Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Remigijus Žilinskas    (2008 05 20 22:04)  
kepuriukas geras "Leo" tai kokie cia dar gali but norai :)
 
 
2. Jonas Tučkus    (2008 05 20 22:04)  
....alaus ....alaus prašyk.... kibiro..... arba geriau dviejų....
 
 
3. Andrius Z    (2008 05 20 22:07)  
joooo
 
 
4. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 22:07)  
2/ Ajo, tevui alaus daug:)
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 05 20 22:08)  
2/ 2-as noras... chebros tėvui prie alaus...
 
 
6. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 22:09)  
5/ nu a trecias?:)
 
 
7. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 20 22:12)  
6. dviratį sau su visais "navarotais" ;)
 
 
8. j    (2008 05 20 22:14)  
grazi :)
 
 
9. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 22:15)  
7/sios dienos aktualijos:)
 
 
10. Miau    (2008 05 20 22:18)  
noru daug tokiama amziuje
 
 
11. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 20 22:19)  
9. žinai, aš pagalvojau ir, manau, atspėsiu vaiko norą: "aš ją geriau paleisiu atgal ežeran"
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 05 20 22:22)  
na ir kam mergaitei alus..., arba dviratis....:)) tegu mamytė ir tėtukas ilgai ilgai kartu gyvena, arba bent jau broliuko :))arba šuniuko...ar kačiuko :))
 
 
13. abphoto    (2008 05 20 22:27)  
kad mamytė iškeptų skanų kepsnį ir išvirtų žuvienės
 
 
14. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 22:33)  
12/ matyt noras apie suniuka buvo sugalvotas, nes issipide:)
13/ Zuvekas buvo iskeptas:)
 
 
15. Valentinas Pečininas    (2008 05 20 22:38)  
Savarankiškas ponas :) Gerai +
 
 
16. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 22:39)  
15/ panele.
 
 
17. abphoto    (2008 05 20 22:50)  
/14/ nava, reiškia, noras išsipildė:))
 
 
18. Gedas    (2008 05 20 22:56)  
+
 
 
19. MP    (2008 05 20 22:58)  
zuviene ar ant groteliu? o gal apvoliota tesloje? galima ir dziovinti, aisku...
 
 
20. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 22:59)  
19/ Metodus vulgaris: keptuvej:)
 
 
21. MP    (2008 05 20 23:02)  
20/ ech, skanu budavo, pamenu
 
 
22. Mimosou    (2008 05 20 23:09)  
Iskepet? Vadinas noriu neispilde, taip jai ir reikia :D
 
 
23. Флагвамвчaйку    (2008 05 20 23:10)  
22/ i tai mes mes paziurejom praktiskai:)
 
 
24. Romas Kanapeckas    (2008 05 20 23:21)  
O gal Abra galima atgal ir dar koki inkara jam...?
 
 
25. abracadabra    (2008 05 21 00:14)  
24/ baik jau :)

P.S. Foto liuks
 
 
26. Флагвамвчaйку    (2008 05 21 00:20)  
24/reikia pasaro. inkaras netiks.
 
 
27. abracadabra    (2008 05 21 00:24)  
26/ jo jo, penkiu zvaigzduciu kaip minimum :)
 
 
28. Флагвамвчaйку    (2008 05 21 00:26)  
27/ pacio prabangiausio:)
 
 
29. Algimantas Tirlikas    (2008 05 21 12:10)  
puikus pavadinimas
 
 
30. Lota    (2008 05 21 14:05)  
5
 
 
31. VD    (2008 05 21 18:53)  
noriu žvejoti.
 
 
32. Knieža    (2008 05 25 21:21)  
:))))))
 
 
33. Ramūnas Snarskis    (2008 05 25 23:01)  
mažas bachūra ir mažas laimikis...+
 
 
34. Genadij Januškevič    (2008 05 26 14:14)  
))) +
 
 
35. batuda    (2008 06 03 00:20)  
che, geras :)
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   29
Žiūrėta kartų:   829
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01223
001513
0002 0
(balsai vėluoja viena para)