Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

20080719 | Kolka LV

 
1. Vilmantas Povilaitis    (2008 07 21 02:14)  
patiko, grazus kadras :)
 
 
2. Sigitas Daščioras    (2008 07 21 02:33)  
varau ir ash i LV shian ish ryto... gal ka nors panashaus pamatysiu :)))
 
 
3. Antanas M    (2008 07 21 08:16)  
Kažkoks nesveikas itarimas kyla, kad čia ne meitene, o mergina. t.y. Lietuvaitė :)))
 
 
4. Marijus *Bružila    (2008 07 21 08:23)  
kakoj devushka krasivyj
 
 
5. Svetlana Batura    (2008 07 21 08:31)  
labai dailios linijos
 
 
6. MP    (2008 07 21 09:23)  
Kolka yra jega.
 
 
7.    (2008 07 21 09:50)  
Niandre pajury :) Zavinga maniekene ..
 
 
8. Kriste P.    (2008 07 21 15:39)  
undine
 
 
9. Romas Kanapeckas    (2008 07 21 16:54)  
Grust/Vilkt
 
 
10. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 07 21 17:01)  
:)
 
 
11. Mantas K.    (2008 07 21 22:47)  
+5
 
 
12. kilimas    (2008 07 22 17:51)  
skaista čiūska. :)
 
 
13. Adomas Svirskas    (2008 07 22 17:57)  
nusirpus uoga
 
 
14. Bebras    (2008 07 22 19:07)  
Lietuvisku neuztenka :)
 
 
15. cruxman    (2008 07 22 20:27)  
O kas sakė, kad ne lietuviška?:D
 
 
16. Anzelmute    (2008 07 24 13:25)  
As sakau, kad ne lietuviska...
 
 
17. M. Adam    (2008 07 24 15:59)  
5
 
 
18. cruxman    (2008 07 24 16:19)  
16 / Tu geriau patylėk, nelietuviška.
 
 
19. Deividas    (2008 07 24 23:56)  
Muilines kadras :)
 
 
20. cruxman    (2008 07 25 00:06)  
Jeigu EOS 30D būtų galima taip pavadinti:)
 
 
21. Deividas    (2008 07 25 00:09)  
/20 Tada nesuprantu kaip sugebejai su tokiu taip ablazatsia :) Tik nepyk, nuosirdziai sakau :)
 
 
22. cruxman    (2008 07 25 00:14)  
Man atrodo, bro, tu atvėsk truputį, nes jau galanda tau gediminaičių stulpus kišt šiknon visa komanda. Be to, vidurkiai byloja kai ką kitą nei "ablazatsia".
 
 
23. Deividas    (2008 07 25 00:19)  
Dejau as ant vidrkiu :) Tau siknon sulindusi visa komanda tegu galanda sau ka nori :) Tai tik bus zenklas kad konkurencijos neatlaikot :)
 
 
24. Anzelmute    (2008 07 25 09:07)  
18. AŠ TAU KAI PATYLESIU ...TAI BUS KAIP TAM RUONIUI:)
 
 
25. cruxman    (2008 07 25 14:20)  
Cia kas toks mums konkurentas? Gal tu, zyduk?:)
 
 
26. Danielius    (2008 07 25 22:26)  
graz.....+
 
 
27. elne    (2008 09 30 19:09)  
m nieko : ) r nuotaika grazi ir bluras uz pacios objektes patinka : )
 
 

Kelionės
Taškai: 76
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   2322
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02253
401410
0002 6
(balsai vėluoja viena para)