Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Neeilinė mano gelė ant palangės

 
1. Vy    (2008 05 17 23:40)  
graži labai
 
 
2. R.P.R.    (2008 05 17 23:41)  
svajojanti.labai patiko
 
 
3. Bebras    (2008 05 17 23:54)  
Zaidzianti :)
 
 
4. Lina P.    (2008 05 17 23:59)  
Kažko laukia :)
 
 
5. K. M.    (2008 05 18 00:29)  
Man ji neatrodo liudna, greiciau savo pasaulyje uzsiliuliavus. Grazu
 
 
6. j.v    (2008 05 18 04:51)  
faina.nepasakysiu nieko naujo.Kontrasto didinciau..O serija su gelem matau zygiuoja toliau :)
 
 
7. O.S.    (2008 05 18 07:51)  
Aciu jums :)
6/ Tu man davei ideja su pavadinimu, aciu, sunku kazkaip sugalvoti paciai :) Tuoj truputi pakoreguosiu.
 
 
8. Kristina Petrošių    (2008 05 18 08:30)  
man tos rožės visai nereikia čia. o šiaip švelnu :)
 
 
9. Svetlana Batura    (2008 05 18 08:48)  
Puiki sviesa
 
 
10. R.P.R.    (2008 05 18 08:52)  
o as vis neiziuriu ka jinai ten rankose laiko, ten roze sakot?
 
 
11. O.S.    (2008 05 18 10:06)  
Ta roze ten gavosi netycia, gulejo sau ant palanges, as net tiesa sakant nekreipiau demesio i ja, kol Jurga nepastebejo :))
Dar karta aciu ir uz pastabas ir uz komentarus :)
 
 
12. Eva Miliūnienė    (2008 05 18 10:23)  
Ant palangės viena gėlytė žydi, o kita džiūna.
Žinok pamačiau šitą nuotrauką, pamačiau pavadinimą ir abstulbau - pati turiu savo mylimą nuotrauką pavadinimu "O pas mus - ant palangių žydi gėlės" kur mano pupa ant palangės ir orchidėja :)))))))) Na ir sutapimai!
Man labai graži šviesa kai ant palangių patupdyti žmogiukai, todėl mano nuomonė aiški - tavo nuotrauka labai graži. O ir per langą vaizdas gana abstraktus, ir plastikinis rėmas negadina vaizdo kaip manosiose :) Šaunuolė!
 
 
13. O.S.    (2008 05 18 11:56)  
Aciu Eva :)) Remas negadina vaizdo gal del to kad jis medinis :P
 
 
14. Eva Miliūnienė    (2008 05 18 11:57)  
:P
 
 
15. Jurga Petkus    (2008 05 18 12:47)  
Patinka Oksana, net labai :)
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 05 18 13:47)  
svajoklė
 
 
17. Rūta Smailys    (2008 05 18 16:58)  
grazu!
 
 
18. Walldis    (2008 05 18 17:21)  
gerai ...
 
 
19. Daiva Tučkus    (2008 05 18 20:16)  
dailu, gal kitąkart užmesti kokią užuolaidą, kad "suminkštintų" rėmus? :)
 
 
20. Jonas Tučkus    (2008 05 18 20:45)  
19/ aga
 
 
21. Daiva Kielė    (2008 05 18 20:59)  
patiko liūdnas portetukas...:)
 
 
22. RS    (2008 05 18 21:01)  
Neeilinė gelė ant palangės
Darbas puosia ir kudros padanges
 
 
23. Romas Kanapeckas    (2008 05 18 22:20)  
Gerule
 
 
24. O.S.    (2008 05 18 23:50)  
Aciu visiems kas uzsuko paziureti mano foto ir nepatingejo pakomentuoti :)
 
 
25. Galina    (2008 05 19 20:03)  
jauki, naminė
 
 
26.    (2008 05 20 00:42)  
taip.. langai ir man patinka :) svelnus kadras :)
 
 
27. Justinas Krisiūnas    (2008 05 22 10:58)  
+
 
 
28. Mindaugas Buivydas    (2008 05 22 18:45)  
Jaučiama čia ta liūdna nuotaika. Gražus kadras
 
 
29. Vygis    (2008 05 30 21:43)  
labai
 
 
30. Aurelija.    (2008 06 04 01:50)  
Sakyciau nostalgiskai... :)
 
 

Portretas
Taškai: 85
Vidurkis: 4.73
Vertino vartotojų:   30
Žiūrėta kartų:   2017
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00033
100516
1000 1
(balsai vėluoja viena para)