Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2008 07 14 18:44)  
graziai ziurisi - kampas, spalvu kontrastas
 
 
2. Nefotografė    (2008 07 14 18:46)  
1/ aciu, stengiuos nepasisiuskslinti :)) Na paziuresim ka kiti pasakys:)
 
 
3. JP    (2008 07 14 18:49)  
kai smilgos kalba apie lietų,
belieka žmogui patylėti:)
 
 
4. Nefotografė    (2008 07 14 18:51)  
3/ :))) ot kaip tu eiliuoti moki :)
 
 
5. JP    (2008 07 14 18:52)  
4/ tu pirma pradėjai:)
aš tik pabaigiau
 
 
6. Butaforis    (2008 07 14 19:00)  
idomi kompozicija :) smilgos lietus smilgos smilgos :D didelis didelis kibiras ogu :)
 
 
7. Saulius Mikalonis    (2008 07 14 19:00)  
o koks skmagus vaizdzialis :) fonas labai patinka :) +
 
 
8. Lina.    (2008 07 14 19:04)  
gėlė
 
 
9. AA    (2008 07 14 19:42)  
kazkas idomesnio :)
 
 
10. Vilmantas Povilaitis    (2008 07 14 19:48)  
pranasiska :))) graziai apsviestos smilgos apacioje. :) uoga
 
 
11. Zenonas Urbonavičius    (2008 07 14 19:53)  
Lelijėla:)
 
 
12. Lietus    (2008 07 14 19:56)  
super :) +
 
 
13. Greta. M    (2008 07 14 19:59)  
idomus kadras. Tik GAL geriau butu vertikali, o GAL ir ne :)
 
 
14. Andrius Z    (2008 07 14 20:02)  
gera sita :)
 
 
15. M    (2008 07 14 20:13)  
Piktas dangus :) +
 
 
16. Bebras    (2008 07 14 20:20)  
traukia i viena sona galva :) jablinkst :)
 
 
17. hideo    (2008 07 14 20:24)  
patinka koloritas
 
 
18. Saulius Saulevičius    (2008 07 14 20:29)  
Pataikei :)
 
 
19. Gintaras Vitulskis    (2008 07 14 20:34)  
įdomiai, kaip antakis:)))+
 
 
20. Giedrius_In    (2008 07 14 20:40)  
čia gerai
 
 
21. Nefotografė    (2008 07 14 20:45)  
Nuosirdziai dziaugiuosi, kad JUMS patinka :))
 
 
22. Arūnas Eismantas    (2008 07 14 21:02)  
kažkelintą kartą užsuku....pakraipau galvą ir bandau suprąsti,kodėl gi ji man patinka :) Nežinau,bet kažkas yra :))
 
 
23. Valentinas Pečininas    (2008 07 14 22:36)  
Gan mistiška + 5
 
 
24. Ramūnas Snarskis    (2008 07 14 22:52)  
nu gers koki mistika :)+
 
 
25. Gintaras Rupšys    (2008 07 14 23:11)  
Gerai cia :-)
 
 
26. R.K    (2008 07 14 23:42)  
man patiko :)
 
 
27. Mimosou    (2008 07 15 00:27)  
Idomu, grazu, pritaukia demesi - i megstamas :)
 
 
28. Romas Šarakauskas    (2008 07 15 01:07)  
puiku;
 
 
29. Zenonas Simaitis    (2008 07 15 01:35)  
Visalaik pykstu už netiesu horizontą, dabar negaliu :))
 
 
30. Antanas M    (2008 07 15 09:37)  
teigiamai sukrypus :)
 
 
31. JP    (2008 07 15 10:27)  
tarytum nuo aukšto skardžio žiūrėtum žemyn, į apačioje banguojančią jūrą...
 
 
32. Romas Kanapeckas    (2008 07 15 10:46)  
Oi gerule
 
 
33. Sau    (2008 07 15 11:57)  
panašu į tą ežiuką iš arti :)))
 
 
34. Edmundas Baltrimas    (2008 07 15 15:27)  
Kazkaip nesuprantu visuotinio susizavejimo...
 
 
35. Robis    (2008 07 15 15:39)  
+
 
 
36. Ramūnas    (2008 07 15 17:12)  
dangus griuna :) patiko
 
 
37. Rūta Smailys    (2008 07 15 17:17)  
patinka
 
 
38. Miau    (2008 07 15 18:42)  
idomiai
 
 
39. Ramūnas L.    (2008 07 15 21:32)  
perukas plikiams :))
 
 
40. K. M.    (2008 07 15 21:33)  
Grazuole.
 
 

Gamta
Taškai: 86
Vidurkis: 4.37
Vertino vartotojų:   55
Žiūrėta kartų:   2130
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02042
6151016
1031 3
(balsai vėluoja viena para)