| |
 |
1.
(2008 07 02 20:06)
nežinau, gal reikėjo į dienoraštį dėt :) mano nuotraukos tai lievokos, bet jie patys labai faini :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 02 20:07)
Faini :). O ir serija gera, gyva
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 02 20:32)
laukiau šios serijos ;) labai norėjau paveizėti foto iš TernoVilna ,super+5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 02 20:38)
Jooonai, ooo pats nebuvai? :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 02 20:41)
neee pas mus jaazai siautėjo , bet labai sudomino TernoVilna ir galvojau ne jau niekas reportažiuko nepatalpins ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 02 20:42)
aha, žinau, kad pas jus buvo džiazai, kaip sakant, dviejų medaus statinių vienu metu neprilaižysi :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 02 21:08)
patiko:)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 02 21:11)
rašyt tingiu aš, betgi tai neblogai visai :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 02 21:15)
aha, vienas autoritetingas asmuo ir pasakė, kad neblogai, tad dabar net visai džiaugiuos, kad į dienoraštį nedėjau :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 02 21:26)
gera serija
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 02 21:40)
Super.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 02 21:48)
o,malonu matyt.Ir veidai tie patys... :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 02 21:59)
šyrkės mugė? :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 02 23:45)
13. kieno kieno? :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 02 23:56)
spalvinga serija :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 03 00:34)
15/ na taip
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 03 02:08)
neapvoge? zinai ir tarp cigonu vagiu pasitaiko .... :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 03 02:17)
fainai, btw kaip ir nepadoru juos vadinti čigoniukais, reiketu "romukais"
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 03 10:10)
grazus tie romai.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 03 10:13)
I-oje, tas su juodu megztiniu panašus į vampyriuką... :) Žiūriu "romukai" visai geranoriškai pozuoja... :) Smagi serija. +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 03 10:30)
gerraj
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 03 11:17)
o, tu vis sakai, kad fotografuot nemoki...
super serija
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 03 16:41)
KAR
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 03 18:11)
Faina:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 03 18:32)
spalvotai. nuotaikingai. super!
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 08 16:24)
uoj, kaip čia gražu!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 08 20:24)
penktojoje toookios mielos :)))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 11 02:01)
dar ir pirmojoj dešinysis labai mielas. chi :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 14 13:41)
ju dantys kokie smailus :}} kaip vampyrai
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 23 17:37)
gerai pagauta nuotaika, smagi nuotrauka
|
|
| |