| |
 |
1.
(2008 07 14 17:42)
man tai visai indomus darbas. trajakai cia be rysio. nuo manes pytaks
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 14 17:44)
aš ir nesakau, kad jis įtin vykęs. bet man krinta į akį ir patinka labai. ačiū tau :}
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 14 17:51)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 14 17:53)
svarbiausia yra įsižiūrėti.. į visas detales.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 14 18:56)
įdomu, o trajakus čia kažkas bendrai visiem žeria
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 14 19:02)
5/ paskutiniu metu cia visada taip :)
+ nuo manes :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 14 19:17)
idomu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 14 19:37)
o kaip idomu :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 14 19:45)
super :)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 14 19:49)
Sudužo?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 14 20:19)
patiko .įdomu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 14 21:10)
ačiū visiems :}
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 14 22:41)
Labai +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 14 23:50)
gal labiau GILIAI susimastes :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 15 00:30)
idomi manipuliasija...isitraukia...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 15 01:01)
Man asmenishkai ,tai nelabai,bet negadinsiu trajakais nuotaikos ,nu man ta simetrija nevezha,kta karta veida "sudauzhykite"netvarkingai...dabar tokia "gotikine tvarka"
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 15 03:18)
idomiai grazu, truputi net duria aki
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 15 09:18)
patiko..........tik reikėjo truputėlį daugiau pasikrapštyt - nepalikt nereikalingu detalių......, bet vistiek labai fain :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 15 10:09)
uzeinu jau trecia karta ir nesuprantu ar man patinka ar ne :) gal ir gerai kad toks poveikis sio darbo, reiskias kazka tokio turi, nagi idomus.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 15 15:39)
indomiaij
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 16 22:14)
smagiai ir grafiskai padarei cia.:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 29 13:29)
fainai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 12 28 01:39)
wow, superiškai :o)
|
|
| |