| |
 |
1.
(2008 05 08 15:58)
patink...o dar ir ilfords..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 08 16:04)
o, puikiai . nesušals be pirštinių..? :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 08 16:05)
puikiai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 08 16:08)
2/ fotografuota praeita savaite, per karsta pavasario diena.. ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 08 16:14)
judesy! patinka
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 08 16:27)
tūriningas diedokas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 08 16:31)
ne i tema: o kodel tu THomas, o ne tiesiog Tomas? :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 08 16:37)
7/tikriausiai todel kad mano tikrasis vardas ir yra thomas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 08 16:41)
geraz tokiz...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 08 16:56)
GeraYR
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 08 17:36)
labai 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 08 18:42)
geras personažas :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 08 20:14)
linksmo budo svarbiausia
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 08 20:54)
Gers veidux :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 08 21:38)
Ant kaklo shvilpukas?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 08 23:14)
mūsiškis klaipėdietis? koks pozityvus:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 09 00:25)
16/ taip, savas klaipedietis. labai idomus ir komunikabilus zmogus ;) pakalbejome apie 10 min. paskui jau turejau keliauti toliau.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 09 01:35)
15/ kad ne
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 11 00:16)
Geros emocijos apima pažiūrėjus:) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 10 16:58)
geris
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 12 13 23:53)
Geras tox:-)
|
|
| |