Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Wylius    (2008 05 30 20:46)  
labai tingis, bet patink :)
 
 
2. Флагвамвчaйку    (2008 05 30 20:47)  
1/ponas Letargas pas tavias kox taj.
 
 
3. Daiva Kielė    (2008 05 30 20:55)  
1/žiema praėjo ir pavasaris...., jau laikas atsibusti, negražu tingėti :)))patiko darbas
 
 
4. abracadabra    (2008 05 30 21:13)  
reiks pas tave saslyko kada uzlekt, a? :)
 
 
5. Флагвамвчaйку    (2008 05 30 21:15)  
4/ Labs, vaj not? Reik pavystyt kada.
 
 
6. birute simoniene    (2008 05 30 21:37)  
tikrai idomi foto :)
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 05 30 22:12)  
neblogay
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 31 00:23)  
gerai kabo
 
 
9. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 31 00:26)  
tikiuosi tvora ijungta i maitinima :)
 
 
10. Флагвамвчaйку    (2008 05 31 00:43)  
9/humaniski mumi, per kartojimus auklejam.
 
 
11. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 31 00:45)  
10/ nesuprantu kut cia humanizmas. vaikutis pats laikytis turi ... o ne pritrauktas sroves ...
 
 
12. Флагвамвчaйку    (2008 05 31 00:51)  
11/ Mielas Ramunai, stebinat savo ciniskumu sian. Is tikro si nuotrauka simbolizuoja musu issilaisvinima is tabu, sis vaikis kopdamas per tvora taip sako mums cinikams: blah blah....
 
 
13. Skaistė    (2008 05 31 01:03)  
Be galo valio.
 
 
14. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 31 01:06)  
12/ atsimenu stoviu aukstai uzsilipes, naktis, salta ... staiga girdziu kazkas per tvora lipa .... ir as i juos is kulkosvaidzio, tatatata ......

13/ suprantu ... mano valio tai su galu ...
 
 
15. M. Adam    (2008 05 31 02:25)  
beabejo 5 idomus darbas
 
 
16. Knieža    (2008 05 31 07:44)  
14/ :)
 
 
17. VV    (2008 05 31 19:55)  
o neblogai:)
 
 
18. Antanas M    (2008 06 02 15:11)  
:))
 
 
19. Gintaras Vitulskis    (2008 06 02 22:31)  
mūsų visas gyvenimas supančiotas tabu tvoromis ir kai kurias tikrai verta sulaužyt:)+
 
 
20. Walldis    (2008 06 03 18:52)  
Sunki vaikyste ... vienos tvoros ... :)
 
 
21. Ramūnas Snarskis    (2008 06 05 00:09)  
idomus mixas :)
 
 
22. Mindaugas Kirstukas    (2008 06 05 15:06)  
o:)
 
 
23. VD    (2008 06 05 16:50)  
:) už mintį ir išpildymą+
 
 
24. Genadij Januškevič    (2008 06 05 21:02)  
labai ,labai 5
 
 
25. Miau    (2008 06 05 23:55)  
juostos neprasukot
 
 
26. Algimantas Tirlikas    (2008 06 09 08:49)  
tarp ir už tvorų;)
 
 
27. Valentinas Pečininas    (2008 06 16 22:00)  
Iš auto lango ? :) +
 
 
28. Флагвамвчaйку    (2008 06 17 10:01)  
27/ smena.
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.67
Vertino vartotojų:   29
Žiūrėta kartų:   1049
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00244
101410
0001 2
(balsai vėluoja viena para)