| |
 |
1.
(2008 04 12 13:31)
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 04 12 13:32)
laikinai toks tik apleistas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 04 12 13:32)
nepasakychiau,kad labai.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 04 12 13:37)
nesezonas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 04 12 14:02)
wow
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 04 12 14:08)
ir aš nepasakyčiau, kad labai, todėl sakau puikiai!!!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 04 12 14:39)
labai,labai +5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 04 12 15:01)
Idomus ir geras kadras
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 04 12 15:56)
visai mielas kadras, tik gal palygint kiek reikejo
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 04 12 18:03)
gut
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 04 12 20:28)
Labai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 04 13 09:27)
GERAY
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 04 13 11:26)
mano akym ziurint, gana stiprus darbas ! +5!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 04 13 11:29)
NA cia as suprantu uz ka geriausia. Stiprus ispudis+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 04 13 11:44)
labai gerai..
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 04 13 12:00)
Patinka
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 04 14 02:31)
fainums:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 04 16 15:44)
Super.
|
|
| |