Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Virš gimtojo miesto -lietus...

 
1. Ramūnas L.    (2008 05 29 00:19)  
kuo trešiat?
 
 
2. RS    (2008 05 29 00:20)  
Geras tequilos saltinis auga :)
 
 
3. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 29 00:22)  
įdomu, kas šio darbelio autorius ...???
 
 
4. anuka    (2008 05 29 00:23)  
:D suuper.
 
 
5. Sigitas Daščioras    (2008 05 29 00:23)  
Gerai pakudus Godzila :DDD
 
 
6. Флагвамвчaйку    (2008 05 29 00:23)  
3/itariu klasta.
 
 
7. Altijus    (2008 05 29 00:25)  
Įtartina,oi kaip įtartina...
 
 
8. Snaržas    (2008 05 29 00:27)  
Prisipazhinkite,kas naudoja prekybini "SnarzaS' zhenkla !
 
 
9. VV    (2008 05 29 00:29)  
miesto prižiūrėtojas toks savas. rūpestingas.
gerose rankose miestas:)
 
 
10. Ramūnas L.    (2008 05 29 00:30)  
8/ reiktų adminui pranešti, kad atjungtų :)))))
 
 
11. Snaržas    (2008 05 29 00:31)  
Taip ,kur adminai zhiuri,matyt zhiuri i koki fotoakta o ne i"minimal city"...
 
 
12. Gintaras Vitulskis    (2008 05 29 00:32)  
:)))) įdomu, čia kieno?????
 
 
13. abracadabra    (2008 05 29 00:46)  
o koks anonimas :)
 
 
14. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 29 01:01)  
oi nemyli tu Vilniaus :-D
 
 
15. Petras T.    (2008 05 29 07:20)  
:)
 
 
16. Gintaras Vitulskis    (2008 05 29 08:22)  
Daug laistyt negalima, kad netaptų maximum:)
 
 
17. Dangus    (2008 05 29 08:25)  
Snarskis? ne.... ne Snarskis...
 
 
18. Jonas Tučkus    (2008 05 29 08:29)  
Kas jūs bebūtumete, nelaistykite prašau mobiliojo ryšio bokštelio- neįmanoma prisiskambyti...
p.s. Snarskiui 3 parašyčiau, bo debesų spalvotų nematau, ale če gal kokia "Kylanti žvaigždė" nutepliojo, tai duosiu daugiau...
 
 
19. geriuArbata    (2008 05 29 09:58)  
as manau reikejo apsneket termina "minimal" pries prasidedant konkursui nes pagal viska kalba eina apie minimalizma o ne apie mini/miniatiurini miesta :)
 
 
20. Babrungas    (2008 05 29 10:30)  
19/teisingai sumastete,che aurorius labai nesuprato temos,jam matyt nelabai rupejo gilintis i problema miniminomoma.Einu, ishgersiu arbatos ir pagalvosiu ar ezhere pagauta kilogramine lydeka mini ar maxsi skaitosi ,nors kaiseddhziu guminej valty ,tai atrodo maxi,kai sedzhiu medinej valty ,atrodo mini...
 
 
21. O.S.    (2008 05 29 10:40)  
:DD greiciau ateitu penktadienis, paziureti kas gi (zr. 8komentara)
 
 
22.    (2008 05 29 10:58)  
smagu kai autorius turi savo stiliu :))))
 
 
23. Ramūnas L.    (2008 05 29 11:19)  
19/ minimal yra minimalus, labai menkas, mažiausias. Jei temos sumanytojas kitaip neparašė, tai šitas nežinomAS autorius, bus 1 iš tų 5%, kuris pataikė į temą ;)
 
 
24. victoria    (2008 05 29 12:56)  
:)
 
 
25. Dangus    (2008 05 29 13:44)  
16. nieko paskui i kita vazonika persodins :)
 
 
26. Daiva Kielė    (2008 05 29 14:07)  
ne kiekvienas sugeba savo miestą užsiauginti :))
 
 
27. Antanas M    (2008 05 30 17:29)  
Didybės manija:))))))))))))))))))))))
 
 
28. Ramūnas Snarskis    (2008 06 02 22:47)  
L:aistyk laistyk gal kokį bannką prilaistysi, CHE
 
 
29. Vinile    (2008 06 16 21:26)  
rupestingas sodininkas ... :)
 
 

Tema
Taškai: 85
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2137
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00037
320214
2000 4
(balsai vėluoja viena para)