| |
 |
1.
(2008 05 17 23:40)
graži labai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 17 23:41)
svajojanti.labai patiko
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 17 23:54)
Zaidzianti :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 17 23:59)
Kažko laukia :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 18 00:29)
Man ji neatrodo liudna, greiciau savo pasaulyje uzsiliuliavus. Grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 18 04:51)
faina.nepasakysiu nieko naujo.Kontrasto didinciau..O serija su gelem matau zygiuoja toliau :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 18 07:51)
Aciu jums :)
6/ Tu man davei ideja su pavadinimu, aciu, sunku kazkaip sugalvoti paciai :) Tuoj truputi pakoreguosiu.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 18 08:30)
man tos rožės visai nereikia čia. o šiaip švelnu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 18 08:48)
Puiki sviesa
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 18 08:52)
o as vis neiziuriu ka jinai ten rankose laiko, ten roze sakot?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 18 10:06)
Ta roze ten gavosi netycia, gulejo sau ant palanges, as net tiesa sakant nekreipiau demesio i ja, kol Jurga nepastebejo :))
Dar karta aciu ir uz pastabas ir uz komentarus :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 18 10:23)
Ant palangės viena gėlytė žydi, o kita džiūna.
Žinok pamačiau šitą nuotrauką, pamačiau pavadinimą ir abstulbau - pati turiu savo mylimą nuotrauką pavadinimu "O pas mus - ant palangių žydi gėlės" kur mano pupa ant palangės ir orchidėja :)))))))) Na ir sutapimai!
Man labai graži šviesa kai ant palangių patupdyti žmogiukai, todėl mano nuomonė aiški - tavo nuotrauka labai graži. O ir per langą vaizdas gana abstraktus, ir plastikinis rėmas negadina vaizdo kaip manosiose :) Šaunuolė!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 18 11:56)
Aciu Eva :)) Remas negadina vaizdo gal del to kad jis medinis :P
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 18 11:57)
:P
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 18 12:47)
Patinka Oksana, net labai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 18 13:47)
svajoklė
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 18 16:58)
grazu!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 18 17:21)
gerai ...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 18 20:16)
dailu, gal kitąkart užmesti kokią užuolaidą, kad "suminkštintų" rėmus? :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 18 20:45)
19/ aga
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 18 20:59)
patiko liūdnas portetukas...:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 18 21:01)
Neeilinė gelė ant palangės
Darbas puosia ir kudros padanges
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 18 22:20)
Gerule
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 18 23:50)
Aciu visiems kas uzsuko paziureti mano foto ir nepatingejo pakomentuoti :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 19 20:03)
jauki, naminė
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 20 00:42)
taip.. langai ir man patinka :) svelnus kadras :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 22 18:45)
Jaučiama čia ta liūdna nuotaika. Gražus kadras
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 30 21:43)
labai
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 04 01:50)
Sakyciau nostalgiskai... :)
|
|
| |