| |
 |
1.
(2008 07 04 18:53)
o Snarzas perejo prie erotikos ...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 04 18:53)
:D vaje :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 04 18:56)
....gerai, kad ne su eziuku :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 04 19:12)
:))))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 04 19:32)
va ką reiškia nesisaugot :(
:D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 04 20:12)
1/ pamažu pamažu ruošiasi kito ketvirtadienio temai:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 04 20:49)
:)))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 04 20:58)
ajaj ! ж))))))))))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 04 20:58)
kazkas tada neaisku :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 04 20:59)
oi luzau :D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 04 21:19)
NIEKADA DAUGIAU NEPIRKSIU BARAVYKŲ............ ką gali žinoti.....
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 04 23:29)
:)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 05 01:05)
:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 05 15:51)
tikra NElaimė.... :)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 05 18:41)
...žiauri š...t.y.naktis...:))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 05 18:46)
chto xoxlu xoposho-eto swinje smert
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 05 19:00)
Tylią naktį tamsią naktį
Baravykas degė dagtį
Musmirę kartu pakvietęs
Vien romantiškai jis nusiteikęs
Pabučiavęs į žanduką
Apkabino Musmeriukę
Jie ilgai nebekalbėjo
Reikalus bendrus tvarkyt pradėjo.
Kitą rytą atsibudęs
Baravykas lyg pablūdęs
Subinė visa taškuotą
Lyg sušaudyta šratuota.
Nuo to karto niekada
Nebebuvo jie pora.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 05 22:41)
vargšas baravykas...bus jam pas svetimas eiti:)))+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 05 23:38)
grybs;>>>
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 07 01:16)
:)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 08 10:31)
:))) +5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 08 19:49)
Geras ... pralinksminai ...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 09 00:59)
reikėjo atidžiau rinkti...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 10 02:08)
tai va likimo dovana visam gyvenimui...
|
|
| |