į foto Kūdros pradžią Naujausios fotografijos Geriausios dienos fotografijos Geriausios savaitės fotografijos

Kviečiame į ketvirtąjį fotoKūdros gimtadienį!Įvairūs „fotoKūdros“ žmonės,
kviečiame visus rugsėjo 25d., šeštadienį, į keturių metų „fotoKūdros“ gimtadienį „KultFlux“ platformoje (Neries pakrantėje, šalia Mindaugo tilto). 

Gimtadienį švęsime taip:
15:00 „fotoKūdros“ metų apdovanojimai!
Tradiciškai, nes jau ketvirtąjį kartą, gimtadienio metu bus pasveikinti geriausi darbų autoriai 10-yje kategorijų, kurių kiekvienas gaus kalvių Povilenskų nukaltą statulėlę.

16:30 Paskaita „Autoportretas“.
Paskaitą „Autoportretas“ skaitys du šaunūs pranešėjai:
Laura Žilionytė, kuri bendrai papasakos apie autoportretą ir pristatys keletą šioje srityje dirbančių menininkų. Laura baigusi Londono menų universitetą, jos tapybos darbai eksponuojami galerijose Londone, Berlyne, Amsterdame. Daugiau apie Laurą ir jos laimėjimus galite pasiskaityti čia ir čia .
Antrasis pranešėjas - visiems kūdriečiams puikiai pažįstamas Ramūnas Blavaščiūnas . Ramūnas fotoKūdroje garsėja ne vien įstabiais autoportretais, jis dalyvauja ir lankosi įvairiose tarptautinėse parodose, skaito paskaitas fotografijos temomis bei yra 2008 metų fotoKūdros "Žmogaus" kategorijos nugalėtojas. Šį kartą jis mus visus nudžiugins paskaita apie techninius autoportreto fotografavimo niuansus.

17:30 Gimtadienio tortas ir vyno taurės su kolegomis, pokalbiai, pašnekesiai, pasifotografavimai.

20:00 Lazerių pašvaistės.

Kviečiame visus registruotis, nes norėtume iš anksto paruošti visiems po mažą staigmeną (mygtukas dešinėje). Pakvieskite kolegas, taip važiuoti bus linksmiau.

Gimtadienio rėmėjai:

Kalviai Povilenskai
Lazerinės idėjos
„KultFlux" kartu su Tappo D‘oro vynine, šiemet siūlysiančia ir alaus :)

Gimtadienio piešinį sukūrė Ernesta Vala

Kviečiame žiūrėti filmuką apie tai, kaip kalviai kūrė praėjusių metų statulėles. Filmo autorius - Tomas Nojus.o jei susidomėjote kalvių darbu ir jūsų namuose reikia turėklų ar rankenų, galvojate, ką padovanoti draugui, ar tiesiog norite pasižvalgyti, kokie gali būti kalvystės darbai, siūlome apsilankyti Dominyko Povilensko blog‘e  http://povilenskas.blogspot.com/ . Norime padėkoti kalviams už tai, kad suteikia galimybę geriausius kūdriečius apdovanoti tokiomis dovanomis!

Primename, kad šio gimtadienio fotokonkurso tema „Autoportretas: apie save be žodžių“. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir kelti nuotraukas į srautą pasirenkant kategoriją „Autoportretas“.

Jau pateiktus darbus galima pamatyti: http://fotokudra.lt/ct.php?ct=16

Jums reikia prisijungti
norint registruotis

Užsiregistravo: