Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nu kokios prastos siandien nuotraukos...

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Pranešimas disintegration    2008 4 28 17:11      

Marijus * rašo:

matau tu nesupratai.ash shneku ne apie kokybishkas fotas ar nekokybishkas ,o apie tai ,kad jos be siuzhetu be fotografuojanchio nuopelno apart mygtuko paspaudimu ir televyko ar makro leshio darbo kokybes.tai neidomu. optikos testkadrams pati vieta tame pirmame saite butu. tuos pazhius paukschius ir geles galima fotografuoti su siuzhetu ,o ne belekaip, o jei jau ashtriai gavosi ,tai ir vieshinti.
supratai?
butu tokie srautai,tai ash tikrai neichiau ten kur man zhinau nieko idomaus nebus ir nereikes raveti trejetais visa ta bruda.pasakiau ish savo pozicijos,bet manau ne vien ash esu pavarges nuo tu pigiu ,kad ir kokybishku nepriekaishtingai, vaizdu


Ne ne ne, aš vistik teisingai supratau iš pat pradžių. Ir netgi būsiu vienas iš tų kuriuos gale paminėjai, bet man taip pat nepatinka a la mianiniškos foto su trimšimtaisdvydešimtdevyniais layriai's, su nesuprantamu pavadinimu ir a la baisiai gilia tikriausiai tik pačiam autoriui suprantama mintim, taip pat nepatinka belenkokia double exposure ir už ją surinkti taškai vien dėl to, kad ten juosta, ir dar daug kas nepatinka..Šiaip net manyčiau, kad tuos paukščiukus pafotkint kartais sunkiau nei paspaust du kartus mygeli neprasukus kadro, čia niekam asmeniškai netaikau jei netyčia kas taip pagalvotų, bet faktas kad kartais taip būna.
Nu yra toks dalykas kaip paukščių fotkinimas, kad ir be jokios minties, jeigu kažkam taip patinka tai ką daryt dabar, juo labiau jei yra žmonių kurie už jas gerai balsuoja? Tai geriausia išvis tokius būtų banint iš kart, arba aiškiai nustatyt puslapio kriterijus. kaip, kad pavyzdžiui altphotos.com ir dar ne vienas puslapis kur visokių katinukų, voveryčių nerasi..


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2008 4 28 17:17      

to MARIJUS> itariu tamsta eilini karta provokuojat Wink juk buvo likes toks saitas images.lt, kur pries mirti buvo like tik "alia menininkai" (nusistate pries paukstukus), bet kaip supratau jums "vieniems" pasidare liudna ir prisijunget prie kudros.... jei netingit ir linke i diskusijas pasitikrinkit pagal datas kas kada "isejo" is images ir kas kada "prisijunge" prie kudros Wink
VISOS sios diskusijos Kudroje prasidejo nuo JUSU temos sukurtos "Man nepatinka cia" ir fleimas dazniausiai prasideda nuo jusu minties. Jus isprovokuojat , tuomet pasitraukiat ir is tolo dziaugiates kaip like tarpusavy tusciai "irodineja tiesas".....


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas w.    2008 4 28 17:22      

ne nu klausykit... šian džiaugiaus, kad pusdienį mano abstrakcijos dienos geriausiose sedėjo, o čia ėmėt ir sudirbot.. niagiarai dabar.. einu suvilgysiu kokią sieną ašarom, po to nufotografuosiu, pasistengsiu necropint, nealayerint, necrossint ir gal tada pasiseks vėl ? Smile)

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 28 17:34      

Marš sportuot visi depresantai!

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 4 28 18:34      

pritariu visom keturiom marijuj. Jau bloga nuo tų paukštukų. tikrai tikrai. Labai retai ką čia gero bepamatau. Kaip čia kažkas sako vertina kaikas gerai už tai, kas "vaizdas tk autoriui suprantamas ar pavadinimas sunkus ar prasmė per gili" tfu. Tai dau geriau už tulpę šiaip sau macro nutraukta.

Prasmės reikia gilesnės visur eškot, nuo tų visų banalybų ir paviršutiniškų šotų, kurios gali bet kas nufotografoti tūrėdamas gerą macro ar televyką, jau koktu darosi. Ti tiesiog parodymas kaip galima foną išsukt, a taikymas visiem į viršutinius smegenų sluoksnius, tiem, kam gilesni net neveikia. O foto gerų per dieną turi būt ne kaip kažkas sakė dvidešimt procentų, o du procentai. Reikia ieškok kaiko naujo ir to, kas turi savo nuoaiką,kad ir liūdną, slegenčią, depresingą, tačiau varčiančią į kokį paprastą dalyką labiau įsigilinti. Na vien žo. Nuobodu.

Kodėl visi bijot kad ūsų foto būna mnusu įvertintos? a? Jūs čia vien pagirų laukiat? moralinės masturbacijos? nepagalvojat kad smūgiai į veidą verčia kitą kart daryt viską geriau??

"bet man taip pat nepatinka a la mianiniškos foto su trimšimtaisdvydešimtdevyniais layriai's" va čia tai žiauru. KODĖL TOKĮ DALYKĄ FOTO VADINAT, PONAS? a? :> čia klizma jej įdėta taip sakant kaip "a la" foto.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 28 18:55      

Benai, tu taip greit rasai, kad skaityt nespeju...
O sia tema ir uzkuriau, kad pagailo geru nuotrauku, kurios del keistos vertinimo sistemos ( kryziuok mane, adminai, kryziuok) prapuola didejanciame sraute....na dziaugemes geru oru, maziau pri kompo sedejom ( kas visumoj yra Gerai;) ) taciau kazkas idejo puikia nuotrauka, ji netgi tapo dienos geriausia ( tarkim) o del mazo sios dienos balavusiu skaiciaus kudros geriausiu sarase atsiduria tik kelisimtoj vietoj... pasiziuri pradadantis fotografas i tokios nuotraukos likima ir sako sau :ai cia "suds"... Ir nebelieka kriteriju, nebeaisku darosi pradedanciajam, va kur izvelgiu problema, o tas simtukas is puspenkto tukstancio, kuris tikrai supranta kazka fotografijoje, nelabai ir parinas del pagaliuku, na, nebent juokais...siek tiek...Smile))


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 4 28 18:57      

Kodel as jauciu, kad tuoj tuoj prasides pokalbis apie juostele ir skaitmena? Very Happy

Benai, na ir primalei, gal istaisyk klaidas ir sudek kablelius, bent apytiksliai, kad aisku butu ka norejai pasakyt Very Happy Beje isigilink i tai, ka zmones norejo pasakyti, nes parasai teigini ir paskui pasipiktines ta teigini savais zodziais isaiskini, bet esme tame kad isaiskini lygiai taip pat ka autorius ir turejo uomenyje Very Happy


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 4 28 18:58      

Tai vat anksčiau ar vėliau bus taip:
* Srautai bus, bet pagrindinis srautas patenkantis į geriausias vistiek bus vienas;
* Bus panašūs į photosig'ą klanai - vartotojai gali rinktis į grupes ir patys savo grupėse išrinkti geriausias jų nuomone foto;
* Galima bus gauti papildomus "lygius" (liaudyje vadinamus pagaliukais) už gerą komentavimą, gerus dienoraščius, veiklos įvairiuose miestuose organizavimą ir šiaip gerus kūdrai darbus; Pvz: jei esi vienas iš dvidešimties geriausių komentuotojų - turi papildomą "pagaliuką", jei tarp 10 geriausių dienoraštininkų irgi papildomą.
* Bus galima blokuoti nepatinkančius vartotojus ir jų balsus (sąrašas nedidesnis iki 7 žmonių). Jeigu manote, kad kuris nors vartotojas elgiasi piktybiškai tiesiog, nesipykstant galite įtraukti į sąrašą ir jis nebebalsuos ir neberašys jums komentaru; Kartu automatinės taisyklės surandančios tikrai neobjektyvius balsus - kai rašomi tik penketai arba tik trejetai.
* Bus keli padėjėjai, kurie padės su kasdieniniais darbais, palaikys tam tikrą tvarką. Yra norinčių padėti ?
* Vartotojų lygiai keisis - 4 taps 5+, atsiras 5( panašiai kaip 4, bet priėmimas bus be balsavimo, daug paprastesnis, tų vartotojų bus daug daugiau, gal net iki anksčiau planuotų 10%), 4,3,2 paprasti lygiai(vietoje 3,2,1) , atsiras kitoks pirmas lygis (kad atskirti kurie gali balsuoti pelkėje ir kurie ne) ir liks tas pats nulinis.


