Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Savaitgalio pamastymas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Žydrūnas R.    2008 4 16 11:20      

Viena ryta nesupratau, kad yra fotografavimas ne tik senais juostiniais fotoaparatais, bet ir daugelis kitu zanru, tokiu kaip macro ir pan., tai nusprendziau save isbandyti viename rusu saite fotoART skyriuje , kur renkasi TIKRI fotomeninkai. Paemiau is vieno lietuvisko saito, poros labai gerbiamu ir save laikanciu fotomeninkais, kurie beveik pastoviai gauna auksciausius reitungus ir teatleidzia man dievas nukopinau jo foto. Negana to, dar idejau kaip savo i ta svetaine (zinau blogai padariau, bet veliau istryniau). Ir tadaa supratau, kad …, ai tiekto.
Manau geriausias saves ivertinimas, ten kur niekas taves nepazista. Siulau pabandyti 


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 16 11:29      

Pas daktara seniai buvai? Smile

P.S. Sumokek man uz valanda mano brangaus laiko, kuri atimsiu is savo gyvenimo ir as tau papunkciui isdestysiu kodel tavo eksperimentas nepavyko Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 4 16 11:38      

žmogus padarė tai, apie ką daugelis čia pagalvoja - o kaip būtų už kūdros ribų... va taip ir būtų. ten, kur tavęs niekas nepažįsta, išgirsti tikrus savo meno ar tipo meno vertinimus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 16 11:44      

Žydrūnai, nesusidėk su Kadabra... jis per valandą kabake dvigubai daugiau išleidžia už geriausiai apmokamą advokatą...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 16 11:47      

Vidmantas Misevičius rašo:
žmogus padarė tai, apie ką daugelis čia pagalvoja - o kaip būtų už kūdros ribų... va taip ir būtų. ten, kur tavęs niekas nepažįsta, išgirsti tikrus savo meno ar tipo meno vertinimus.
blogai kad daugeliui kyla, nes zinant visas priezastis tokios kvailos mintys nekiltu. Kai buvau jaunas grazus ir protingas - irgi taip pasielgiau, dabar geda prisimint savo poelgi, visus faktorius suvokiant ir zinant tokiu eksperimentu beprasmiskuma Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 4 16 11:51      

šita, o kiek valanda kainuoja? nors pasiūlymas ne man buvo skirtas, bet jau įdomu pasidarė. ypač, kai žmogus toks pagaliuotas pasiruošęs paaiškint.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 16 11:58      

Vidmantas Misevičius rašo:
šita, o kiek valanda kainuoja? nors pasiūlymas ne man buvo skirtas, bet jau įdomu pasidarė. ypač, kai žmogus toks pagaliuotas pasiruošęs paaiškint.
1) nepavydek pagaliu, nes pasirodai kokie jie tau svarbus Smile Galiu tuos pagalius kad ir dabar nusiimt kad ramiai miegotum Smile Beje - pravartu butu susimastyti paciam, KODEL tu ju neturi, KA blogai darai, o ne nuspresti "as toks puikus o man neduoda nes..."..
2) esme ne mokestyje uz ta valanda, o tame kad uzknisa TA PATI aiskint KIEKVIENAM NAUJAM SUKLYDUSIAM kas karta. Tai atima begale laiko ir vis tiek prabegus kuriam laikui tai reik daryti is naujo. Tiek kartu as pasakoti negaliu/nenoriu, tad mano pasakymas buvo netiesiogis.

P.S. Jei bus gera nuotaika - papasaakosiu savo supratima del tokiu eksperimentu. Dabar TIKRAI ner tiek laiko/noro. Pasilieku prie vieno: "tokie eksperimentai beprasmiski, nes atsakymas kuri gauni - yra baisus melas"..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 4 16 12:03      

jei mano miegas priklausytų nuo pagaliukų... dėl jų svarbumo irgi dabar nediskutuosiu. paliksiu tai ateičiai, kai (jei) paraudonuosiu.
nu ne, tai ne. tik kur tada rasti nemeluojantį atsakymą ir objektyvu savo skaitmeninių "šedevrų" įvertinimą?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 16 12:13      

Vidmantas Misevičius rašo:
jei mano miegas priklausytų nuo pagaliukų... dėl jų svarbumo irgi dabar nediskutuosiu. paliksiu tai ateičiai, kai (jei) paraudonuosiu.
nu ne, tai ne. tik kur tada rasti nemeluojantį atsakymą ir objektyvu savo skaitmeninių "šedevrų" įvertinimą?
pirmiausia apsispresk ar nori fotkint tai kas tau patinka ar ir tai kas ir kitiems patinka.
1. jei apsispresi fotkint tai kas tau patinka - laikyk fotkes savo kompe, niekam nerodyk ir pats dziaukis - vertink pats save.
2. jei apsispresi fotkint ir tai kas KITIEMS patinka - dek tas fotkes i kudra ir vertink pagal balus gautus cia.

Tiek to vertinimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 4 16 12:21      

lia lia lia.. žaidžiat vaikučiai? žaidžiat... gal veikt nėr ką? geriau pavalgykit teisingai, pailsėkit teisingai, kambarį susitvarkykit.. iškart geriau ant dūšios bus.

nepražus ta fotografija. ne, nu tikrai, negi jūs į viską taip rimtai žiūrit? (shame on me už tokias blevyzgas). Na, bet atsipalaiduokit, žmonės. Dėl pagaliukų gyvent neverta...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 16 12:39      

Tikra tiesa del namu ruosos:) O del fotografijos... Sakyciau, jei jau daryt eksperimentus, tai bent per 10 saitu. Tada objektyviau butu. Bet faktas dar ir tai, kad naujokas yra naujokas, ir niekas jo neskuba girt. Sutinku labiau su atsakovu abracadabra, nei su prelegentu ieskovu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žydrūnas R.    2008 4 16 21:57      

Pirmiausiai, abracadabra, buvau geresnes nuomones aoie tamstele Smile , bet po "irgi taip pasielgiau, dabar geda prisimint" truputi nusivyliau, negi toks jautrus esi Smile))) , ir kodel manai, kad mano eksperimentas nepavyko?
O del sito :
pirmiausia apsispresk ar nori fotkint tai kas tau patinka ar ir tai kas ir kitiems patinka.
1. jei apsispresi fotkint tai kas tau patinka - laikyk fotkes savo kompe, niekam nerodyk ir pats dziaukis - vertink pats save.
2. jei apsispresi fotkint ir tai kas KITIEMS patinka - dek tas fotkes i kudra ir vertink pagal balus gautus cia.
MANO NUOMONE, TAI LABAI KLYSTI. FOTKINK KAS TAU PATINKA IR NEKREIPK DEMESIO KA "ELITAS" SAKO, JUK JIE NERA GERESNI UZ TAVE, TIK JIE DAUGIAU SU KUO ALAUS ISGERE Wink .
Ai ka as cia tau aiskinu, manau ir pats puikiai supranti Smile

Ele S. , esu jau ne moksleivis, kad del vertinimo kreipciau demesi, bet man pikta darosi , kaip vadinamas “elitas”, manantis, kad fotografija tai tik brokuotos paparacinimo foto, sudirba jaunus, ka tik pradedancius fotografuoti kolegoms, kurie pabuve kelias dienas daugiau nebesirodo kudroje ir dar baisiau, kai jie pavirsta zombiais , be savo nuomones.

cruxman, gali eksperimentuoti ir 10 saitu, bet rezultatas bus tas pats.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 4 16 22:28      

Vis paskaitau, paskaitau... Žmonės, o jūs patys suprantat, kad patys sukuriate tą "elitą" :) Kaip sakoma - šventa vieta tuščia nebūna. Patys sukuriate dievus ir paskui pykstate, kad jie blogi. Jie yra tie patys žmonės. Ir jie irgi turi nuomonę, tačiau tai tik jų asmeninė nuomonė.
Savo nuomonę turi netgi puslapiai. Vieni puslapiai vertina vienas fotografijas, kiti kitas. Kaip ir vienose šalyse vertinami vieni dalykai, kitose kiti. Bet tai natūralu ir normalu. Toks jau tas gyvenimas ir nėr čia ko pyktis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 16 22:39      

Šiandien buvau Grikiškių Šviesos mokykloje (berods taip vadinasi) ir liepiau nukabinti viena mano darytą portretą, kurį xxxxxxxx vienuoliktokas, prieš tai traktoiumi per jį pervažiavęs, nes kokybė tai interbetinė įdėjo į parodą kaip savo .... gal ten taip pat eksperimentas .....
O kas link eksperimentų, tai dariau aš jų (tiesa su savo darbais) ir nenusivyliau ... tiesa vienur labiau vertina vienus, kitur kitus, bet visur zmones ... ir daznai ten kur ant taves danties negriezia, o paprasciausiai nepazista - buna daug geriau.
Lietuvaiciai tai labai aikstinga tauta, jie amzinai verkia ir inkscia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žydrūnas R.    2008 4 16 23:27      

admin rašo:
Vis paskaitau, paskaitau... Žmonės, o jūs patys suprantat, kad patys sukuriate tą "elitą" Smile Kaip sakoma - šventa vieta tuščia nebūna. Patys sukuriate dievus ir paskui pykstate, kad jie blogi. Jie yra tie patys žmonės. Ir jie irgi turi nuomonę, tačiau tai tik jų asmeninė nuomonė.
Savo nuomonę turi netgi puslapiai. Vieni puslapiai vertina vienas fotografijas, kiti kitas. Kaip ir vienose šalyse vertinami vieni dalykai, kitose kiti. Bet tai natūralu ir normalu. Toks jau tas gyvenimas ir nėr čia ko pyktis.

Seima irgi tauta renka, bet nereiskia, kad jie dievai. Blogiausiai kai to nesupranti Sad ir tampi ju valdomas ZOMBIS


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą