| |
 |
1.
(2008 07 13 19:41)
Super pabandymai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 13 19:45)
3-ia labai gera ! Kažkuri iš žiedmusių,bet jų daug yra tai nespėliosiu :DD
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 13 19:48)
2/ o man tai pirma ir antra labiau. Aciu uz vertinima!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 13 19:49)
3/kadangi žinau kaip sunku judesyje macro fotografuot,todėl ir papirko 3-ia :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 13 19:50)
4/ jei del judesio tai sutinku 100%
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 13 20:07)
...trečia indomi...kaip inkliūzas koks...galimėjo ir vieną ją pateikt... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 13 21:18)
paviko 5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 13 21:43)
va koks aparatas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 13 23:53)
Ziauru, kaip grazu=5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 14 01:41)
super
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 14 09:30)
Labai grazu :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 14 10:02)
super :) +++ 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 14 17:27)
olialia kaip fainiai +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 14 17:54)
smagiai, spalvos kokios
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 14 17:58)
Teigiama musikė:)
Pirma labiausiai reprezentuojanti +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 15 04:58)
super makro
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 16 02:02)
grazus darbas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 26 19:02)
Nuostabūs pabandymai! Pavydas tiesiog graužia :))) ++++++555555
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 29 11:52)
Serija be priekaištų. Liuks. 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 29 20:08)
Jei cia pabandymai tai visai pavyke ... +5
Ir kas tam musinui i akis piesku pavare ... ???? :)))))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 06 13:15)
Gražu gražu :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 28 10:07)
kokie "sklandytuvai" :)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2011 04 11 22:35)
:)))
|
|
| |