| |
 |
1.
(2008 06 13 01:17)
raudoni... :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 13 01:20)
raudoni žaidimai su astia :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 13 01:23)
jetau, kaip grazu.. 80- ieji:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 13 02:01)
1/ raudonos razinos
:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 13 02:19)
zinai, graziu akiu mergina-pavydziu kazkam..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 13 08:42)
nu jo frykines spalveles... :). cia fijolietyne spalva
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 13 08:48)
Tavo vijurkas su lėlėm žaidžia???
juokauju..
simpatingas kadras..:) mergaitiškas..:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 13 08:58)
O koks rupestis mazutes veide...Graziai!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 13 08:59)
šiaip vaikus reikai atpratinti, o ne pratinti prie soskių:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 13 09:02)
taip rimtai :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 13 09:48)
"NiamNiamNiam, dal duoti? Šakai duoti? Gelai, tada dal imk jogultuko, po to košytėš, dal po to banianio, sutlynsiu gelai? Vėliau buš kotlietukai, dal po to gauši šito, kaip jį ten, pieniuko ir tada jau tiklai, liūliuko..." :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 13 10:04)
Ir su soskem ir randate
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 13 10:30)
Super! :)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 13 13:01)
m.. šią vasarą ir aš su juosta labai norėčiau pažaist..
o kadriukas tai mielas.. primena mano mažąją dukterėčią.. jamk soskę... niu gi jamk.. aš turiu ir tu turi turėt :)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 13 13:40)
Liuks kadras. Sėkmės bandymuose. Tik va kadras, nuo technikos - nepriklauso. Tas atradimas tau dar ateity.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 13 13:54)
6/ nu pries skanuojant atemiau siek tiek raudonumo :) tebunie fryyyykines :))))
7/ nu retas atvejis, kad zaistu :)) todel ir kadras brangus :)))
8/ ech tie vaikai :) pastoviai su savo problemytem :) jiems atrodanciom tokiomis didelemis :))
9/niu geriau soske nei pirstas kurio istraukt is burnos neina :))
14/ lauksim bandymu :) smagus zaidimas :) beje smagu kai nuotraukas primena kazka artimo :)
15/ as vis dar manau, kad technika itakoja :))) bet zinoma Kudroj yra tokiu stebukladariu, kuriems jokia technika ne motais :))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 13 15:08)
iš mažos vos nepagalvojau, kad ne soskę duoda, o už kaklo suėmus krato - "kur mano soskę nudaigojai?!"
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 13 18:20)
kadangi su juosta irgi tik bandau susidraugauti....:)man patinka :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 13 20:51)
Labai grazi nuotrauka ;)
Kokioa spalvos :D ...mmm... alyvos,alyvos ...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 13 21:32)
:) gerai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 13 22:47)
kokia mielybė :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 14 01:06)
nuo pat mazens pratinama rupintis kitais
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 15 11:08)
Puiku ...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 24 22:37)
gerai gavosi
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 26 13:19)
Net rūbai suderinti. Ankstyvai rūpestingas vaikas;D
|
|
| |