Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Canon 5d

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Odeon    2008 2 17 18:11      

Parduodu Canon 5d body-naujas, pilna komplektacija, is amerikos. Kaina 5000lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Viktorija Glusakova    2008 2 19 15:00      

Laba diena,ieshkau sau fotoaparato.
Parashykite ,prashau issamiau informacija apie shi fotoaparata,jo tehnines galimybes,ar naudojotes juo kazkiek,kodel pardodat,ar yra garantija?
Aciu.
Su pagarba,
Viktorija


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 4 18 23:14      

kur galima butu paskambinti del 5d?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2008 4 18 23:22      

Manau 5000,teisinga kaina.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 4 19 12:35      

Taip, tikrai teisinga kaina. Uz tokia kaina reikia negalvoti ir imti. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2008 4 19 17:46      

ka domina sitas modeliukas, po poros men. galiu atvezti pigiau!brukstelkit jei ka.. Be GARANTIJOS Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Katelevskis    2008 4 21 14:26      

Man atrodo nelabai ta kaina teisinga.Net su visais muitais nenaują iš usa galima paiimti už mažiau negu 4000lt.
Idea


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 4 21 17:40      

Sis canon 5 aparatas jau turi savo nauja seimininka. Antanai sakyk man kur galima canon 5d uz maziau nei 4000 nupirkti, uz tokia kaina tai ir i ranka dar pabuciuociau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Katelevskis    2008 4 21 18:41      

5d galima nupirkt čia pigiau negu ebay : http://www.fredmiranda.com/forum/board/10
na ir aišku pačiame ebay.KUr jau ne vieną daiktą pirkau.J
Aš pats nesenai iš ten pirktis pradėjau.(iš pradžių nervinausi kad neatsiūs ir pan.bet viskas ok.turiu ne vieną daiktą)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 4 21 18:51      

Daiktas daiktui nelygus! Sakyk konkrciai Antanai fotoaparata pirkai is ebay?
Ar tik paziurejai kokios palyginus mazos kainos ant ebay yra


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Katelevskis    2008 4 21 18:56      

ir fotikĄ (juostinį) ir objektyvą ef50mm f/1.4 .Ir 5d ruošiuosi pirkt.Tai kainas žinau nes seku aukcionus pastoviai Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 4 22 1:27      

Antanai, nesupyk, bet jei jau lankaisi fredmiranda.com, tai turetum zinot ju mandagumo politika - su kuria aš pilnai sutinku ir čia rekomenduoju - už lindimą į svetimus skelbimus ir siūlymus koreguoti kainą ten pasiuloma savaitelei pailsėti nuo forumo pramogų

Kiekvieno daikto stovis ir kaina yra indvidualūs, pardavėjo reikalas užsiprašyt, pirkėjo derėtis

O ebay'jum aš irgi labai žavėjausi, kol pora ne visai pigių siuntinukų iš US dingo be pėdsakų - be jokių vilčių susigrąžint draudimą.
Nuo to laiko visiem rekomenduoju vengt USPS paslaugų Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 4 22 9:16      

hideo rašo:
Antanai, nesupyk, bet jei jau lankaisi fredmiranda.com, tai turetum zinot ju mandagumo politika - su kuria aš pilnai sutinku ir čia rekomenduoju - už lindimą į svetimus skelbimus ir siūlymus koreguoti kainą ten pasiuloma savaitelei pailsėti nuo forumo pramogų

Kiekvieno daikto stovis ir kaina yra indvidualūs, pardavėjo reikalas užsiprašyt, pirkėjo derėtis

O ebay'jum aš irgi labai žavėjausi, kol pora ne visai pigių siuntinukų iš US dingo be pėdsakų - be jokių vilčių susigrąžint draudimą.
Nuo to laiko visiem rekomenduoju vengt USPS paslaugų Smile


oho, negirdejau dar tokiu atveju. o kaip moketa buvo - ar Paypal nekompensavo? turiu savo saskaitoje >40 sandoriu ebay, visi daiktai atvaziavo saugiai, beveik viska is US siunciausi per usps be draudimo (tfu tfu tfu).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 4 22 10:53      

Paypal atidarytas claim'as, bet jie iš to paties USPS laukia sprendimo dėl pristatymo ar nepristatymo statuso.
Per online trackerį žiūrint rodo kad "in transit", tipo jau išskrido iš US. Ir taip jau kokius 3 mėnesius..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 4 22 11:41      

hideo rašo:
Paypal atidarytas claim'as, bet jie iš to paties USPS laukia sprendimo dėl pristatymo ar nepristatymo statuso.
Per online trackerį žiūrint rodo kad "in transit", tipo jau išskrido iš US. Ir taip jau kokius 3 mėnesius..


na tai issispres anksciau ar veliau. tik su Paypal uztrunka. turejau viena atveji - issiunciau pardavejui atgal nes neatitiko aprasymo objektyvas, atgavau per Paypal $, bet koki menesi viskas kabejo.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą