| |
 |
1.
(2008 07 18 12:10)
labai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 18 12:15)
1. labai džiaugiuos! :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 18 12:22)
Tikiuosi ne po saltibarsciu :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 18 12:24)
jėg
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 18 12:25)
3. ne po :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 18 14:17)
ir man butu baisu .... o jei ratas nenusiims....
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 18 14:24)
6/ :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 18 14:37)
:)) jė
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 18 14:39)
kažkokia čia magija, manding :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 18 15:18)
penktadieniui linksmai ypatingai :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 18 15:40)
:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 18 20:52)
Chi,chi ;))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 18 23:07)
gera :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 18 23:37)
ooo... išmėginimas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 19 00:05)
liuks labai kvaksiau :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 19 00:27)
emocija verzias kaip vanduo
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 19 01:09)
:))))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 19 10:21)
Siaubas liejasi laisvai :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 21 15:40)
a jeee :D
|
|
| |