Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___






pykšt.
paskutinis.iš.tos.serijos.
tik bala liko.
vialns.
(nesijuokti)


 
1. Marijus *Bružila    (2008 05 27 15:22)  
nesijuokiu
 
 
2. kilimas    (2008 05 27 15:24)  
dailu kaip kazin ka.
 
 
3. Marijus *Bružila    (2008 05 27 15:24)  
2.kilimai,nesijuok
 
 
4. Andrius Z    (2008 05 27 15:25)  
papai..ir putka neskusta sviecia..:(
 
 
5. Mindaugas Kirstukas    (2008 05 27 15:25)  
4. reiktų apačią kirpt, manau:)
 
 
6. kilimas    (2008 05 27 15:25)  
4./ nu tu ir sikna.
 
 
7. Marijus *Bružila    (2008 05 27 15:26)  
4.o tau ka sheivai patinka? man tai ,kaip vishta nupeshiota,kai putka lysa
 
 
8. Andrius Z    (2008 05 27 15:27)  
nu cia jau kaip sakoma del skonio nesigincyjama..
 
 
9. Marijus *Bružila    (2008 05 27 15:28)  
8.aga .galva zhiurek irgi neskusta,turbut nepatinka?
 
 
10. Andrius Z    (2008 05 27 15:29)  
o galva cia prie ko??
 
 
11. kilimas    (2008 05 27 15:30)  
10. bile tik kusys, p kokia galva?
 
 
12. Mantas K.    (2008 05 27 15:31)  
+5
 
 
13. Marijus *Bružila    (2008 05 27 15:32)  
kas galva?
 
 
14. Andrius Z    (2008 05 27 15:33)  
11/skusta galva tikrai nepatink..manau merginos turi buti ilgais plaukais ant galvos,o kushys turi atrodyti estetiskai..
 
 
15. kilimas    (2008 05 27 15:33)  
13. aj, nesvarbu. nervina mane tas bimbalas.
 
 
16. kilimas    (2008 05 27 15:33)  
pats tu bl estetisas..
 
 
17. Laimonas Ur    (2008 05 27 15:34)  
liux...
estetai :D
 
 
18. Nerijus    (2008 05 27 15:34)  
Mindaugai, nesusaldei panikes ? :)
Man viskas cia dailu (aisku as buciau pakirpes apacios)
 
 
19. Andrius Z    (2008 05 27 15:34)  
16/eik issiblaivyk nuo pigaus vino..ir nesikeik cia prie visu..cia tikrai nera estetiska..
 
 
20. Marijus *Bružila    (2008 05 27 15:36)  
3,5 padejau,nors manau perdaug.shiaip nemegstu,kai moters kuna,kaip mesos gabala rodo
 
 
21. R.P.R.    (2008 05 27 15:38)  
labai labai grazu, ir kunas grazus ir pateikta estetiskai, skoningai. 5
 
 
22. Regimantas    (2008 05 27 16:04)  
keista, bet papus gali fotkyt belenkaip, kad tik matytusi ir viskas - kelias i sekme garantuotas :D super!! reiks ir man pabandyt...
bet kas liecia sia nuotrauka tai kazkaip nesudaro to uztikrinto jausmo ("waw")
ir
1. - nervina, kad netelpa i ekrana visa.
2. - plaukai kazkaip tai suvelti, nelabai ziurisi.
3. - kirksnis yra labai seksualu, bet cia kirpciau ciut ciut zemiau bambos - klubu linijos svelnesnes ir malonesnes pasidaro.

taigi viduriukas...
 
 
23. anuka    (2008 05 27 16:11)  
pritariu Marijui. tiksliau, jo 20 komentarui.
 
 
24. Bjaurybė saulutė    (2008 05 27 16:12)  
aprasojusi kaip alaus butelys reklamose
 
 
25. Daiva Kalinauskaitė    (2008 05 27 16:28)  
as ir apacia pakirpciau =) niu gi grazu, noreciau tokios savo... tik niekaip nesigautu =D
 
 
26. MP    (2008 05 27 17:11)  
kirpt/plaut/prisiut/padidint. plastine chirurgija gaunasi. gosh, dar tik antradienis...
 
 
27. Laura Grey    (2008 05 27 17:24)  
Nesuprantu kas noreta pasakyt shia fotke.
Nes jei imt tik vizualiai - nekokia kompozicija (keistai sukapotas kunas), spalvos nekas, apshvietimas nekas.
O minties ash matyt nepagaunu.
 
