Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

ir mieli padūkę čigoniukai :)

 
1. kva    (2008 07 02 20:06)  
nežinau, gal reikėjo į dienoraštį dėt :) mano nuotraukos tai lievokos, bet jie patys labai faini :)
 
 
2. Mindaugas Buivydas    (2008 07 02 20:07)  
Faini :). O ir serija gera, gyva
 
 
3. Jonas Balandis    (2008 07 02 20:32)  
laukiau šios serijos ;) labai norėjau paveizėti foto iš TernoVilna ,super+5
 
 
4. kva    (2008 07 02 20:38)  
Jooonai, ooo pats nebuvai? :)
 
 
5. Jonas Balandis    (2008 07 02 20:41)  
neee pas mus jaazai siautėjo , bet labai sudomino TernoVilna ir galvojau ne jau niekas reportažiuko nepatalpins ;)
 
 
6. kva    (2008 07 02 20:42)  
aha, žinau, kad pas jus buvo džiazai, kaip sakant, dviejų medaus statinių vienu metu neprilaižysi :))
 
 
7. Lukas Butkevicius    (2008 07 02 21:08)  
patiko:)+
 
 
8. Wylius    (2008 07 02 21:11)  
rašyt tingiu aš, betgi tai neblogai visai :)
 
 
9. kva    (2008 07 02 21:15)  
aha, vienas autoritetingas asmuo ir pasakė, kad neblogai, tad dabar net visai džiaugiuos, kad į dienoraštį nedėjau :)
 
 
10. Genadij Januškevič    (2008 07 02 21:26)  
gera serija
 
 
11. Флагвамвчaйку    (2008 07 02 21:40)  
Super.
 
 
12.    (2008 07 02 21:48)  
o,malonu matyt.Ir veidai tie patys... :))
 
 
13. hideo    (2008 07 02 21:59)  
šyrkės mugė? :)
 
 
14. kva    (2008 07 02 23:45)  
13. kieno kieno? :)
 
 
15. Daiva Kielė    (2008 07 02 23:56)  
spalvinga serija :)
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 07 03 00:34)  
15/ na taip
 
 
17. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 07 03 02:08)  
neapvoge? zinai ir tarp cigonu vagiu pasitaiko .... :)
 
 
18. VaRom    (2008 07 03 02:17)  
fainai, btw kaip ir nepadoru juos vadinti čigoniukais, reiketu "romukais"
 
 
19. kilimas    (2008 07 03 10:10)  
grazus tie romai.
 
 
20. Rolandas Replevičius    (2008 07 03 10:13)  
I-oje, tas su juodu megztiniu panašus į vampyriuką... :) Žiūriu "romukai" visai geranoriškai pozuoja... :) Smagi serija. +
 
 
21. Antanas M    (2008 07 03 10:30)  
gerraj
 
 
22. Vytazz    (2008 07 03 11:17)  
o, tu vis sakai, kad fotografuot nemoki...
super serija
 
 
23. Jonas Tučkus    (2008 07 03 16:41)  
KAR
 
 
24. Saulius Arlauskas    (2008 07 03 18:11)  
Faina:)
 
 
25. saulė    (2008 07 03 18:32)  
spalvotai. nuotaikingai. super!
 
 
26. anuka    (2008 07 08 16:24)  
uoj, kaip čia gražu!
 
 
27. z e g n a    (2008 07 08 20:24)  
penktojoje toookios mielos :)))
 
 
28. z e g n a    (2008 07 11 02:01)  
dar ir pirmojoj dešinysis labai mielas. chi :)
 
 
29. Domantė    (2008 07 14 13:41)  
ju dantys kokie smailus :}} kaip vampyrai
 
 
30. Mindaugas Danys    (2008 07 23 17:37)  
gerai pagauta nuotaika, smagi nuotrauka
 
 

Serijos
Taškai: 76
Vidurkis: 4.44
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1549
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00147
511410
1101 3
(balsai vėluoja viena para)