| |
 |
1.
(2008 05 21 14:53)
ne šalta taip miškinėt? :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 21 15:08)
taip ,kaip rusishkai.nieko visai,dushevnaj
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 21 15:16)
Man antra patiko:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 21 15:21)
:)
Pavasari sutikot :)
Spalvos, modelis, nuotaika! liux
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 21 15:21)
ne butkute :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 21 15:21)
idomiai taip+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 21 15:30)
antra puiki :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 21 15:34)
nebalsuosiu.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 21 15:51)
aha, rimtai, dushevnai. (:
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 21 16:01)
pirmoje, kol nepasididini, tai su medžiokliniu šautuvu atrodo:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 21 17:14)
gerą mišką pasirinkot, tokiame erkių mažiau:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 21 18:50)
labai malonios akiai nuotraukos+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 21 21:33)
Maloniai šilta serija :}
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 21 22:10)
Linksma serija apie vovieraitę ir šyškas. +5 ;]
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 21 22:31)
paskutine labai savo spalvom suzavejo ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 21 22:39)
16/ na kodako portra :)~
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 21 22:55)
na ka as galiu pasakyt :D patinka man Elze :D labai! :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 22 10:30)
+:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 22 12:40)
nieko nemaciau... gana rodyt kaip ledovai fotkina fotoaparatas ir pradet ismanyt kokio nors meno
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 25 10:06)
grazus akiniai..:))))+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 26 08:30)
paskutinė keista.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 16 18:14)
moka mergaite fotografuotis
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 08 25 22:35)
Antra patiko labiausiai
|
|
| |