Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

labai praverstu patarimai renkantis fotoaparata

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Monika S.    2007 7 09 3:18      

zadu pirkti fotoaparata ir noreciau isgirsti nuomoniu ir patarimu nes nenusimanau as apie juos taip gerai... nesu ir labai gera fotografe tiesiog man patinka fotografuoti mokintis ir tobuleti.. Wink seip turiu zenita ir pentax mz30 bet noriu skaitmeninio kuriam nu nedawgiau 2000lt galiu skirti.. ir tiesiog man reikia uz tokia kaina issirinkti optimaliausia warianta tai gal kas patars?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 09 9:12      

nueik i www.skelbiu.lt ir issirink uz tokia suma kuria nori skirti. arba pirk nauja. as pvz uz canonus kiti zmones uz nikonus tretiem pentaxai arba olympusai. tiesiog ivertink kuris tau graziausias ir kuriam dar objektyva nusipirkt lengviau ir pigiau galesi.

as imciau moteriska canon 350d ar 400d ir dar koki objektyva.
jei jau rimciau tai yra canon serija xxD 10d 20d 30d.

P.S. jei cia ateis toks Marijus ir siulys isigyti juostini Nikon aparata tai tu jo neklausyk, nes gali uzsikresti juosta Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 7 09 9:21      

Tavo turima technika primygtinai siūlo rinktis Pentax veidrodinuką. Už 2000 lt gaunasi K100D su objektyvu ir dar kortelei lieka. Na dar kokį 100 Lt teks pasispaust akumuliatoriams su krovikliu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 09 9:29      

xixixixi
gundymas prasideda


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 7 09 21:37      

Neimk pentaxo...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 7 09 22:02      

jei gali skirti 2000, tada siulau palaukti. tai yra per mazi pinigai padoriam daiktui susikomplektuoti (ivertinant kiek papildomu dalykeliu paskui prireikia) ir per dideli pinigai kad ismesti. IMHO, poziuris - "galiu skirti tiek ir tiek", yra neteisingas, nes galimybes keiciasi kartais gana greitai, ir daznai isigytas daiktas pasirodo "netikra meile". tada zvilgciojimai i sali, skelbimai "parduodu mazai naudota..." etc. reiketu pradeti nuo supratimo ko norisi, o ne kiek gai skirti. zinau, skamba kaip pamokslavimas, bet esu pavaiksciojes tais klystkeliais Smile

beje, 2000lt skamba kaip suma "kaip tik" kokiam juostiniam nikon'u su pora neblogu fiks'u Smile cia pokstas ( as ne Marijus, kuriuo gasdino)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 7 09 23:52      

Taigi turi jau du juostinius. Kam dar vienas? Laikas priimt realybė - juosta eiliniam vartotojui mirė. Atmetus budulišką požiūrį "VW-Nokia-Canon foreva" mano siūlkomas variantas yra labai neblogas, ypač įvertinant galimybę naudot turimą optiką nuo Pentax ir Zenit. Arba kuriamą skaitmeninę sistemą papildyt jau esama juostine dežute pasižaidimams.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika S.    2007 7 10 9:14      

neapsimetinesiu Smile nelb as ce supratau ka pasakyti norejot:) teks ieskoti realaus patarejo... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 7 10 9:40      

Už du tūkstančius ir veidrodinį gali imti, bet jei neužsiminėji rimta fotografija - neverta.

Aš siūlyčiau imti Fujifilm S5600 ; S9600; S9500.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 7 10 12:12      

Mary rašo:
Už du tūkstančius ir veidrodinį gali imti, bet jei neužsiminėji rimta fotografija - neverta.

Aš siūlyčiau imti Fujifilm S5600 ; S9600; S9500.


Tik tų muilinių už tokias kainas tik nepirkit.... Na tai yra tik didelės muilinės. Jei norisi mažesnio tada jau už 1000Lt kokį Canon A serijos, bus mažesnis ir pinigų susitaupys. (muilinė - nemuilinė apsprendžia matricos dydis ir fotoaparato valdymas).

Jei jau yra tie 2000Lt ir galima juos paskirti fotografijai, tai pirkti bet kokį pigų veidrodinį skaitmeninį aparatą. Nikon D40 , Pentax K100D.
Jei turint kiek daugiau, tai už 2700Lt - Canon 400D.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2007 7 10 14:04      

itariu kad siuo atveju pirkejas nesusidorotu su veidrodiniu.manau reiktu paklausyt Stikso ir pradziai nusipirkt kazka laikino,nemetant daug lt.na paskuj,po kokiu metu galima ir apie veidrodi pamastyt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 7 10 21:01      

Chebryte - ryškiai pradžios neskaitėt. Autorius(-ė) jau naudoja du veidrodinius. Po veidrodžio paimt muilinę su LCD vietoj tikro vaizdo ieškiklio - didelis didelis siaubas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2007 7 10 21:27      

tegu tai pasako pats autorius.man susidare ispudis kad nenaudoja ,o turi.skirtumas tarp to yra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Monika S.    2007 7 10 21:59      

naudoju bet labai retai... nes neturiu tiek lesu juostu ryskinimui ir nuotrauku darymui.... tai su jais jau nefotografuoju bet ko ir stengiuosi nenaudoti bereikalingai. seip labai patinka su zenitu nes nuotraukos visada siltos ryskios.. nemoku paaiskinti..aisku be stovo retai issiwerciu bet seip as uz zenitus..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 7 10 22:09      

monenike rašo:
zadu pirkti fotoaparata ir noreciau isgirsti nuomoniu ir patarimu nes nenusimanau as apie juos taip gerai... nesu ir labai gera fotografe tiesiog man patinka fotografuoti mokintis ir tobuleti.. Wink seip turiu zenita ir pentax mz30 bet noriu skaitmeninio kuriam nu nedawgiau 2000lt galiu skirti.. ir tiesiog man reikia uz tokia kaina issirinkti optimaliausia warianta tai gal kas patars?



Nuotraukas daro ne fotoaparatai o fotografai Wink
Jei nori neapsirikt tai manau geriausia butu pasieskot kuo daugiau draugu ,pazystamu kurie turi ivairius fotikus ir pasaudyt su jais .Nes jei biudzetas ribotas tai skubet nereiktu ,o pasirinkima kartais lemia pasirodo ergonomiskumas ir dizainas Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą