| |
 |
1.
(2008 07 21 02:14)
patiko, grazus kadras :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 21 02:33)
varau ir ash i LV shian ish ryto... gal ka nors panashaus pamatysiu :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 21 08:16)
Kažkoks nesveikas itarimas kyla, kad čia ne meitene, o mergina. t.y. Lietuvaitė :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 21 08:23)
kakoj devushka krasivyj
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 21 08:31)
labai dailios linijos
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 21 09:23)
Kolka yra jega.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 21 09:50)
Niandre pajury :) Zavinga maniekene ..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 21 15:39)
undine
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 21 16:54)
Grust/Vilkt
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 21 17:01)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 21 22:47)
+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 22 17:51)
skaista čiūska. :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 22 17:57)
nusirpus uoga
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 22 19:07)
Lietuvisku neuztenka :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 22 20:27)
O kas sakė, kad ne lietuviška?:D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 24 13:25)
As sakau, kad ne lietuviska...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 24 16:19)
16 / Tu geriau patylėk, nelietuviška.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 24 23:56)
Muilines kadras :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 25 00:06)
Jeigu EOS 30D būtų galima taip pavadinti:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 25 00:09)
/20 Tada nesuprantu kaip sugebejai su tokiu taip ablazatsia :) Tik nepyk, nuosirdziai sakau :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 25 00:14)
Man atrodo, bro, tu atvėsk truputį, nes jau galanda tau gediminaičių stulpus kišt šiknon visa komanda. Be to, vidurkiai byloja kai ką kitą nei "ablazatsia".
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 25 00:19)
Dejau as ant vidrkiu :) Tau siknon sulindusi visa komanda tegu galanda sau ka nori :) Tai tik bus zenklas kad konkurencijos neatlaikot :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 25 09:07)
18. AŠ TAU KAI PATYLESIU ...TAI BUS KAIP TAM RUONIUI:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 25 14:20)
Cia kas toks mums konkurentas? Gal tu, zyduk?:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 25 22:26)
graz.....+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 30 19:09)
m nieko : ) r nuotaika grazi ir bluras uz pacios objektes patinka : )
|
|
| |