Kada visa tia bus sunku pasakyt, bet bus. Bet kai jau bus, tai išsispręs ir nemaža dalis problemų. Vat tokios ateities gairės.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 4 28 18:59      

O žmonių skoniai vistiek išliks skirtingi, gabumai irgi, noras pasipykti taip pat. Tad gaunasi tikrai iššūkis - kaip vienoje vietoje viską tai išlaikyti.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 4 28 19:08      

admin rašo:
Kartu automatinės taisyklės surandančios tikrai neobjektyvius balsus - kai rašomi tik penketai arba tik trejetai.


kažkada pagalvojau, kad nuo šito, ir apalamai nuo "šudo plaukimo į viršų", atsiprašant už išsireiškimą, padėtų toks pakeitimas, kad butų limituojami balsai kiekvienam vartotojui - pvz per dieną gali įvertint 20-30 foto (priklausomai nuo lygio?)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas w.    2008 4 28 19:31      

šiaip ir pagaliukų sistema nelabai tobula sakyč.. su keliom gerom foto susirenki tuos tris pagalius .. per lengvai.. va aš nesijaučiu trijų verta, kasdien piluos pelenais galvą matydama geresnius darbus, o autoriai su mažesniu pagaliukų kiekiu. atimkit iš manes bent vieną Smile))

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas disintegration    2008 4 28 19:50      

,,KODĖL TOKĮ DALYKĄ FOTO VADINAT, PONAS? a?" Tokie sumuštiniai šiaip jau dažniausiai prie manipuliacijų būna įdėta, visvien...
Esmė ką norėjau pasakyt, kad visiems visada kažkas nepatiks, kas galbūt patinka kitam. Tad visą tai panaikinus visa fotokūdrą kaip mat išdžiūtų, ir liktų kelios dešimtys kategoriškų paukštukų nemėgėjų kurie tarpusavy dalintu viens kitam penketus už nuotraukas su super duper triper idėjomis ir čia labai smagu viskas tada būtų? šioj vietoj labiau tiktų išsireiškimas apie moraline masturbaciją...

"Pirmiausiai žinoma yra vertinama meninė fotografija, tačiau kasdieniai darbai taip pat suranda vietą FotoKūdroje'', ir man tarkim tas visai nekliudo...jei dar čia užsuku pažiūrėt darbų kurie įdomus man pačiam...Jei vieną dieną neberasiu, išeisiu be jokių panikavimų. Todėl keista, kad kiti nesugeba.
Man čia labai panašu kai kokie undergroundinės muzikos mėgėjai varo ant visų kitų kurie klauso kitokią muziką nei jie, bet kai kokie pseudo-gotukai etc. masiškai pradeda klausyt vieną iš jų mėgiamų grupių, aniems tai jau automatiškai palieka ''popsas''. Čia ir analogiškas atvejis.. tingiu plėstis jei dar nesupratot apie ką čia.

''Kodėl visi bijot kad ūsų foto būna mnusu įvertintos? a? Jūs čia vien pagirų laukiat? moralinės masturbacijos? nepagalvojat kad smūgiai į veidą verčia kitą kart daryt viską geriau??'' visų pirmą "VISI" labai drąsiai pasakyta, visų antra tokie minusai numanau dažniau žlugdo nei verčia kitą kart daryt geriau, nes tie minusai dažniausiai būna n.e.a.r.g.u.m.e.n.t.u.o.j.a.m.i.


Paskutinį kartą redagavo disintegration, 2008 4 28 22:38 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas disintegration    2008 4 28 19:54      

Ir vistik tai juokingiausia, kad tokios temos visada būna populiariausios (:

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 4 28 19:59      

Gera ideja su tais pagaliukais uz komentavima, tik tuomet manau reitku zenklu kieki nustatyt Wink kad nebutu "liux +" komentaru simtai Smile tikekimes sie patobulinimai neuztruks

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 4 28 20:57      

o man jau nebeliko net noro kažką rašyti
kai aplink tiek teisuolių, tai naujokai ir netoleruojami...
aš tai visai džiaugiuosi, kad čia labai įvairios foto, ir ,,geros" \ir ,,blogos", kas kaip kam atrodo, taip ir yra, juk galų gale kai kas čia susirenka vien pabendrauti, vienas iš fotokūdros tikslų ir yra bendravimas:)
o kad įtikti tiems, kurie nebemato meninio lygio čia talpinamose fotografijose, gal reikėtų susimąstyti apie dalyvių amžiaus ribojimą, stojamuosius egzaminus, testus, ar panašius apribojimus, kad neprieitų čia visokių, neišmanančių fotografijos, užsiimančių manipuliacijomis?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą