Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Pora gant senoku nuotrauku... Man idomus Jusu ivertinimas

 
1. Raimonda    (2008 05 31 09:07)  
visai patiko ;)
 
 
2. O.S.    (2008 05 31 10:19)  
Manirgi patinka, kazkaip netiketai :)
 
 
3. Little Miss Sunshine    (2008 05 31 13:06)  
Pirmoji tokia su apokaliptinėm nuotaikom ;)
 
 
4. Knieža    (2008 05 31 13:29)  
da kai paulius valdė čia lankiaus :)
a bobulytė kažką sekė :))
 
 
5. Rūta Rylaitė    (2008 05 31 14:13)  
Na sakyčiau įspūdingai atlikta.. Ir efektai čia puikiai pritinkantys
 
 
6. Greta. M    (2008 05 31 16:31)  
tokia prabangi serija.. +++++
 
 
7. Tadas Šlajus    (2008 05 31 19:45)  
pirmoj foto tas žmogus po fontanu gerai atrodo, kaip koks vaiduoklis :)
 
 
8. fghfsgh    (2008 05 31 20:52)  
Bent šiek tiek originalumo per dienas įmesta [: 5
 
 
9. Vygis    (2008 05 31 21:42)  
+
 
 
10. Miau    (2008 05 31 22:11)  
hmmm, idomiai apdirbta
 
 
11. Ignas Butėnas    (2008 05 31 23:18)  
Pirma tai nerealiai patiko!
 
 
12. M. Adam    (2008 05 31 23:19)  
Dekui fajna, kad Jum patiko. Aciu :)
 
 
13. batuda    (2008 06 01 00:01)  
pompastiškai pirma, antra man mažiau
 
 
14. Vitas Zabita    (2008 06 01 00:06)  
+
 
 
15. Dominykas Povilenskas    (2008 06 01 02:09)  
:)
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 06 02 00:33)  
įdomums
 
 
17. Jū.ste    (2008 06 02 21:12)  
Pirmos nuotraukos fontano viršui atrodo, kad dvasia lipa iš savo kevalo, naujai gyvybei. Abi nuotraukos man labai labai. ;) 5.
 
 
18. Henrikas Lesniakas    (2008 06 03 13:03)  
Patiko ,5
 
 
19. Ramūnas Snarskis    (2008 06 05 00:17)  
patiko,5
 
 
20. Linas Abukauskas    (2008 06 13 18:59)  
nu PS valdo cia....patiko
 
 

Serijos
Taškai: 90
Vidurkis: 4.53
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   3157
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40022
320322
0004 4
(balsai vėluoja viena para)