| |
 |
1.
(2008 05 31 09:07)
visai patiko ;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 31 10:19)
Manirgi patinka, kazkaip netiketai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 31 13:06)
Pirmoji tokia su apokaliptinėm nuotaikom ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 31 13:29)
da kai paulius valdė čia lankiaus :)
a bobulytė kažką sekė :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 31 14:13)
Na sakyčiau įspūdingai atlikta.. Ir efektai čia puikiai pritinkantys
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 31 16:31)
tokia prabangi serija.. +++++
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 31 19:45)
pirmoj foto tas žmogus po fontanu gerai atrodo, kaip koks vaiduoklis :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 31 20:52)
Bent šiek tiek originalumo per dienas įmesta [: 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 31 22:11)
hmmm, idomiai apdirbta
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 31 23:18)
Pirma tai nerealiai patiko!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 31 23:19)
Dekui fajna, kad Jum patiko. Aciu :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 01 00:01)
pompastiškai pirma, antra man mažiau
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 01 02:09)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 02 00:33)
įdomums
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 02 21:12)
Pirmos nuotraukos fontano viršui atrodo, kad dvasia lipa iš savo kevalo, naujai gyvybei. Abi nuotraukos man labai labai. ;) 5.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 03 13:03)
Patiko ,5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 05 00:17)
patiko,5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 13 18:59)
nu PS valdo cia....patiko
|
|
| |