| |
 |
1.
(2008 05 20 22:04)
kepuriukas geras "Leo" tai kokie cia dar gali but norai :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 20 22:04)
....alaus ....alaus prašyk.... kibiro..... arba geriau dviejų....
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 20 22:07)
joooo
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 20 22:07)
2/ Ajo, tevui alaus daug:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 20 22:08)
2/ 2-as noras... chebros tėvui prie alaus...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 20 22:09)
5/ nu a trecias?:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 20 22:12)
6. dviratį sau su visais "navarotais" ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 20 22:14)
grazi :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 20 22:15)
7/sios dienos aktualijos:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 20 22:18)
noru daug tokiama amziuje
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 20 22:19)
9. žinai, aš pagalvojau ir, manau, atspėsiu vaiko norą: "aš ją geriau paleisiu atgal ežeran"
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 20 22:22)
na ir kam mergaitei alus..., arba dviratis....:)) tegu mamytė ir tėtukas ilgai ilgai kartu gyvena, arba bent jau broliuko :))arba šuniuko...ar kačiuko :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 20 22:27)
kad mamytė iškeptų skanų kepsnį ir išvirtų žuvienės
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 20 22:33)
12/ matyt noras apie suniuka buvo sugalvotas, nes issipide:)
13/ Zuvekas buvo iskeptas:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 20 22:38)
Savarankiškas ponas :) Gerai +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 20 22:39)
15/ panele.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 20 22:50)
/14/ nava, reiškia, noras išsipildė:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 20 22:58)
zuviene ar ant groteliu? o gal apvoliota tesloje? galima ir dziovinti, aisku...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 20 22:59)
19/ Metodus vulgaris: keptuvej:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 20 23:02)
20/ ech, skanu budavo, pamenu
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 20 23:09)
Iskepet? Vadinas noriu neispilde, taip jai ir reikia :D
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 20 23:10)
22/ i tai mes mes paziurejom praktiskai:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 20 23:21)
O gal Abra galima atgal ir dar koki inkara jam...?
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 21 00:14)
24/ baik jau :)
P.S. Foto liuks
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 21 00:20)
24/reikia pasaro. inkaras netiks.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 21 00:24)
26/ jo jo, penkiu zvaigzduciu kaip minimum :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 21 00:26)
27/ pacio prabangiausio:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 21 12:10)
puikus pavadinimas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 05 21 18:53)
noriu žvejoti.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 05 25 21:21)
:))))))
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 25 23:01)
mažas bachūra ir mažas laimikis...+
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 26 14:14)
))) +
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 06 03 00:20)
che, geras :)
|
|
| |