| |
 |
1.
(2008 07 14 18:44)
graziai ziurisi - kampas, spalvu kontrastas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 14 18:46)
1/ aciu, stengiuos nepasisiuskslinti :)) Na paziuresim ka kiti pasakys:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 14 18:49)
kai smilgos kalba apie lietų,
belieka žmogui patylėti:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 14 18:51)
3/ :))) ot kaip tu eiliuoti moki :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 14 18:52)
4/ tu pirma pradėjai:)
aš tik pabaigiau
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 14 19:00)
idomi kompozicija :) smilgos lietus smilgos smilgos :D didelis didelis kibiras ogu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 14 19:00)
o koks skmagus vaizdzialis :) fonas labai patinka :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 14 19:04)
gėlė
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 14 19:42)
kazkas idomesnio :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 14 19:48)
pranasiska :))) graziai apsviestos smilgos apacioje. :) uoga
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 14 19:53)
Lelijėla:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 14 19:56)
super :) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 14 19:59)
idomus kadras. Tik GAL geriau butu vertikali, o GAL ir ne :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 14 20:02)
gera sita :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 14 20:13)
Piktas dangus :) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 14 20:20)
traukia i viena sona galva :) jablinkst :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 14 20:24)
patinka koloritas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 14 20:29)
Pataikei :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 14 20:34)
įdomiai, kaip antakis:)))+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 14 20:40)
čia gerai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 14 20:45)
Nuosirdziai dziaugiuosi, kad JUMS patinka :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 14 21:02)
kažkelintą kartą užsuku....pakraipau galvą ir bandau suprąsti,kodėl gi ji man patinka :) Nežinau,bet kažkas yra :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 14 22:36)
Gan mistiška + 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 14 22:52)
nu gers koki mistika :)+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 14 23:11)
Gerai cia :-)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 14 23:42)
man patiko :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 15 00:27)
Idomu, grazu, pritaukia demesi - i megstamas :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 15 01:07)
puiku;
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 15 01:35)
Visalaik pykstu už netiesu horizontą, dabar negaliu :))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 15 09:37)
teigiamai sukrypus :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 15 10:27)
tarytum nuo aukšto skardžio žiūrėtum žemyn, į apačioje banguojančią jūrą...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 07 15 10:46)
Oi gerule
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 07 15 11:57)
panašu į tą ežiuką iš arti :)))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 07 15 15:27)
Kazkaip nesuprantu visuotinio susizavejimo...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 07 15 17:12)
dangus griuna :) patiko
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 07 15 17:17)
patinka
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 07 15 18:42)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 07 15 21:32)
perukas plikiams :))
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 07 15 21:33)
Grazuole.
|
|
| |