| |
 |
1.
(2008 05 08 14:14)
:) Toks svajingas dede atrodo
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 08 14:24)
Israiska kaip pas klasikini nykstuka is multiko :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 08 14:41)
tikras biznesmenas!! :))))))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 08 15:21)
Mielas toks personažas :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 08 15:21)
OK,geras+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 08 15:31)
Super. Linkiu, kad laimėtų :)) ++++5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 08 15:44)
Na pagaliau sulaukiau dar vieno tuckaus tipazo, deja neoriginalus jis cia kudroje, bet vis vien +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 08 15:56)
abaldel ar nusivyle nuo honoraro dydzio? Neatskleisti paslapties fotografijoje yra dydelius menas.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 08 17:43)
juokingas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 08 18:10)
na jau veido išraiška biznierio... :))super :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 08 19:11)
Geras ... grajint irgi darbas ... vis geriau nei ranmka atkisus sedet
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 08 20:41)
ten pyshkes duoda ar shpyga rodo,blogaj nufotografavaij
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 08 20:50)
Spalvingas dėdė : ))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 09 08:48)
turbūt darbas..
o gal ir ne
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 09 10:09)
geras personazas...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 09 12:35)
Nu ir veidelio išraiška
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 09 13:52)
Tvarka yra, cerberis šalia:)))+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 11 21:48)
Idomus žmogus :)
|
|
| |