Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Troškuliui gerklę dzžiovinanT...

 
1. Ramūnas L.    (2008 06 08 14:51)  
ats.: 6 buteliai alaus :)
 
 
2. Bebras    (2008 06 08 14:59)  
bus 5 , kad abu soniniai i skirtingas puses neitu :) tas dalykas turbut bus po egzaminu per isleistuves :)
 
 
3. Juozas Merčaitis    (2008 06 08 15:00)  
Isvada - egzaminam reikia ruostis pavesyje ...:)
 
 
4. Bebras    (2008 06 08 15:04)  
isvada : maziau reikia troskuli malsinti ivairiais skysciais :)
 
 
5. Antanas M    (2008 06 08 15:06)  
OOOOOOOO Algimantas daug arklių turite!
 
 
6. Snaržas    (2008 06 08 15:08)  
Ishvada -Visi Jus teisus...
,varau i soooda,atsigaivinsiu prude (kudroj)
 
 
7. z e g n a    (2008 06 08 15:10)  
:) balti arklaaaaai
 
 
8. z e g n a    (2008 06 08 15:11)  
vaikiukam gi sunku
 
 
9. Bebras    (2008 06 08 15:29)  
6/ Neprigerk :) ir ant arkliu nesokinek :)
 
 
10. lashiuke    (2008 06 08 15:37)  
Kaip su arkliais tai nežinau, bet su skaičiais tai gali būt ir penki, žinoma, jei du labai didelis. :))))
 
 
11. Walldis    (2008 06 08 15:44)  
BUS BALTOJI KARSTINE ... !!!!!! :)
 
 
12. Roland    (2008 06 08 16:03)  
Pakelia nuotaiką... patinka tokie trumpi nuotykiai.
 
 
13. birute simoniene    (2008 06 08 17:28)  
jūsų tokios nuotaikngos foto ,ir taip toliau kelkit nuotaika visiems :)
 
 
14. Edita    (2008 06 08 17:50)  
Bus šaaaaaaaakės :))))
 
 
15. abracadabra    (2008 06 08 19:15)  
Gausis vienas pilkas Snarskiau, negi nezinai?
Ir nuo ko ten troksti taip, kas issiliejo ant papieruka pas tavy, veizeju? Ar te prakaits paprasts?
 
 
16. Jonas Tučkus    (2008 06 08 19:16)  
prie dviejų pridėjus dar du bus kokios keturios dėžės tuščių butelių.... (a išlaikiau?)
 
 
17. Gintaras Vitulskis    (2008 06 08 20:10)  
geras tėtukas, teisingai moko sūnelį, taip sakant, iš gyvenimo patirties:)))+
 
 
18. Knieža    (2008 06 08 20:11)  
16/ :)
 
 
19. Šarūnas    (2008 06 08 20:40)  
o aš maniau, kad čia FOTOkūdra...:{
 
 
20. Petras T.    (2008 06 08 21:11)  
!!
 
 
21. Snaržas    (2008 06 08 22:07)  
19/Laba[apgailestauju,Sarunai ,kad Jus nuvyleme ...:-(
 
 
22. abracadabra    (2008 06 08 22:19)  
19/ sveikas atvykes i spalvu pasauli, ar kaip ten sako dj gerb. knieza, psichologine pagelba cia: http://fotokudra.lt/aut.php?aut=3058 :) Rekomenduoju :)
 
 
23. Ramūnas L.    (2008 06 08 22:19)  
19/ žvilgterk puslapio iššifravimą viršuje kairėje ;)
 
 
24. Vitas Zabita    (2008 06 08 22:25)  
ryt lis, Algimantai...
be reikalo
 
 
25. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 08 22:34)  
:)
 
 
26. Snaržas    (2008 06 08 22:45)  
24 /neeeeeeeeee,Vitai nelis ,o Alytuj bus iki 27 laipsniu karshchio ,pas mumi 1 laipsniu pigiau....
 
 
27. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 08 22:50)  
sako lis poryt
 
 
28. Ramūnas Snarskis    (2008 06 08 23:05)  
galėsi nį vežimą kinkyt...:)+
 
 
29. Monika Daukšaitė    (2008 06 08 23:09)  
Algimantai dabar taip su istorijos vadoveliu sedim:D
 
 
30. Valentinas Pečininas    (2008 06 08 23:18)  
Che,Che. prisiminiau savo egzus :) gerai +
 
 
31. Vitas Zabita    (2008 06 08 23:25)  
neburk cia :)
pas mus bus lietaus
reikia jau
 
 
32. Daiva Kielė    (2008 06 08 23:35)  
Algimantai, ar galiu nieko nekomentuoti ... :))?rytoj :)
 
 
33. Snaržas    (2008 06 08 23:41)  
Taip Daivuke,esu nuvargintas karshchio ,sodo darbu ,nesibaigianchiuju,tad galiu neteisingai suprasti komentara,
gerai rytoj...:-)
 
 
34. Daiva Kielė    (2008 06 08 23:54)  
33/Algimantai ot gerai, supratom ;) aš lauktuvių jums parvežiau,bet rytoj....gero poilsio :)
 
 
35. Šarūnas    (2008 06 09 08:32)  
21,22/ ups.. taigi kūryba>>:) ok. pasijemu savo žodžius..
 
 
36. Algimantas Tirlikas    (2008 06 09 08:54)  
arklys,arti,arti prieš egzaminus...o sūnelis ir gramatikoj nesigaudo,sprendžiant pagal vadovėlio padėtį;)
 
 
37. Snaržas    (2008 06 09 10:42)  
Labas ryyytas Lietuva ir Zhemaitija !
Prie 2 baltu arkliu pridejus du baltus arklius bus 4 balti arkliai...
ech ,juk tai- paprastoji botanika ...:-P
 
 
38. VD    (2008 06 09 11:11)  
seniai ta matematika bebuvo..
šiadiena fiziką..laiko;>~
 
 
39. Snaržas    (2008 06 09 11:26)  
38/Viktorija ,aishq gaila ,kad nesutampa laikas, bet "paprastaja fyzika" turechiau pavaizduoti ketvirtadienio Temoje ....
 
 
40. Флагвамвчaйку    (2008 06 09 12:19)  
Truksta keliu nezinomuju. Neisprendziama.
 
 
41. VD    (2008 06 10 13:41)  
39/ :) bus įdomu rasti Jūsų interpretaciją ketvirtadienį :)
 
 
42. rimas sinkevicius    (2008 06 24 22:50)  
...bus Joninės...;))
 
 

Kita
Taškai: 93
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1895
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22019
201614
1000 3
(balsai vėluoja viena para)