 
28. Simas Mockevičius    (2008 05 27 17:59)  
alus
 
 
29. Knieža    (2008 05 27 18:49)  
kur nerūbas ten spūstis :)
 
 
30. skarbonke    (2008 05 27 19:43)  
29/ he he (-:
 
 
31. abracadabra    (2008 05 27 19:46)  
29/ hahahah
 
 
32. DB    (2008 05 27 19:55)  
Viskas nesvarbu. Papai valdo!?
 
 
33. Raimonda    (2008 05 27 20:58)  
va kaip būna... :)
 
 
34. Mindaugas Buivydas    (2008 05 27 21:39)  
Geri :)
 
 
35. RS    (2008 05 27 22:41)  
Minduzas septynmyliais :)...
Kairej peties lygyje fonas patrintas neakuratniai.
Spalvos - skonio reikalas, bet mano akiai spalvas pastumdzius, odos spalva ir fonas tapo is rugstaus ir salto siek tiek saldesniu ir siltesniu.

PS-Image-Adjustments-Color Balance...
C-R +10
M-G 0
Y-B - 17
 
 
36.    (2008 05 27 23:18)  
man pazastele kliuna padegus ir apacios nesinoretu.. o siaip dailus kunas visada grazu.. as tavo vietoj dar paieskociau menisku detaliu, kuriom apipintum sia dailia moteri :)
 
 
37. RD    (2008 05 27 23:55)  
uz grazu kuna.
Cia kaip jau kazkas minejo reikejo dar paieskoti grazesnes minties graziam kunui :)

Lauksim geresniu...
 
 
38. Hermis Preikštas    (2008 05 28 09:43)  
švariai...nieko nemalonaus, 5
 
 
39. Svetlana Batura    (2008 05 28 13:42)  
Labai...
nuostabus kunas, gera sviesa
5
Tik noriu pasidalinti pamastymais :) Kazkodel man kliuna nuostraukos krastai... gal noretusi kitokio uzbaigimo... svelniasnio perejimo... nzn. o gal tiesiog j/b? Manau kad po kiek laiko ir pats paziuresi i si kadra kitomis akimis ir kazka pakeisi :) Sekmes
 
 
40. Dangus    (2008 05 28 14:17)  
paziurejau visu ekspertu komentarus galvojau kad rasyt ka neturesiu :).

bet deja. sviesa cia liuks. laseliai liuks. pazastis neisdegus. siek tiek maiso suvelti plaukai. kunas labai grazus. ir gaktos plaukuciai cia tik sustiprina seksualuma sitos merginos. praktiskai priekaistu neturiu.
 
 
41. Dangus    (2008 05 28 14:17)  
beje pagal zandikauli panasi i panele "paslapti" :)
 
 
42. Eva Miliūnienė    (2008 05 28 14:34)  
Man tai tie riebalai ant kūno gadina vaizda - mergina prieš sušlapdama turbūt su kažkokiu kūno aliejumi tepėsi.
 
 
43. Mindūzas    (2008 05 28 16:03)  
..ar prisimeni tu mus?
..kai su saule grizom su lietum iseje..
 
 
44. Antanas M    (2008 05 29 14:18)  
Du normalūs komentarai per visą spūsty 35 ir 39. Nu dar Kniežą galima išskirti:))
 
 
45. Naglis Bierancas    (2008 07 14 10:34)  
labai grazus kunas.. viskas cia lb grazu. +5
 
 
46. Gedas    (2008 10 31 18:02)  
!!!
 
 
47. saulius saladunas    (2009 02 28 18:37)  
kur jumoras , tai jumoras nors ir juodas . pasirodo nemazai ir kudriniu nepraustaburniu yra . randu graziu darbu . sveikinu !
 
 

Portretas
Taškai: 86
Vidurkis: 4.20
Vertino vartotojų:   69
Žiūrėta kartų:   5702
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
65116
706720
5001 4
(balsai vėluoja viena para)