| |
 |
1.
(2008 03 23 18:47)
Gerai čia kvakvakva, oj heheheee :)))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 23 19:02)
Nesupratau minties...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 23 19:11)
2/ mintis tokia, kad šita moteris prieš kelias savaites gavo dovanų vištą nuo vieno gerbėjo, buvusio klasioko, kuris kasnakt į langą mėtydavo jai akmenis, kol sumetė visą krūvą ir net to lango nebesimatė. o po to prie durų, paliko tas gerbėjas vištą ir iš anksto ją pasveikino su velykom. šita moteris iš tikrųjų nemėgo velykų ir kai draugė pakvietė ją valgyti kugelio, papasakojo visą istoriją, kaip ji bjaurusi tuo savo gerbėju. tada jos abi gamino padažą, o višta vaikščiojo aplink ir labai prikakojo. moteris ir jos draugė pasipiktino ir įvarė vištai kompleksą, pradėjo ją visai pravardžiuot, pvz. vištagalve. ir liepė per velykas išperėti margučių. viską stebėjo toks senas miesto laikrodininkas, kuris spręsdavo, kada turi būti visi metų laikai ir visos kalendorinės šventės. ir dar jis laisvalaikiu studijavo paukštologiją, todėl jautė simpatiją vištai ir pyko ant moteris, kad jinai vištai įvarė kompleksą. vargšė paukštytė stengės kiek galėdama išperėt margutį, bet jai vis nepavykdavo, todėl laikrodininkas nusprendė, kad reikia dar užlaikyt velykas, kol višta išmoks perėti dažytus kiaušinius.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 23 19:18)
Mataijj,kaip che viskas paprasta,o ash galvojau ,kad keptuves truksta :-)
Su shwentem !
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 23 19:19)
heheheeee :))) su sventėm :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 23 19:19)
3/ oho :) čia apie laikrodininką turbūt:
Su šventom Kalėdom! Linkiu, kad Velykų bobutė atneštų po eglute daug Joninių paparčio žiedų, taigi dar kartą su Gimtadieniu, tikiuosi šie Naujieji praeis kaip ir Moters diena su kuria tave ir sveikinu šį Kūčių vakarą. Su šventom Velykom! :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 23 19:19)
4/ :)) ačiū, ir tave, Algimantai ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 23 19:20)
6/ nuostabus sveikinimas :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 23 19:22)
kaip visada, puiku, ir puikūs tekstai! galėtum novelių knygutę išleisti su iliustracijomis
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 23 19:22)
t.y. ne galėtum, o vertėtų :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 23 19:24)
10/ šauniai pasitaisėt, kaip tik ta tema Linui komentarą po savo dienoraščiu rašiau :))) žinai, galvoju apie tai, net esu prisižadėjus sau, kad kai būsiu sena ir neturėsiu ką veikti, tai rašysiu knygas vaikams. dabar dar per anksti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 23 19:42)
Mielas tekstas :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 23 20:31)
3/ jėė.. gera istorija ;DD
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 23 20:44)
klausyk kva.. tu gimei ne zmogum.. bet dar nesuprantu kuo :D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 23 20:56)
14/ aš gimiau kva :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 23 21:06)
Geras +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 23 21:17)
15/ gal ir kva :D jei kva buna su bekraste fantazija, crazy poziuriu ir linksmu gyvenimu.. tuomet 100% kva :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 23 21:19)
17/ Jūs labai maloni, taip ir bandau save pateikti šitoj internetinėj erdvėj ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 23 22:24)
18/ na as ne jus.. o jei as jus tai kva irgi jus :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 23 22:25)
linkiu sulaukti dienos kai ta vistagalve prades deti margai dazytus kiausinius, beta ar pamastai, akip tada bus neidomu, kai prarasi galimybe isvakarese susesti su visa seima is tolimiausio tamsiojo kambarelio galo israusti ten gulnti tikro biciu vasko indeli kvepianti aviliu, nuputus dulkes nuo zibalinio kaistuvo ji uzkurti ir istirpinus vaska ivairiausiais rastai marginti kiausini, pries tai i piestuko gala ismeuigus adatele su teisingo dydzio galvute.... tada ta reljefiniu tapusi kiausini estafete perduoti mamai, kuri atsakinga uz spalvos parinkima ir galutini dazyma spalva... o jei dar yra upo kitas paemus kito apvaskuota amrguti su spalva ji pamargiti savo rastais ir tada "uzmesti antra spalva"... o velyku ryta grozetis ir ieskoti ne pacio graziausio o pacio pacio maziausia grazuas, nes graiziausius gaila valgyti...mat jie rezervuoti vezimui i Vilniu i garsiausius muziejus tolimesniem giminem ir draugam paroyti... kiek prarastum iskarto gaudama gatava kiausini... manau neverta nukeli velykas...pasidziaukime galimybe jas svesti taip anksti su sniego puga...gi kitais metais jos jau bus balandi ir turbut spigins karsta saule ir dziugins zaliuojantys miskai... ;)
p.s. smagi pasakaite ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 23 22:32)
geras... :-))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 23 22:45)
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Su !!!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 23 23:41)
IR TAVE SU KVAKSYTE :))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 24 12:59)
19/ aš kartais šiaip sau dėl smagumo pavartoju :)
20/ Inga, wau, jūs taip dažot su šitais vaško lašiukais? aš nemoku, nors kada labai norėčiau išmokt. Tavo pasakojime jaučias Velykų dvasia, smagu, kas pasidalinai :)
23/ Aš tai nieko nesveikinau, bet ačiū :)) kartais net pagalvoju, kad tu visai miela :))))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 24 17:09)
eina sau kokia ilga istorija... nėr sveikatos tiek skaytyt...
Na už tay, kad viskas laymingay pasibaigtų! :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 24 18:34)
kaip visad gražu ir kaip visad su fantazija, 5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 25 18:52)
Kiaušinienė gatava:D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 26 12:44)
:) įdomios akinosės
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 26 14:23)
28/ :DD ačiū, tu praskaidrinai mano dieną ;)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 27 13:19)
29/ baik tu, nebūna taip :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 29 14:09)
oj.. kap man patiko cia kometarai...:) skaiciau ir sypsojaus..
Inga, tavasis toks grazus aprasymas.. Juk atrodytu aprasei butent taip kaip viskas vyksta pas mus namuose.. :) siemet visa si garbe marguciu taskavimo su vasku atiteko man.. tai kitu spalvu nebuvo :)).. bet nieko tokio.. I vilniu vis tiek vezem :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 31 09:30)
Persigalvojau :)5
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 05 22:48)
Na cia tai super.... tik 5 uz tokias idejas ir fantazijas... Neturiu zodziu.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 04 08 19:46)
Komentaras liux ... :)))))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 06 28 20:19)
super istorija ir jos iliustracija :)))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 11 20 21:53)
Eina sau... kaip fainai. Koks komentaras. Ir visi komentarai. Toookia nuotaika! ;)) )) ))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 02 11 10:04)
+5
|
|
| |