| |
 |
1.
(2008 05 27 15:22)
nesijuokiu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 27 15:24)
dailu kaip kazin ka.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 27 15:24)
2.kilimai,nesijuok
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 27 15:25)
papai..ir putka neskusta sviecia..:(
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 27 15:25)
4. reiktų apačią kirpt, manau:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 27 15:25)
4./ nu tu ir sikna.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 27 15:26)
4.o tau ka sheivai patinka? man tai ,kaip vishta nupeshiota,kai putka lysa
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 27 15:27)
nu cia jau kaip sakoma del skonio nesigincyjama..
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 27 15:28)
8.aga .galva zhiurek irgi neskusta,turbut nepatinka?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 27 15:29)
o galva cia prie ko??
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 27 15:30)
10. bile tik kusys, p kokia galva?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 27 15:31)
+5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 27 15:32)
kas galva?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 27 15:33)
11/skusta galva tikrai nepatink..manau merginos turi buti ilgais plaukais ant galvos,o kushys turi atrodyti estetiskai..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 27 15:33)
13. aj, nesvarbu. nervina mane tas bimbalas.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 27 15:33)
pats tu bl estetisas..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 27 15:34)
liux...
estetai :D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 27 15:34)
Mindaugai, nesusaldei panikes ? :)
Man viskas cia dailu (aisku as buciau pakirpes apacios)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 27 15:34)
16/eik issiblaivyk nuo pigaus vino..ir nesikeik cia prie visu..cia tikrai nera estetiska..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 27 15:36)
3,5 padejau,nors manau perdaug.shiaip nemegstu,kai moters kuna,kaip mesos gabala rodo
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 27 15:38)
labai labai grazu, ir kunas grazus ir pateikta estetiskai, skoningai. 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 27 16:04)
keista, bet papus gali fotkyt belenkaip, kad tik matytusi ir viskas - kelias i sekme garantuotas :D super!! reiks ir man pabandyt...
bet kas liecia sia nuotrauka tai kazkaip nesudaro to uztikrinto jausmo ("waw")
ir
1. - nervina, kad netelpa i ekrana visa.
2. - plaukai kazkaip tai suvelti, nelabai ziurisi.
3. - kirksnis yra labai seksualu, bet cia kirpciau ciut ciut zemiau bambos - klubu linijos svelnesnes ir malonesnes pasidaro.
taigi viduriukas...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 27 16:11)
pritariu Marijui. tiksliau, jo 20 komentarui.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 27 16:12)
aprasojusi kaip alaus butelys reklamose
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 27 16:28)
as ir apacia pakirpciau =) niu gi grazu, noreciau tokios savo... tik niekaip nesigautu =D
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 27 17:11)
kirpt/plaut/prisiut/padidint. plastine chirurgija gaunasi. gosh, dar tik antradienis...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 27 17:24)
Nesuprantu kas noreta pasakyt shia fotke.
Nes jei imt tik vizualiai - nekokia kompozicija (keistai sukapotas kunas), spalvos nekas, apshvietimas nekas.
O minties ash matyt nepagaunu.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 27 17:59)
alus
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 27 18:49)
kur nerūbas ten spūstis :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 27 19:43)
29/ he he (-:
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 05 27 19:46)
29/ hahahah
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 05 27 19:55)
Viskas nesvarbu. Papai valdo!?
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 27 20:58)
va kaip būna... :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 27 21:39)
Geri :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 05 27 22:41)
Minduzas septynmyliais :)...
Kairej peties lygyje fonas patrintas neakuratniai.
Spalvos - skonio reikalas, bet mano akiai spalvas pastumdzius, odos spalva ir fonas tapo is rugstaus ir salto siek tiek saldesniu ir siltesniu.
PS-Image-Adjustments-Color Balance...
C-R +10
M-G 0
Y-B - 17
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 05 27 23:18)
man pazastele kliuna padegus ir apacios nesinoretu.. o siaip dailus kunas visada grazu.. as tavo vietoj dar paieskociau menisku detaliu, kuriom apipintum sia dailia moteri :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 05 27 23:55)
uz grazu kuna.
Cia kaip jau kazkas minejo reikejo dar paieskoti grazesnes minties graziam kunui :)
Lauksim geresniu...
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 05 28 09:43)
švariai...nieko nemalonaus, 5
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 05 28 13:42)
Labai...
nuostabus kunas, gera sviesa
5
Tik noriu pasidalinti pamastymais :) Kazkodel man kliuna nuostraukos krastai... gal noretusi kitokio uzbaigimo... svelniasnio perejimo... nzn. o gal tiesiog j/b? Manau kad po kiek laiko ir pats paziuresi i si kadra kitomis akimis ir kazka pakeisi :) Sekmes
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 05 28 14:17)
paziurejau visu ekspertu komentarus galvojau kad rasyt ka neturesiu :).
bet deja. sviesa cia liuks. laseliai liuks. pazastis neisdegus. siek tiek maiso suvelti plaukai. kunas labai grazus. ir gaktos plaukuciai cia tik sustiprina seksualuma sitos merginos. praktiskai priekaistu neturiu.
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 05 28 14:17)
beje pagal zandikauli panasi i panele "paslapti" :)
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 05 28 14:34)
Man tai tie riebalai ant kūno gadina vaizda - mergina prieš sušlapdama turbūt su kažkokiu kūno aliejumi tepėsi.
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 05 28 16:03)
..ar prisimeni tu mus?
..kai su saule grizom su lietum iseje..
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 05 29 14:18)
Du normalūs komentarai per visą spūsty 35 ir 39. Nu dar Kniežą galima išskirti:))
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 07 14 10:34)
labai grazus kunas.. viskas cia lb grazu. +5
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 10 31 18:02)
!!!
|
|
| |
| |
 |
47.
(2009 02 28 18:37)
kur jumoras , tai jumoras nors ir juodas . pasirodo nemazai ir kudriniu nepraustaburniu yra . randu graziu darbu . sveikinu !
|
|
| |