Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Parduodu SIGMA 70-300mm f/4-5.6 DG APO MACRO (canon)

     

Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 14 19:58      

Parduodu SIGMA 70-300mm f/4-5.6 DG APO MACRO (canon sistemai), beveik kaip visiskai naujas, turiu gal kokius 3 metus, visalaik prasivoliojo kuprinej, istraukdavau geriausiu atveju 3-5 kart i metus. Puikus kainos ir kokybes santykis pradedanciajam ir netik. Visai neblogas makro, pagerinta versija su istaisytom chromatinem oberacijom. Nera blendos, bet televykui man ja naudojant ir neprireikdavo, cia gi ne platus kampas Smile. Zodziu uz savo kaina atidirba 200%. Esu padares tikrai geru kadru su siuo objektyvu.

Kaina 490lt

Miestas Jonava- Kaunas

Tel.: 867637622 , 862899884.
_________________
Reikia kažkuo tikėti... Aš tuo tikiu Very Happy


Paskutinį kartą redagavo Rimgaudas Budrys, 2011 4 24 20:17 . Redaguota 3 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Petras Pribušauskas    2011 4 14 20:14      

O kokia kaina?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 14 21:45      

Pataisyta Wink
_________________
Reikia kažkuo tikėti... Aš tuo tikiu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 16 19:27      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 19 17:53      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 22 10:07      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 24 20:17      

490 pinigu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K.K.    2011 4 25 1:21      

Švelniai pasakius, tai keistas pamąstymas dėl blendos, jau vien faktas, kad televykams ji daug didesnė nei plačiam kampui, parodo, kad būten ant tele ji reikalingiausia, bet gal kažkas atrado naujus dėsnius, kurių paprasti mirtingieji gamyklų inžinieriai ir fotografai dar nežino Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas Budrys    2011 4 28 20:28      

O gal televyku blendos del to didesnes, nes matymo kampas ZYMIAI SIAURESNIS nei ant plataus kampo? Very Happy nu tu ir ismastei Very Happy. Nori ISDUOSIU PASLAPTI?Pagal viska placiam kampui blenda labiau reikalinga, nes jis yra PLATUS KAMPAS ir mato placiai, tokiu atveju parazitne sviesa labai daznai krenta i objektyva, BET kadangi placiakampiai objektyvai mato labai placiai, todel ju blendos yra labai mazos TAM KAD NESIMATYTU KADRE. O televyku blendos DIDELES, nes ju matymo kampas yra siauras, o kai siauras kampas tuo mazeja galimybe, jog i objektyva kris parazitine sviesa. UCYS STUDENT PAKA JA ZYF, kad kita kart nesamoniu nekliedetum ir kitu nepainiotum Wink.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą