| |
 |
1.
(2008 04 21 23:18)
yes
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 21 23:19)
mhm
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 21 23:19)
Gražu!!!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 04 21 23:21)
kuo toliau, tuo fainiau, Svetlana. Labai.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 21 23:25)
As taip nemoku.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 04 21 23:37)
½ Black/Woman :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 21 23:38)
Gažigražugražiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 21 23:47)
:)
labos visiems nakties!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 21 23:57)
Nuostabu ;) +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 22 00:03)
Zinoma, kad taip
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 04 22 00:39)
Patinka labai...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 22 01:00)
pagautas akimirkos zavesys, taciau neapzavi iki galo...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 22 01:05)
Šį kartą tikrai geriau!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 22 03:11)
grazu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 22 07:27)
GeraYr
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 22 07:34)
grafinis sprendimas originalus
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 22 08:20)
liuks
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 22 08:41)
vienas ziedukas (geles) suteikia zavumo, kitas (ant pirshto) siek tiek blashko... bet visomuj labai zavinga ir silta foto.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 22 09:46)
elegantiskai;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 22 09:51)
vieno potėpio portretas, fain
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 22 10:39)
man irgi sita daug geriau nei paspalvinta :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 04 22 12:07)
labai gerai, gal tik vos vos atsvaitu seselius labiau pasviest reikejo, vos vos
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 04 22 13:06)
Gerai +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 04 22 14:04)
Geras b/w
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 04 22 14:29)
b/w
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 04 22 15:36)
b/
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 22 15:36)
b/
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 22 16:00)
viskas gerai, Herkau? :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 04 22 21:21)
gražu ...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 04 22 23:01)
+5
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 02 15:58)
stilingai
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 16 01:05)
neiskenciau ir atsiverciau dar karta :) man labai patinka sitas kadras. kazkas tokio...tobulo.
as nuosirdziai!
|
|
| |