. z e g n a    (2008 07 30 22:35)  
:DD
 
 
25. Dovilė Čižaitė    (2008 07 30 23:20)  
oj, kol buvo maza foto tai biski net baisu pasidare :) gerai, kad atsidariau pazeti is arciau :) crazy ideja :)
 
 
26. Adomas Svirskas    (2008 07 30 23:30)  
25/ blemba, as ir pats po 19/ paziurejau i maza - akurat kaip kauKUOles ;) kai zinai kas ten tai nekyla minciu tokiu :) ech, visagale reklama :)
 
 
27. Mindaugas Buivydas    (2008 07 31 00:05)  
Aha, aš irgi pamaniau į thumbnailą žiūrėdamas, kad Jolly Rogerių daugybė prilindo į šaldytuvą :)) Šiaip idėja tai unikali
 
 
28. erikERXON    (2008 07 31 04:08)  
xaxaxa!!! geras kadras :)))
 
 
29. Galina    (2008 07 31 09:40)  
26/ aš irgi vaikystėj sakydavau kaukuolė, pasirodo teisingai kaukolė :))
 
 
30. wiga    (2008 07 31 14:02)  
ziuriu ne man vienai kakolytes akyse :))))) geras darbas... 5
 
 
31. Dange Girdvainyte    (2008 07 31 18:20)  
smagiai:)
 
 
32. Danielius    (2008 08 02 00:21)  
+
 
 
33. Kriste P.    (2008 08 02 12:49)  
oho:)
 
 
34. Antanas M    (2008 08 02 16:08)  
pitax
 
 
35. Adomas Svirskas    (2008 08 02 18:59)  
aciu visiems apsilankiusiems, nusisypsojusiems :)
 
 
36.    (2008 08 02 23:29)  
smagiai pasijuokiau :)))
 
 
37. yOu    (2008 08 03 14:53)  
; ))))
fainai
 
 
38. Edita    (2008 08 22 16:28)  
Mažoje nuotraukoje pamaniau, kad kaukokių pridėta... Iškreipta šiandien kažkokia mano vaizduotė...
Reklama - superinė :) Pavadinimas taiklus :) +5
 
 

Kita
Taškai: 90
Vidurkis: 4.66
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2500
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00010
0141113
0011 7
(balsai vėluoja viena para)