Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Foto žirklės

     

Pranešimas RD    2008 5 26 16:35      

Sveiki,

Paskutinį kartą redagavo RD, 2010 11 20 18:01 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 26 17:13      

Pačiam prireikė, bandžiau domėtis. Kancelerinėse prekėse tokių žirklių (giljotinų) pilna. Kainos prasideda nuo 70 lt ir stoti pradada ties 1600 lt Smile Pardavėja nuoširdžiai rekomendavo už 70 lt nepirkti, o kai užsiminiau, kad bus karpomas fotopopierius tai bakstelėjo pirštu į 250 lt kainuojančias ir pasakė, kad pigesnių neverta pirkti Smile

kolkas karpau rankomis Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 5 26 17:22      

jo, kazkada nusipirkau office 1 gana pigiai. bet pjoviklio galvute gana greit padilo... nors ji ir keiciama, bet nelabai norisi terliotis o ir neaisku ar yra. isvada - nereiketu pagaileti papildomu litu ir pirkti geresni daikta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 26 18:04      

MP rašo:
jo, kazkada nusipirkau office 1 gana pigiai. bet pjoviklio galvute gana greit padilo... nors ji ir keiciama, bet nelabai norisi terliotis o ir neaisku ar yra. isvada - nereiketu pagaileti papildomu litu ir pirkti geresni daikta.


O pas tave su peiliu (ale giljotina) ar su ritinėliu? Tas ritinėlis man labai nepatikimai atrodo. Teko keleta kartų su tokiom pjauti, tai labai sužavėtas nelikau.

Beje MP fenks dar kartą už didintuvą, geras daiktas;) rėmelį truputi patobulinau tai šiukšlių kiekis kurkas sumažėjo, o ir nuotraukų detalumas pagerėjo. Tie stiklai aišku patogu, bet labai daug minusų turėjo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 5 26 18:33      

Mindaugas Jarockis rašo:
MP rašo:
jo, kazkada nusipirkau office 1 gana pigiai. bet pjoviklio galvute gana greit padilo... nors ji ir keiciama, bet nelabai norisi terliotis o ir neaisku ar yra. isvada - nereiketu pagaileti papildomu litu ir pirkti geresni daikta.


O pas tave su peiliu (ale giljotina) ar su ritinėliu? Tas ritinėlis man labai nepatikimai atrodo. Teko keleta kartų su tokiom pjauti, tai labai sužavėtas nelikau.

Beje MP fenks dar kartą už didintuvą, geras daiktas;) rėmelį truputi patobulinau tai šiukšlių kiekis kurkas sumažėjo, o ir nuotraukų detalumas pagerėjo. Tie stiklai aišku patogu, bet labai daug minusų turėjo Smile


na pas mane toks su linijuote, per kuria vazineja toks apskritas daiktas (gal ir ritinelis kaip to pavadinai), o jame itaisytas koks tai minipeiliukas. gana lievas daiktas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 26 22:01      

Aha, taspats:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RD    2008 5 26 22:26      

Kai kur buvai uzmates ?

Paskutinį kartą redagavo RD, 2010 11 20 18:02 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 5 26 23:22      

giljotina geresnes, tos su vazinejanciu suduku pareina greitai .... nusipirkes esu kazkur uz 300 lt .... neskaiciavau kiek nuotrauku jau esu perkirpes, bet kartkartemis jau suda sumala ir jos ....

Pirkau office1 ar daily service ... nebezinau jau kaip jie dabar ir vadinasi ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RD    2008 5 27 11:22      

Aisku ok reikes uzsukti pasiziuret.
Aciu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2008 5 27 22:47      

Stampline, dalily office ir t.t. praktiškai visos kancelerinių prekių parduotuvės juom prekiauja.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą