| |
 |
1.
(2008 06 08 23:08)
glamonės :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 08 23:11)
Paslaptis :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 08 23:17)
kas yra repost ?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 08 23:19)
nespejo i bendrabuti, uzsidare :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 08 23:27)
3/ kažkas antrą kartą, bet kadangi matau pirmą kart, tai nekeliu sau tokių klausimų
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 08 23:31)
1/kerai :)
2/ Aha :)
3/sove i galva perdaryti sena foto :) jeigu galima :)
4/Spejo spejo :) tik persigalvojo :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 08 23:32)
3/5/ http://fotokudra.lt/img.php?img=96649&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 08 23:52)
ok ta tulpė :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 09 00:09)
repost - pakartot, taip papastai uzrasyta o neina suprast :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 09 00:51)
Ot pasislėpes... neįprastas vaizdelis.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 09 08:48)
gerai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 09 10:00)
о как тактильно!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 09 10:33)
Daiva, Rolandai, Antanai aciu :)
Alla спасибо :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 09 10:41)
Įdomus bandymas.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 09 10:52)
patinka ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 09 11:16)
gerai tamsoje atrodo, ypac kairioji puse. patink
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 09 16:59)
Puikiai!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 09 17:16)
Stalkeri, Edvinai, Afi, R.P.R, Lata aciu uz palaikyma ir ivertinima :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 09 17:16)
Oj Lota :))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 09 17:23)
myliu vooooooorus :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 09 19:49)
patinka :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 09 20:05)
magiškai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 09 23:14)
Edita, Jurga, Galina aciu :))
Aciu visiems dar karta :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 11 17:56)
geles ir zmones.. smagu, kad atradai sau miela fotografavimo sriti :) man irgi zmones patinka.. jauciu reikia bandyti ir su gelem :) nes jos panasios i zmones, reikia tik moketi istraukti is ju jausmus kuriuos jos slepia labai giliai :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 13 11:02)
jb šią nuotrauką apgaubia paslapties šydu. Man ši tulpė tapo magiška.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 14 13:27)
Kol nenuzydes voriukas gera busta tures ... ++++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 18 19:05)
o.. kaip paslaptingai..
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 22 20:37)
Aciu visiems :)
|
|
| |