Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ka daryt su 30m juostos? :D

     

Pranešimas    2008 10 01 10:59      

Tai va, pakliuvo pas mane 30metru JB 35mm juostos, tai ka man su ja daryt?
Ar imanoma susukt kazkaip ja i ruloneli, kad galeciau i fotoaparata det, ar cia ji kazkokiems specifiniams dalykams naudojama ir iseis tik karpyt ir batu dezen su skylute kist?? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 01 11:02      

pradek filmuoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 10 01 11:05      

prasom nefludint Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 01 12:06      

imi tuscias kasetes, susikarpai, susisuki ir fotografuoji. arba parduodi. kokios firmos ir koks jautrumas ir kokia kaina?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 10 01 12:19      

Ilford PAN 100/30,5m fototechnikoj 147lt, neparduodu nes uz aciu gavau Smile

Ten i kasete kad ikist reikia kazkaip pritvirtint gala, reikia karpyt ir daryt tokia kilpute juostoje kuri isistato kasetes asyje...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 01 12:38      

nu panf man ir nereik.
viskas priklauso nuo kasetes, paprastai buna su dantukais ir tereikia prakisti iskirpta galiuka pro asi, kaip pats ir sakai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zenza    2008 10 02 10:41      

ten ne pan f, o pan ... didelis skirtumas mano akimis... o į temą - tai tokiems yra specialūs būgnai. ebejui kartais pasitaiko. bet įvertinus ekonomiją ir 3,14snios faktorių, tai geriau jau iš kart suvyniotas pirkti, juolab, kad šitos 10 lt kasetė tekainuoja. rankomis žinoma gali, jei jau už ačių gavai. pamatuoji sieksniu 36 kadrų ilgį ir užmeti dar ant galų, tada tarybiniu alaus butelių atidarytuvu atsargiai nujami tuščios kasetes dangtelį ir eini tamson su viskuo ir dar žirklėmis (tiesa, ilgai žiūrėk į gerą jusotą kuria puse ten viskas suvyniota, kad po to nebūtų taip, jog emulsija kitoje pusėje, nei reikia). tamsoje sieksni atmeruoji juostą ir vienam galiuke suformuoji "liežuvėlį" jį prakiši į ritę (tiesa būna tokiu, kur nesifiksuoja juostelė, tada ją reikia kokia lipnia juosta tvirtinti arba mesti lauk tokią ritę). nu vat taip bandyčiau. algoritmas tai tas pats, kaip taribiniais laikais, tik kad reikia atsimatuoti pačiam kažkaip tamsoj, bo anksčiau jau sukarpytas pardavinėdavo, telikdavo tik užvynioti pačiam.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 02 11:11      

nu jei pan o ne pan f, tai dar blogiau Smile "treciam pasauliui" skirta juostele

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2008 10 03 18:13      

turiu įrenginį tokiems būgnams vynioti į kasetes. Galiu parduoti už kokius 25Lt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 10 03 18:21      

ooo =] gal galima pirma foto to daikto? manau paimciau=]

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą