Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ieškau Nikon 17-55mm f/2.8 AF-S

     

Pranešimas Deimantas    2012 2 01 21:31      

Pirkčiau naują, arba nedaug naudotą objektyvą Nikon 17-55mm f/2.8. Tel.868607458 deimarasim@gmail.com

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Razmas    2012 2 03 11:53      

o tai kodėl neperki, beveik betkurioje fototechnikos parduotuvėje galima jį užsisakyti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Okeanas Kennel    2012 2 03 16:51      

turiu, koks biudžetas ?
už dyką negausi
Pereinu prie FX, tai atliko ..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2012 2 04 17:02      

Antanas Razmas rašo:
o tai kodėl neperki, beveik betkurioje fototechnikos parduotuvėje galima jį užsisakyti.


Kvailas klausimas, parduotuvėje, kur naujas visu tūkstančiu brangiau, galiu nusipirkti ir be tamstos genialaus pastebėjimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Razmas    2012 2 08 11:24      

tai parašyk ieškau geniju, kurie naujus objektyvus pardavinėja tūkstančiu pigiau Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Razmas    2012 2 08 11:25      

beje aš irgi turiu ta 17-55, bet kolkas nepardavinėju, pažiūrėsiu gal užteks kantrybės naujam crop bodžiui sulaukti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2012 2 08 20:02      

Nereikia ieškoti jokių genijų, užtenka skelbimą paduoti, atsiranda įvairiausių pasiūlymų - taigi nusipirkau visiškai naują, supakuotą už 3000lt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas V.    2012 2 13 17:06      

Kur čia taip Deimantai? gal dar vienas yra? man kaip tik reikia naujo arba mažai naudoto..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas V.    2012 2 13 17:07      

Kur čia taip Deimantai? gal dar vienas yra? man kaip tik reikia naujo arba mažai naudoto..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2012 2 13 19:50      

Antanas Razmas rašo:
tai parašyk ieškau geniju, kurie naujus objektyvus pardavinėja tūkstančiu pigiau Smile))


Aš pvz. paskelbęs, kad perku, gavau pasiūlymą ir nusipirkau naują Nikkor 24-70mm su parduotuvės sąskaita, 2m. garantija LT, už 4600Lt. Tad jei nemoki ieškot, eik ir pirk už lentynos kainą. Negi tau skauda, kai kiti randa "genijus", o tau niekaip nesiseka Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą