Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Repost

 
1. Ramūnas L.    (2008 06 08 23:08)  
glamonės :)
 
 
2. Jurgita K.    (2008 06 08 23:11)  
Paslaptis :)
 
 
3. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 08 23:17)  
kas yra repost ?
 
 
4. Bebras    (2008 06 08 23:19)  
nespejo i bendrabuti, uzsidare :)
 
 
5. abphoto    (2008 06 08 23:27)  
3/ kažkas antrą kartą, bet kadangi matau pirmą kart, tai nekeliu sau tokių klausimų
 
 
6. O.S.    (2008 06 08 23:31)  
1/kerai :)
2/ Aha :)
3/sove i galva perdaryti sena foto :) jeigu galima :)
4/Spejo spejo :) tik persigalvojo :)
 
 
7. O.S.    (2008 06 08 23:32)  
3/5/ http://fotokudra.lt/img.php?img=96649&nav=aut&page=
 
 
8. Daiva Kielė    (2008 06 08 23:52)  
ok ta tulpė :))
 
 
9. Bebras    (2008 06 09 00:09)  
repost - pakartot, taip papastai uzrasyta o neina suprast :)
 
 
10. Roland    (2008 06 09 00:51)  
Ot pasislėpes... neįprastas vaizdelis.
 
 
11. Antanas Adamsas    (2008 06 09 08:48)  
gerai
 
 
12. Alla Poletaeva    (2008 06 09 10:00)  
о как тактильно!
 
 
13. O.S.    (2008 06 09 10:33)  
Daiva, Rolandai, Antanai aciu :)
Alla спасибо :)
 
 
14. Rolandas Butkevičius    (2008 06 09 10:41)  
Įdomus bandymas.
 
 
15. Edvinas Ciras    (2008 06 09 10:52)  
patinka ;)
 
 
16. Флагвамвчaйку    (2008 06 09 11:10)  
!
 
 
17. R.P.R.    (2008 06 09 11:16)  
gerai tamsoje atrodo, ypac kairioji puse. patink
 
 
18. Lota    (2008 06 09 16:59)  
Puikiai!
 
 
19. O.S.    (2008 06 09 17:16)  
Stalkeri, Edvinai, Afi, R.P.R, Lata aciu uz palaikyma ir ivertinima :)
 
 
20. O.S.    (2008 06 09 17:16)  
Oj Lota :))
 
 
21. Edita    (2008 06 09 17:23)  
myliu vooooooorus :)
 
 
22. j.v    (2008 06 09 19:49)  
patinka :)
 
 
23. Galina    (2008 06 09 20:05)  
magiškai
 
 
24. O.S.    (2008 06 09 23:14)  
Edita, Jurga, Galina aciu :))
Aciu visiems dar karta :)
 
 
25.    (2008 06 11 17:56)  
geles ir zmones.. smagu, kad atradai sau miela fotografavimo sriti :) man irgi zmones patinka.. jauciu reikia bandyti ir su gelem :) nes jos panasios i zmones, reikia tik moketi istraukti is ju jausmus kuriuos jos slepia labai giliai :)
 
 
26. Eva Miliūnienė    (2008 06 13 11:02)  
jb šią nuotrauką apgaubia paslapties šydu. Man ši tulpė tapo magiška.
 
 
27. Walldis    (2008 06 14 13:27)  
Kol nenuzydes voriukas gera busta tures ... ++++
 
 
28. Mindaugas Buivydas    (2008 06 16 16:27)  
5
 
 
29. Rūta Rylaitė    (2008 06 18 19:05)  
o.. kaip paslaptingai..
 
 
30. O.S.    (2008 06 22 20:37)  
Aciu visiems :)
 
 

Kita
Taškai: 85
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   643
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01014
110615
0100 3
(balsai vėluoja viena para)