Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pradinukai.

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Saulius    2007 11 24 10:20      

Marius Axas rašo:
350 gerai, alternatyva būtų Pentax K100 arba Nikon D40

McDoni
tai jau simtus kartu ivairiuose forumuose uzduotas klausimas Wink i ji yra tik vienas atsakymas manau, jei gali pasiskolinti tai pasiskolink ir isbandyk kiekviena o po to spresi ,jei neturi galimybes tai parduotuvej paciupinejas apsispresk nes ju tech charakteristikos panasios kiekvienas is ju turi savu pliusu ir minusu.
As pats ilgai kankinausi kol issirinkau leme tai kaip jis prilipo prie rankos ir kai kuriu autoriu darbai daryti su tos markes fotiku Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pa_radize    2008 1 16 14:42      

ai, kaip lama ir aš čia parašysiu Laughing
esu visiška mėgėja, visiškai žalia. apie fotikus nusimanau tiek, kiek dramblys apie baletą. bet dabar fotografija- naujausias susidomėjimo objektas. gal nepraeis ir žaisiu ilgai ir vaisingai.
šiuo metu kartais gaunu pasižaist vyro Canon G7. mąstau (jei noras nepraeis)- gal reiktų nusipirkt sau? skirt galėč iki 2000Lt. pradžiai. ką išmanantys pasiūlytų?

sufleris: pleškint vien auto funkcija nenoriu, noriu šiek tiek pasižaist. apie profesionalų fotografavimą net negalvoju, tiesiog šis tas dėl savęs...

laukiu pasiūlymo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 1 16 14:49      

prasau:
http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=483


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pa_radize    2008 1 16 14:58      

ačiū.
aš dar ką tik rankose paturėjau šitą
http://www.fotofabrikas.lt/items/Nikon/Skaitmeniniai-fotoaparatai/24c4e6.2-Nikon-D40--obj.Nikkor-AF-S-3.5-56-18-55mm-G-II.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 1 16 15:06      

pa_radize rašo:
ačiū.
aš dar ką tik rankose paturėjau šitą
http://www.fotofabrikas.lt/items/Nikon/Skaitmeniniai-fotoaparatai/24c4e6.2-Nikon-D40--obj.Nikkor-AF-S-3.5-56-18-55mm-G-II.html


Taip pat neblogas variantas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pa_radize    2008 1 16 15:36      

apturėjau ginčą- ar reikia man, dar tik besimokančiai fotiką rankose laikyt, skaitmeninio-veidrodinio? gal užtenka skaitmeninio? siūlo pereit prie CANON G9. ir mąstau- gal tikrai neverta dar investuot didelių pinigų? o jei nepatiks, o jei po kiek laiko nusibos ir numesiu viską į šoną?

ir vėl laukiu išmanančių nuomonės ir patarimų Embarassed Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 1 16 16:02      

Vargas bus tau jei visgi patiks fotografuot, tadu daugiau pralosi nes noresi veidrodinio, o realiai turesi akmena po kaklu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 1 16 16:21      

pa_radize rašo:
apturėjau ginčą- ar reikia man, dar tik besimokančiai fotiką rankose laikyt, skaitmeninio-veidrodinio? gal užtenka skaitmeninio? siūlo pereit prie CANON G9. ir mąstau- gal tikrai neverta dar investuot didelių pinigų? o jei nepatiks, o jei po kiek laiko nusibos ir numesiu viską į šoną?

ir vėl laukiu išmanančių nuomonės ir patarimų Embarassed Rolling Eyes


juk kaip suprantu, ir dbr gali žasti su tuo G9, tad jei naudokis juo, jei pamatysi, kad jo negana - tada galėsi investuoti... aš tai jau seniai turiu akmenį po kaklu, bet kolkas yra kaip yra... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pa_radize    2008 1 16 19:14      

to marius: aš nelinkus iškart šokt aukščiau bambos Smile viagi mąstau pirma su paprastesne technika susidraugaut, kad paskui turėčiau kur tobulėt. nes jau suvokiau, kad į veidrodinį teks nemažai investuot, o nuolatinių investicijų bent kol kas negaliu sau leist Embarassed

Rokai, dabar yra G7, bet galimybės juo naudotis- pakankamai ribotos. laisvadienių, kad galėčiau su fotiku išlėkt į medžioklę- labai mažai. o fotiko nešiotis su savim kasdien aš negaunu (va tau šeimyninė nuosavybė Very Happy )


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 1 16 20:12      

Sveiki. Šiame puslapyje aš visiškai naujokas. Fotografijoje nevisai, fotografuoju, arba bent jau bandau tai daryti.
Paskaitęs šitą temą kažkaip susimasčiau. Turiu aš dabar gryną muilinę - Canon A530, bei trikojį ir pasidaręs visokių DIY ,kad galėčiau ekspermentuoti. Taiva, šioje temoje kažkas rašė kad tokia muilinė tik gadina būsimą fotografą (gal netaip išsireiškiau, bet turbūt supratot).
tai kaip yra iš tirko? fotografavimui dažniausiai naudoju M, bet čia taip pat kažkas rašė , kad jo geriau nenaudoti...
Visai pasimečiau. Yra namuose FED'as, tai negi jis geresnis negu mano muilinė?
Ir kur jūs randat normalių fotikų skelbimuose taip pigiai? aš užmečiau akį į skelbiu.lt tai ten po 180 nemačiau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 1 16 21:08      

Nesiparink, dar nei vienas fotikas fotografo nesugadino, eksperimentuok tu su savo muilinė iki tol kol pats i ja netilpsi o tadu pradek nervuotis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 1 16 21:20      

Marius Axas rašo:
Nesiparink, dar nei vienas fotikas fotografo nesugadino, eksperimentuok tu su savo muilinė iki tol kol pats i ja netilpsi o tadu pradek nervuotis

dėkai, nes aš jau persigandau ,kad reikės naują fotiką pirkt...
o eksperimentuoju dabar tai kaip pašėlęs. prisiskaičiau visko internete ir knygose tai dabar žaidžiu ir žaidžiu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Mackevicius    2008 1 17 13:15      

Lukas Pečiulaitis rašo:
Marius Axas rašo:
Nesiparink, dar nei vienas fotikas fotografo nesugadino, eksperimentuok tu su savo muilinė iki tol kol pats i ja netilpsi o tadu pradek nervuotis

dėkai, nes aš jau persigandau ,kad reikės naują fotiką pirkt...
o eksperimentuoju dabar tai kaip pašėlęs. prisiskaičiau visko internete ir knygose tai dabar žaidžiu ir žaidžiu



ko prisiskaitiai tokio? gal kazko labai mandro ir man tai pades kazka labiau suprasti, nes as ir turiu tokia muilinuke canon ixus 75 Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 1 17 14:03      

Lukas Mackevicius rašo:
Lukas Pečiulaitis rašo:
Marius Axas rašo:
Nesiparink, dar nei vienas fotikas fotografo nesugadino, eksperimentuok tu su savo muilinė iki tol kol pats i ja netilpsi o tadu pradek nervuotis

dėkai, nes aš jau persigandau ,kad reikės naują fotiką pirkt...
o eksperimentuoju dabar tai kaip pašėlęs. prisiskaičiau visko internete ir knygose tai dabar žaidžiu ir žaidžiu



ko prisiskaitiai tokio? gal kazko labai mandro ir man tai pades kazka labiau suprasti, nes as ir turiu tokia muilinuke canon ixus 75 Smile

pagalvokim, ką aš skaitau Smile
Vieno žmogaus puslapį internete:
http://www.diyphotography.net/ daug visko pagal šitą puslapį esu pasidaręs, pasimokęs.
Poto knygos.
1. Fotografijos knyga John Hedgecoe
2.Povilas Karpavičius - "Fotografijos vadovas" išleista 1980m.
Skirta pažengusiems ir profesionalams

3."Fotografijos kompozicija" nei autorius nei metai nenustatyti.
Skirta tiek mėgėjams, tiek profesionalams

4.Jonas Kuzminas - "Dėmesio: fotografuoju!" išleista 1996m.
Skirta pradedantiesiems arba pažengusiems

5.O.Silinas - "Skaitmenines Kameros Parametrai, Terminai" metai nenustatyti
Skirta pradedantiesiems arba pažengusiems

6.T.J.Kuzminai - "Fotografijos meno pradmenys" išleista 2007m.
Skirta pradedantiesiems arba pažengusiems


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Viktoras Mostovojus    2008 1 17 14:53      

As kaip pradedantis megejas turiu Olympus sp560 tai man kaip ir per akis, turi savu trukumu bet gyvent galima, o su originaliu boxu ir po vandeniu fotkint. Todel sita ir pasirinkau

O del pomegiu tai jie brangus visi...As va nardyt sugalvojau, tai kainos irgi nemazos, o cia tai is vis.... paziurejau kiek objektyvai kainuoja...Nori malonumo rerikia investuot:)


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą