Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 20   21   22 ... 236   237   238  

Pranešimas kva    2008 3 06 15:28      

Ieva Vincer rašo:
kva rašo:
kokios dar gynybos? Smile Ieva, aš visai Jūsų nepuolu. Ir žinoma, kad nuomonės nepakeisi, net nesistengdamas to daryti Smile bet tikrai, šimtas vieno komentaro būtų per daug Smile

tokių diskusijų kaip banalu/nebanalu, teisingai vertinama/neteisingai, naujokai gerbiami/negerbiami, kūdros taisyklės griežtos/per daug nuolankios, gera foto pastebima/nuvertinama, pažįstami palaiko savus/visus - pilnas forumas, palikim bent šią temą be emocinio užknisinėjimo.
geriau nueiti ir nufotografuot skrydį nebanaliai ir parodyt, kad į banalius dalykus galima pažvelgti nebanaliai, o originaliai be kikilių, varnų ir karvelių. tai bus naudingiau tiek mums visiems, tiek kūdrai, nei barškinti klaviatūrą ir tuščiai gaištant laiką.
gero vakaro Wink


nu va, gražiai čia pasakėt ir nusiraminot. sutinku, kad banaliai/nebanaliai yra tuščia tema, tik norėjau pabrėžti, jog mano pagrindinis klausimas yra toks "ar jums patinka temos, kurios skatina ne originaluma, o, atvirksciai, sabloniskuma?" ir taip, zinau, kad originalus autoriai visad issisuks is padetis, bet ka daryt tiems, kurie pasiduoda nuobodziu remu itakai? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 15:29      

- rašo:
Citata:

jums patinka tylos, ramybes, jaukumai ir skrydziai, tai viskas OK Smile linksminkites ir toliau.
Smile man tai patinka Smile


zinau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Vincer    2008 3 06 16:22      

kva rašo:

ir taip, zinau, kad originalus autoriai visad issisuks is padetis, bet ka daryt tiems, kurie pasiduoda nuobodziu remu itakai? Smile

o kam rūpintis visu pasauliu ir pergyvent už visus Wink jei manyje to "nebanalumo" nėra, tai neims ir neatsiras nors ir temos būtų: kiškio skrydis virš Nidos ar Kaip perskristi autostradą Kaunas-Klaipėda be sustojimo ties Kryžkalniu Wink bent aš, galvodama tema, tikrai nesijaučiu atsakinga nukreipinėti kažką kažkur, ar traukti iš rėmų, gelbėt kūdrą nuo skraidančių sparnuotų ar ne gyvių.
tik duodama proga realizuoti save taip, kaip tą kiekvienas sugeba.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 16:32      

Ieva Vincer rašo:

bent aš, galvodama tema, tikrai nesijaučiu atsakinga nukreipinėti kažką kažkur, ar traukti iš rėmų, gelbėt kūdrą nuo skraidančių sparnuotų ar ne gyvių.[/quote]

o as taip noriu isgelbet pasauli. bent jau kudros Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2008 3 06 16:36      

kva rašo:


o as taip noriu isgelbet pasauli. bent jau kudros Sad


Atsargiai su norais, jie kartais pildosi... Wink Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ttr    2008 3 06 18:07      

kva
Butu malonu kad nebetestumete diskusiu sioje skiltyje. Argi maza dar yra uzvesta temu pilstymui is tuscio i kiaura? Ten ir reikskites Exclamation
Ne taip jau ir lengva sugalvoti tema , pvz. Tuckus nuo tokios uzduotes pasiplove.
Faktas toks: Kas nugalejo tas skelbia tema, o jusu pasirinkimas dalyvauti joje arba ne ir taskas Exclamation


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 3 06 18:18      

Robis . rašo:
kva rašo:


o as taip noriu isgelbet pasauli. bent jau kudros Sad


Atsargiai su norais, jie kartais pildosi... Wink Laughing


o tai ko čia bijoti, ji gi nori išgelbėti (rezultato), o ne gelbėti (pačio proceso)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 3 06 21:07      

ttr rašo:
kva
Butu malonu kad nebetestumete diskusiu sioje skiltyje. Argi maza dar yra uzvesta temu pilstymui is tuscio i kiaura? Ten ir reikskites Exclamation
Ne taip jau ir lengva sugalvoti tema , pvz. Tuckus nuo tokios uzduotes pasiplove.
Faktas toks: Kas nugalejo tas skelbia tema, o jusu pasirinkimas dalyvauti joje arba ne ir taskas Exclamation


Butu malonu, kad NEAISKINTUMET man, ka turiu daryti. As apskritai nesu aktyvi forumu dalyve ir nesnaku tada, kai neturiu ka pasakyti. Isskyrus paskutine zinute apie pasaulio isgelbejima, kuria ir norejau UZBAIGTI visas diskusijas mano pacios uzvesta tema. Tad susikiskit savo taskus i kisene ir nevaidinkit admino Smile Mindaugai, tikiuos, cia ne tu? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Vincer    2008 3 07 9:17      

taigi, suteiktos pareigos liepia paskelbti šios temos nugalėtoją.
ja tapo ir kito ketvirtadienio temą skiria Sima, foto nugalėtoja "skrydziui issirikiavę..."
http://fotokudra.lt/img.php?img=73690&nav=topw&page=1

sveikiname ir laukiam naujos temos Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 3 07 9:24      

Ieva Vincer rašo:
taigi, suteiktos pareigos liepia paskelbti šios temos nugalėtoją.
ja tapo ir kito ketvirtadienio temą skiria Sima, foto nugalėtoja "skrydziui issirikiavę..."
http://fotokudra.lt/img.php?img=73690&nav=topw&page=1

sveikiname ir laukiam naujos temos Wink


sveikiname nugalėtoją valio valio valio ir aiškus laukiame TEMOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 3 07 9:41      

Verta ir teisinga... sveikinam!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 3 07 16:59      

įdomu kokia bus nauja tema... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 3 07 17:16      

Lukas Pečiulaitis rašo:
įdomu kokia bus nauja tema... Smile
manau kad ji bus nauja Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 3 07 18:30      

Ieva Vincer rašo:
taigi, suteiktos pareigos liepia paskelbti šios temos nugalėtoją.
ja tapo ir kito ketvirtadienio temą skiria Sima, foto nugalėtoja "skrydziui issirikiavę..."
http://fotokudra.lt/img.php?img=73690&nav=topw&page=1

sveikiname ir laukiam naujos temos Wink


Aciu uz sveikinimus ir uz penketus, esu maloniai nustebinta ir gavau didele dozę teigiamų emocijų...Manau, kad si mano foto kiek pervertinta, juoba bau kad ji dedama pakartotinai ir todel iki skausmo pazistama, kadras senas, juostinis ir paslifuotas...
Galvoj sukasi kelios temos, bet apsistosiu ties gana banalia
' Gatviu vaisdeliai'
/ tai galetu buti ne tik gatviu, bet ir viesojo transporto, turgaus, papludimio ir pan. vaizdeliai /, trumpiau sakant - paparacinimas, ypac pageidautina ekstremalios situacijos...
Tad sekmes paparacinant !!!
_________________
Simona R.


Paskutinį kartą redagavo Miau, 2008 3 12 23:29 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 3 07 18:37      

Vaizdeliai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 20   21   22 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą