Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

apšvietimas namų sąlygomis

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Rimvydas J.    2008 3 13 21:52      

jei dienos metu tai galima su veidrodziu arba aliuminio folija(folijos lapa(pvz skirta kepimui) uzsiklijavus ant kartono) "atsitempti" papildomos sviesos nuo lango Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Vaičiulis    2008 3 14 17:37      

Halogenai juk tiek silumos nespinduliuoja, kiek kaitrines lempos, todel as ir didesni prioriteta skiriu jiems.
Del mirguliavimo. Nezinau ar dujines mirguliuoja. Gal del kintamos itampos jos greiciau uzgesta ir uzsidega. As asmeniskai nepastebejau ju mirguliavimo.
Geriauia tai butu koki nors multiblica isigyt, bet kad jie ganetinai brangus... O paciam susikonstruot blica vargu ar pavyktu. o gal ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edvinas Karmelavas    2018 1 25 14:00      

Manau geriausiai būtų led apšvietimas: https://elektra.lt/lt/109-led-lemputes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas voyageur    2018 1 31 14:17      

WB nustatik tinkamai foto aparate ir gali su bet kokiu apsvetymu fotografuoti. Stalo lempa uztenka tada ar telefono zibintas jei nori.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2020 11 25 0:43      

Gal kas irenginejote pergola tipo pavesine? Man dextera.lt puslpyje jos patiko, atrodo galima tikrai nemazai ideju igyvendinti ir esant prastesniam orui, pritaikius tinkama apsvietima

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Katilius    2020 12 29 16:50      

Varlėje naujas pasiūlymas - 10 EUR nuolaidos kuponas https://www.varle.lt/info/kodas-varles-draugams/ perkant stambius pirkinius tad galbūt čia būtų galima paieškoti tinkamo apšvietimo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Henrikas    2021 4 29 13:19      

Aš asmeniškai gaminuosi pats ko man reikia, galbūt tai būtų galima laikyti hobiu, bet mane domina procesas ir tai tampa savotiška meditacija Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas TL    2021 8 12 13:53      

Apšvietimui įtakos turi ir tinkamos žalūzijas bei roletai
_________________
mano hobiai: Mezgimo siūlai internetu
Marketingo konsultacijos


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą