| |
 |
1.
(2008 06 06 19:29)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 06 19:36)
Smagiai, gal tik šiek tiek bardakėlis back'e balško dėmesį
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 06 20:20)
man tai nuotaikingas tas back'as
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 06 20:28)
kažkodėl po komentarų 2/3/ į galvą šovė "back vocal" :))) Ouu jėėėė:
kasu mergytei didelę duobę, feličita...
didelę duobę, nes ji šito prašo, feličita...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 06 21:08)
Faina nuotrauka ir tas bardakelis fainai bardakiskas.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 06 21:16)
man prasos si karta tie ~trys cm is desines nukerpami iki kvadrato.. maziau detaliu liktu.. susikoncentravimui prie duobes :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 06 21:16)
ir smagaus piesinuko :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 06 21:38)
T A I P ! ! !
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 06 22:45)
niu tavo vaikai vis pasiutesni darosi nuotraukose. :D ir "kavarni" :D bet smagu į jas žiūrėt vis taip pat ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 06 23:00)
melioracija ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 06 23:23)
Nekask kitam duobe....:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 07 00:00)
faina foto
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 07 02:36)
stambesniu planu gal geriau butu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 07 04:46)
smagu,cia jusu tiek rast :)
2/kazkodel pagalvojau atvirksciai.Be to bardakelio nesijaustu tos vailiukiskos nuotaikos.
4/linksmai tu ce su tuo 'felicita' :)))
6/ir as bandziau nukirpt tuos du cm :)velniop.pagalvojau,jei bardakas tai bardakas :)be tu dvieju cm pasijunta plokstumas.Aj,bet ka as cia :)
9/is siu dvieju nei vienas ne mano :)bet jei turejai galvoje MANO FOTOGRAFIJOSE vaikai tuomet dekui.malionu.
aciu uz pastebejimus.Gana idomu,kaip mato kiti :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 07 06:38)
sunku būti mažam
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 08 08:54)
Jooooo........ Sunkus darbas kasti kitam duobutes :):) 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 10 13:23)
Nuotaikingos tavo nuotraukos, vaikai tokie kasdieniskai nekasdieniski. Patinka.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 11 10:27)
Antro plano kiek daug,bet visuma idomi :)+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 12 02:34)
tokie dinamiški kadrai jūsų.. ir j/b atpažįstama iš tolo. firminis ženklas..;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 12 17:09)
kazkaip visai graziai tau vaiku fotkes "iseina":)))
p.s. i kursus galima uzsirasyt?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 12 19:05)
:)))) drasiai.mazdaug birzelio pabaigoj galesiu pravest paskaita Vilniuje ant kalnelio :) su tam tikra atributika,tiesa,vaikai nedalyvaus :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |