Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 06 06 19:29)  
puikiai
 
 
2. hideo    (2008 06 06 19:36)  
Smagiai, gal tik šiek tiek bardakėlis back'e balško dėmesį
 
 
3. miglota    (2008 06 06 20:20)  
man tai nuotaikingas tas back'as
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 06 06 20:28)  
kažkodėl po komentarų 2/3/ į galvą šovė "back vocal" :))) Ouu jėėėė:
kasu mergytei didelę duobę, feličita...
didelę duobę, nes ji šito prašo, feličita...
 
 
5. Greta. M    (2008 06 06 21:08)  
Faina nuotrauka ir tas bardakelis fainai bardakiskas.
 
 
6.    (2008 06 06 21:16)  
man prasos si karta tie ~trys cm is desines nukerpami iki kvadrato.. maziau detaliu liktu.. susikoncentravimui prie duobes :)
 
 
7.    (2008 06 06 21:16)  
ir smagaus piesinuko :))
 
 
8. Gedas    (2008 06 06 21:38)  
T A I P ! ! !
 
 
9. Ieva Vincer    (2008 06 06 22:45)  
niu tavo vaikai vis pasiutesni darosi nuotraukose. :D ir "kavarni" :D bet smagu į jas žiūrėt vis taip pat ;)
 
 
10. Simas Mockevičius    (2008 06 06 23:00)  
melioracija ;)
 
 
11. O.S.    (2008 06 06 23:23)  
Nekask kitam duobe....:)))
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 06 07 00:00)  
faina foto
 
 
13. Bebras    (2008 06 07 02:36)  
stambesniu planu gal geriau butu
 
 
14. j.v    (2008 06 07 04:46)  
smagu,cia jusu tiek rast :)
2/kazkodel pagalvojau atvirksciai.Be to bardakelio nesijaustu tos vailiukiskos nuotaikos.
4/linksmai tu ce su tuo 'felicita' :)))
6/ir as bandziau nukirpt tuos du cm :)velniop.pagalvojau,jei bardakas tai bardakas :)be tu dvieju cm pasijunta plokstumas.Aj,bet ka as cia :)
9/is siu dvieju nei vienas ne mano :)bet jei turejai galvoje MANO FOTOGRAFIJOSE vaikai tuomet dekui.malionu.
aciu uz pastebejimus.Gana idomu,kaip mato kiti :)
 
 
15. Algimantas Tirlikas    (2008 06 07 06:38)  
sunku būti mažam
 
 
16. Lota    (2008 06 08 08:54)  
Jooooo........ Sunkus darbas kasti kitam duobutes :):) 5
 
 
17. SP    (2008 06 10 13:23)  
Nuotaikingos tavo nuotraukos, vaikai tokie kasdieniskai nekasdieniski. Patinka.
 
 
18. Valentinas Pečininas    (2008 06 11 10:27)  
Antro plano kiek daug,bet visuma idomi :)+
 
 
19. Rūta Rylaitė    (2008 06 12 02:34)  
tokie dinamiški kadrai jūsų.. ir j/b atpažįstama iš tolo. firminis ženklas..;)
 
 
20. K. M.    (2008 06 12 17:09)  
kazkaip visai graziai tau vaiku fotkes "iseina":)))

p.s. i kursus galima uzsirasyt?
 
 
21. j.v    (2008 06 12 19:05)  
:)))) drasiai.mazdaug birzelio pabaigoj galesiu pravest paskaita Vilniuje ant kalnelio :) su tam tikra atributika,tiesa,vaikai nedalyvaus :)
 
 
22. Justinas Krisiūnas    (2008 07 09 14:55)  
5
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   29
Žiūrėta kartų:   692
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00043
101910
0010 0
(balsai vėluoja viena para)