Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fotografijos studentas ieško fotoasistento darbo

     

Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2011 11 17 18:38      

Sveiki,

KAS AŠ: Esu antrakursis fotografijos studentas ir norėčiau gauti daugiau praktinio darbo patirties, todėl ieškau fotografo kuriam reikia nemokamo asistento. Man 21 metai, gyvenu Vilniuje. Vairuotojo pažymėjimą turiu, bet patį automobilį deja teko parduoti (už tuos pinigus išėjo objektyvas:)).

KO AŠ NORIU, KĄ GALIU: Galiu laikyti atšvaitą, daryti kavą, galiu būti antru fotografu ar nešioti smėlio maišus:) svarbu, kad matyčiau kaip dirbą daugiau patirties už mane turintys fotografas ar fotografai. Už pagalbą tikiuosi galimybės klausinėti, pamatyti darbą iš vidaus. Fotosritis nėra labai svarbi, norėčiau pamatyti kuo daugiau, taigi siūlykit viskąSmile
Už asistentavimą pinigų nesitikiu.

PATIRTIS: Turiu šiektiek studijinės fotografijos patirties. Esu fotografavęs tiek su blicais, tiek su nuolatinės šviesos šaltiniais studijoje. Turiu pagrindus modelio apšvietime, studijiniuose natiurmortuose ir pan.

Nemažai dirbau su juostomis (ryškinimas, spausdinimas ir pan), chemikalais (žinau sudėtis, galiu sumaišyt ryškalą ar fiksažą ir pan). Išmanau juostų sudėtis ir pan. Tiesa, prie šito dirbti nelabai norėtusi...Smile

Jau pora metų fotografuoju naktiniuose klubuose.

Vestuves esu fotografavęs rimčiau tik kartą.

TECHNIKA: Gera technika pasigirti negaliu. Canon 400d, Tokina 11-16 2.8f, Canon 50mm. 1.8f, Sigma 28-75mm 2.8f. Blykstės Canon 580EX, Canon 320EX. Seniau fotografavau Pentax K10D, dar seniau visokiais Nikon.

LAIKAIS: Kadangi studijuoju tai pirma dienos pusė dažniausiai būna užimta, bet jei kažkas svarbesnio tai visada galima ištrūkti iš paskaitųSmile nuo pietų iki vakaro laisvas. Jei rimtas ir įdomus darbas galiu ir per naktis dirbti. Dėl savaitgalių galima tartis.

KONTAKTAI: Asmeninės žinutės, emailas: gytis.vidzi@gmail.com. Beje nekalbu rusiškai, deja kartais tai yra minusas, bet yra kaip yra:)


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą