Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Savadarbio 50x ZOOM testas/demo

     

Pranešimas abracadabra    2008 4 01 8:23      

Tai vat toki daikciuka susimeistravau. Per nakti. Linzes "importuoti" kainavo 278Lt, viskas sveria 200gr, ir TIK 18cm ilgio. Kiek cia mm gaunasi nemoku paskaiciuoti, 50x uzrasiau is lempos. Bet manau kad atitinka kokius 1300-1500 mm Smile Tai vat toks adapteriukas gavosi, kas susidomes brezini galesiu atsiusti. Testuota su NikonD80 28mm.

Foto sukroviau cia: http://fotokudra.lt/img.php?img=83914&nav=new&page=1

Kam reikia breziniu rasykit cia mailus savo, ryt atsiusiu, siandien ne darbe sedziu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Bartkus    2008 4 01 11:48      

Būtų labai smalsu paveizėt į techninę pusę, tikiuosi rast savo dėžėj kažką konkretesnio, Balda Cool @eriga.lv lauksiu rezultato.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 01 12:06      

abra, tai speju busi Hubble optika pasisavines Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2008 4 01 13:14      

siūlyčiau filtrą:
http://www.kaya-optics.com/products/voyuerism.shtml

o kitamet, tokią įkvepiančią naktį, dar kokį skraidymo aparatą galėtum sumeistraut.. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 01 21:22      

Na tai visus kolegas su Balandzio pirmaja Smile Pokstas neilgai pakabejo nesuprastas - mane greit isaiskino Smile Taciau du dalykai mane dziugina/nevisai: visu pirma kad pirmas kuris issidure - buvo Tuchkus Smile O nelabai dziugina tai kad chiebra daznas nebeskaito komentaru, ir rimti klausimai apie brezinius (nors komentaruose jau pries piet viskas aisku buvo) vis dar pasiekdavo mane, gaila kad tingima skaityti komentarus, kuriuose daznai buna tikrai naudinga info Smile Na ka padarysi - visus su Balandzio pirmaja Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gedas    2008 4 01 22:13      

Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 06 12:14      

zmones vis dar praso breziniu Smile tingi komentarus skaityti Smile siandien balandzio 6 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 4 06 12:16      

Aš tai manau, kad jeigu taip jau prašo, tai reikia duoti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 06 12:45      

Siulai nubraizyti kaip ejau link soboro gatve? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 4 06 13:51      

Nežinau Very Happy Tie kurie prašo, tai to nesupranta, matyt kažką kitą jiems reiktų paduoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 07 9:49      

Abra, geriau niekam nieko neduok, o tai ims toks nieko nesuprantantis ir pasidarys pagal tavo brezinius veikianti egzemplioriu...vo obydna bus.... Laughing Shocked

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą